CREDIT24 Latvijas čempionāts


CREDIT24 Latvijas čempionāts vīriešiem Latvijas čempionāts Standing

best scorer(points / sets)

#11

MaksimsMorozovs 5,57(39/7)

#22

MārcisJirgensons 4,17(100/24)

#11

KristapsŠmits 3,85(150/39)

#9

GatisGarklāvs 3,79(148/39)

#19

AleksandrsAvdejevs 3,67(143/39)

best server(serve ace / sets)

#11

MaksimsMorozovs 0,57(4/7)

#13

GatisSlavēns 0,43(3/7)

#22

MārcisJirgensons 0,29(7/24)

#2

EdvīnsSkrūders 0,29(9/31)

best bloker(winning blocks / sets)

#13

OļegsKlopovs 1,04(25/24)

#2

ArvisZelčs 0,8(4/5)

#11

ZigurdsAdamovičs 0,74(23/31)

#8

RaimondsVilmanis 0,62(15/24)

#14

AndrejsZavorotnijs 0,62(24/39)

best scorer(points)

#3

JānisMedenis 111

best server(serve ace)

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#1

IngarsIvanovs 76%(126/165)

#1

RihardsFinsters 68%(30/44)

#10

KārlisLevinskis 67%(10/15)

#22

MārcisJirgensons 65%(66/102)

#6

ArvīdsRibickis 63%(64/101)

attack - excellent %spike point / all spikes

#11

MaksimsMorozovs 49%(34/70)

#19

AleksandrsAvdejevs 48%(117/242)

#8

MārisLancmanis 48%(21/44)

#9

GatisGarklāvs 46%(127/279)

#13

OļegsKlopovs 45%(37/83)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Garklāvs G.
(RTU/Robežsardze)
MIDDLE B. 2  
Blumbergs V.
(Jēkabpils Lūši)
SPIKER 1  
Klopovs O.
(Daugavpils Universitāte)

SPIKER 2  
Avdejevs A.
(RTU/Robežsardze)
MIDDLE B. 1  
Adamovičs Z.
(Jēkabpils Lūši)
SETTER 1  
Nasonovs A.
(OC Limbaži/MSĢ)
LIBERO 1  
Ivanovs I.
(OC Limbaži/MSĢ)
  • LIBERO 2  
    Nikolajevs S.
    (Daugavpils Universitāte)
  • SETTER 2  
    Visockis V.
    (RTU/Robežsardze)
  • MIDDLE B. 3  
    Zavorotnijs A.
    (RTU/Robežsardze)
  • MIDDLE B. 4  
    Slavēns G.
    (VK Biolars/Jelgava)
  • OPPOSITE 2  
    Medenis J.
    (Jēkabpils Lūši)
  • SPIKER 3  
    Puķītis R.
    (Jēkabpils Lūši)
  • SPIKER 4  
    Nasonovs A.
    (OC Limbaži/MSĢ)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Garklāvs G.
(RTU/Robežsardze)
MIDDLE B. 2  
Blumbergs V.
(Jēkabpils Lūši)
SPIKER 1  
Klopovs O.
(Daugavpils Universitāte)

SPIKER 2  
Avdejevs A.
(RTU/Robežsardze)
MIDDLE B. 1  
Adamovičs Z.
(Jēkabpils Lūši)
SETTER 1  
Nasonovs A.
(OC Limbaži/MSĢ)
LIBERO 1  
Ivanovs I.
(OC Limbaži/MSĢ)
  • LIBERO 2  
    Nikolajevs S.
    (Daugavpils Universitāte)
  • SETTER 2  
    Visockis V.
    (RTU/Robežsardze)
  • MIDDLE B. 3  
    Zavorotnijs A.
    (RTU/Robežsardze)
  • MIDDLE B. 4  
    Slavēns G.
    (VK Biolars/Jelgava)
  • OPPOSITE 2  
    Medenis J.
    (Jēkabpils Lūši)
  • SPIKER 3  
    Puķītis R.
    (Jēkabpils Lūši)
  • SPIKER 4  
    Nasonovs A.
    (OC Limbaži/MSĢ)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Garklāvs G.
(RTU/Robežsardze)
MIDDLE B. 2  
Blumbergs V.
(Jēkabpils Lūši)
SPIKER 1  
Klopovs O.
(Daugavpils Universitāte)

SPIKER 2  
Avdejevs A.
(RTU/Robežsardze)
MIDDLE B. 1  
Adamovičs Z.
(Jēkabpils Lūši)
SETTER 1  
Nasonovs A.
(OC Limbaži/MSĢ)
LIBERO 1  
Ivanovs I.
(OC Limbaži/MSĢ)
LIBERO 2  
Nikolajevs S.
(Daugavpils Universitāte)
SETTER 2  
Visockis V.
(RTU/Robežsardze)
MIDDLE B. 3  
Zavorotnijs A.
(RTU/Robežsardze)
SPIKER 3  
Puķītis R.
(Jēkabpils Lūši)
MIDDLE B. 4  
Slavēns G.
(VK Biolars/Jelgava)
SPIKER 4  
Nasonovs A.
(OC Limbaži/MSĢ)
OPPOSITE 2  
Medenis J.
(Jēkabpils Lūši)