Latvijas čempionāts sievietēm 2019/2020

Latvijas čempionāts sievietēm

select
Pamatturnīrs Pamatturnīrs Matches

Pamatturnīrs

12.10.2019 - 12:00

Babītes Sporta komplekss

12.10.2019 - 12:00

12.10.2019 - 12:00

SK Babīte

3 - 0

Latvijas Universitāte

Misļakina Žanna Anna
Jankovskis Valdis

12.10.2019 - 12:00

3 - 0

SK Babīte

Latvijas Universitāte

12.10.2019 - 14:00

Babītes Sporta komplekss

12.10.2019 - 14:00

12.10.2019 - 14:00

Latvijas Universitāte

0 - 3

VK Jelgava

Jankovskis Valdis
Misļakina Žanna Anna

12.10.2019 - 14:00

0 - 3

Latvijas Universitāte

VK Jelgava

12.10.2019 - 15:00

MSĢ sporta zāle

12.10.2019 - 15:00

12.10.2019 - 15:00

RSU/MVS

3 - 2

Mārupes SC

Pazāns Māris
Plēsnieks Māris

12.10.2019 - 15:00

3 - 2

RSU/MVS

Mārupes SC

12.10.2019 - 16:00

Babītes Sporta komplekss

12.10.2019 - 16:00

12.10.2019 - 16:00

VK Jelgava

3 - 0

SK Babīte

Misļakina Žanna Anna
Jankovskis Valdis

12.10.2019 - 16:00

3 - 0

VK Jelgava

SK Babīte

12.10.2019 - 17:00

MSĢ sporta zāle

12.10.2019 - 17:00

12.10.2019 - 17:00

Mārupes SC

3 - 0

Murjāņu Sporta ģimnāzija

Plēsnieks Māris
Pazāns Māris

12.10.2019 - 17:00

3 - 0

Mārupes SC

Murjāņu Sporta ģimnāzija

13.10.2019 - 11:00

MSĢ sporta zāle

13.10.2019 - 11:00

13.10.2019 - 11:00

Murjāņu Sporta ģimnāzija

0 - 3

RSU/MVS

Miņins Iļja
Pazāns Māris

13.10.2019 - 11:00

0 - 3

Murjāņu Sporta ģimnāzija

RSU/MVS

26.10.2019 - 18:00

RSU Sporta kluba zāle

26.10.2019 - 18:00

26.10.2019 - 18:00

RSU/MVS

3 - 1

Latvijas Universitāte

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Tišanovs Egīls

26.10.2019 - 18:00

3 - 1

RSU/MVS

Latvijas Universitāte

27.10.2019 - 14:00

RSU Sporta kluba zāle

27.10.2019 - 14:00

27.10.2019 - 14:00

Latvijas Universitāte

3 - 1

Mārupes SC

Briedis Raitis
Bergmanis Arnis

27.10.2019 - 14:00

3 - 1

Latvijas Universitāte

Mārupes SC

27.10.2019 - 16:00

RSU Sporta kluba zāle

27.10.2019 - 16:00

27.10.2019 - 16:00

SK Babīte

0 - 3

RSU/MVS

Bergmanis Arnis
Briedis Raitis

27.10.2019 - 16:00

0 - 3

SK Babīte

RSU/MVS

27.10.2019 - 18:00

RSU Sporta kluba zāle

27.10.2019 - 18:00

27.10.2019 - 18:00

Mārupes SC

2 - 3

SK Babīte

Briedis Raitis
Bergmanis Arnis

27.10.2019 - 18:00

2 - 3

Mārupes SC

SK Babīte

06.11.2019 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

06.11.2019 - 20:00

06.11.2019 - 20:00

RSU/MVS

0 - 0

Rīgas Volejbola skola

Mičs Juris
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

06.11.2019 - 20:00

0 - 0

RSU/MVS

Rīgas Volejbola skola

09.11.2019 - 12:00

Jelgavas NSC

09.11.2019 - 12:00

09.11.2019 - 12:00

VK Jelgava

3 - 0

VK Gulbene

Bergmanis Arnis
Mičs Juris

09.11.2019 - 12:00

3 - 0

VK Jelgava

VK Gulbene

09.11.2019 - 14:00

Jelgavas NSC

09.11.2019 - 14:00

09.11.2019 - 14:00

VK Gulbene

3 - 0

SK Babīte

Mičs Juris
Bergmanis Arnis

09.11.2019 - 14:00

3 - 0

VK Gulbene

SK Babīte

09.11.2019 - 16:00

Jelgavas NSC

09.11.2019 - 16:00

09.11.2019 - 16:00

Murjāņu Sporta ģimnāzija

1 - 3

VK Jelgava

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

09.11.2019 - 16:00

1 - 3

Murjāņu Sporta ģimnāzija

VK Jelgava

09.11.2019 - 18:00

Jelgavas NSC

09.11.2019 - 18:00

