Latvijas Kauss sievietēm 2019


Latvijas Kauss sievietēm 2019 Latvijas Kauss sievietēm 2019 Standing

Quarters

Semifinals

Final

 
   
  
   
  

RSU/MVS

2

  
  

SK Babīte

0

  
  

Latvijas Universitāte

0

  
  

Mārupes SC

2

  
  

VK Jelgava/LLU

2

  
  

Murjāņu Sporta ģimnāzija

0

  

Quarters

Semifinals

Final

 
   
  
   
  

RSU/MVS

2

  
  

SK Babīte

0

  
  

Latvijas Universitāte

0

  
  

Mārupes SC

2

  
  

VK Jelgava/LLU

2

  
  

Murjāņu Sporta ģimnāzija

0

  

best scorer(points / sets)

#12

MartaLevinska 5.77(75/13)

#4

LīgaPlāte 4.8(24/5)

#4

LieneŠimkuse 4.5(63/14)

#12

LīvaSola 4.29(73/17)

#9

ElzaSmilškalne 4(56/14)

best server(serve ace / sets)

#19

ZaigaKalvāne 1(3/3)

#9

ElzaSmilškalne 0.86(12/14)

#9

GintaVedļa 0.83(5/6)

#14

VladaPridatko 0.8(4/5)

best bloker(winning blocks / sets)

#10

MontaUrbāne 0.86(12/14)

#2

LāsmaOzola 0.69(9/13)

#13

KristīneDzierkale 0.63(12/19)

#15

LīgaStrautniece 0.62(5/8)

#17

TerēzaHrapāne 0.62(8/13)

best scorer(points)

#12

LīvaSola 73

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#4

DailaŽukauska 100%(8/8)

#16

DarjaPanfilova 88%(38/43)

#5

AnnijaĀboliņa 84%(16/19)

#9

GintaVedļa 81%(25/31)

#2

SindijaBože 80%(24/30)

attack - excellent %spike point / all spikes

#4

LīgaPlāte 53%(20/38)

#13

KristīneDzierkale 47%(30/64)

#2

MenardaBrīvule 46%(11/24)

#14

LīvaBrīvule 42%(19/45)

#5

IneseJursone 40%(45/112)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(VK Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Strautniece L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)
MIDDLE B. 1  
Vedļa G.
(Latvijas Universitāte)
SETTER 1  
Ignatjeva S.
(Rīgas VS I U17)
LIBERO 1  
Panfilova D.
(Latvijas Universitāte)
  • LIBERO 2  
    Gradinārova Z.
    (Mārupes SC)
  • SETTER 2  
    Švarca A.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Brīvule M.
    (Murjāņu Sporta ģimnāzija)
  • MIDDLE B. 4  
    Toča D.
    (Murjāņu Sporta ģimnāzija)
  • OPPOSITE 2  
    Āboliņa A.
    (Mārupes SC)
  • SPIKER 3  
    Smilškalne E.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 4  
    Plāte L.
    (VK Jelgava/LLU)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(VK Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Strautniece L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)
MIDDLE B. 1  
Vedļa G.
(Latvijas Universitāte)
SETTER 1  
Ignatjeva S.
(Rīgas VS I U17)
LIBERO 1  
Panfilova D.
(Latvijas Universitāte)
  • LIBERO 2  
    Gradinārova Z.
    (Mārupes SC)
  • SETTER 2  
    Švarca A.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Brīvule M.
    (Murjāņu Sporta ģimnāzija)
  • MIDDLE B. 4  
    Toča D.
    (Murjāņu Sporta ģimnāzija)
  • OPPOSITE 2  
    Āboliņa A.
    (Mārupes SC)
  • SPIKER 3  
    Smilškalne E.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 4  
    Plāte L.
    (VK Jelgava/LLU)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(VK Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Strautniece L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)
MIDDLE B. 1  
Vedļa G.
(Latvijas Universitāte)
SETTER 1  
Ignatjeva S.
(Rīgas VS I U17)
LIBERO 1  
Panfilova D.
(Latvijas Universitāte)
LIBERO 2  
Gradinārova Z.
(Mārupes SC)
SETTER 2  
Švarca A.
(VK Jelgava)
MIDDLE B. 3  
Brīvule M.
(Murjāņu Sporta ģimnāzija)
SPIKER 3  
Smilškalne E.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 4  
Toča D.
(Murjāņu Sporta ģimnāzija)
SPIKER 4  
Plāte L.
(VK Jelgava/LLU)
OPPOSITE 2  
Āboliņa A.
(Mārupes SC)