09.11.2019 - 18:00

SK Babīte

1 - 3

Murjāņu Sporta ģimnāzija

Tiliba Una
Bergmanis Arnis

09.11.2019 - 18:00

1 - 3

SK Babīte

Murjāņu Sporta ģimnāzija

10.11.2019 - 19:00

SN DAUGAVA

10.11.2019 - 19:00

10.11.2019 - 19:00

Rīgas Volejbola skola

2 - 3

Jelgava/LLU


10.11.2019 - 19:00

2 - 3

Rīgas Volejbola skola

Jelgava/LLU

13.11.2019 - 20:00

Jelgavas NSC

13.11.2019 - 20:00

13.11.2019 - 20:00

VK Jelgava

3 - 0

RSU/MVS

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

13.11.2019 - 20:00

3 - 0

VK Jelgava

RSU/MVS

14.11.2019 - 19:30

MSĢ sporta zāle

14.11.2019 - 19:30

14.11.2019 - 19:30

Murjāņu Sporta ģimnāzija

3 - 1

VK Gulbene

Briedis Raitis
Osis Andris

14.11.2019 - 19:30

3 - 1

Murjāņu Sporta ģimnāzija

VK Gulbene

01.12.2019 - 15:00

Rīgas Volejbola centrs

01.12.2019 - 15:00

01.12.2019 - 15:00

Latvijas Universitāte

0 - 3

Rīgas Volejbola skola

Jankovskis Valdis
Mičs Juris

01.12.2019 - 15:00

0 - 3

Latvijas Universitāte

Rīgas Volejbola skola

01.12.2019 - 17:00

Rīgas Volejbola centrs

01.12.2019 - 17:00

01.12.2019 - 17:00

VK Gulbene

3 - 0

Latvijas Universitāte

Mičs Juris
Jankovskis Valdis

01.12.2019 - 17:00

3 - 0

VK Gulbene

Latvijas Universitāte

07.12.2019 - 16:00

MSĢ sporta zāle

07.12.2019 - 16:00

07.12.2019 - 16:00

Latvijas Universitāte

3 - 2

Murjāņu Sporta ģimnāzija

Plēsnieks Māris
Briedis Raitis

07.12.2019 - 16:00

3 - 2

Latvijas Universitāte

Murjāņu Sporta ģimnāzija

07.12.2019 - 18:00

MSĢ sporta zāle

07.12.2019 - 18:00

07.12.2019 - 18:00

RSU/MVS

3 - 0

Latvijas Universitāte

Briedis Raitis
Plēsnieks Māris

07.12.2019 - 18:00

3 - 0

RSU/MVS

Latvijas Universitāte

14.12.2019 - 13:00

RVS sporta zāle

14.12.2019 - 13:00

14.12.2019 - 13:00

Mārupes SC

0 - 3

Jelgava/LLU

Lauva Oskars
Pazāns Māris

14.12.2019 - 13:00

0 - 3

Mārupes SC

Jelgava/LLU

14.12.2019 - 15:00

RVS sporta zāle

14.12.2019 - 15:00

14.12.2019 - 15:00

Jelgava/LLU

3 - 0

SK Babīte

Pazāns Māris
Lauva Oskars

14.12.2019 - 15:00

3 - 0

Jelgava/LLU

SK Babīte

14.12.2019 - 17:00

RVS sporta zāle

14.12.2019 - 17:00

14.12.2019 - 17:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 0

Mārupes SC

Poršņevs Pāvels
Misļakina Žanna Anna

14.12.2019 - 17:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Mārupes SC

14.12.2019 - 19:00

RVS sporta zāle

14.12.2019 - 19:00

14.12.2019 - 19:00

SK Babīte

1 - 3

Rīgas Volejbola skola

Misļakina Žanna Anna
Poršņevs Pāvels

14.12.2019 - 19:00

1 - 3

SK Babīte

Rīgas Volejbola skola

18.12.2019 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

18.12.2019 - 20:00

18.12.2019 - 20:00

VK Gulbene

2 - 3

RSU/MVS

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Mičs Juris

18.12.2019 - 20:00

2 - 3

VK Gulbene

RSU/MVS

08.01.2020 - 20:00

MSĢ sporta zāle

08.01.2020 - 20:00

08.01.2020 - 20:00

Murjāņu Sporta ģimnāzija

3 - 2

Rīgas Volejbola skola


08.01.2020 - 20:00

3 - 2

Murjāņu Sporta ģimnāzija

Rīgas Volejbola skola

11.01.2020 - 11:00

Gulbenes SC

11.01.2020 - 11:00

11.01.2020 - 11:00

Jelgava/LLU

3 - 0

VK Gulbene


11.01.2020 - 11:00

3 - 0

Jelgava/LLU

VK Gulbene

11.01.2020 - 13:00

Gulbenes SC

11.01.2020 - 13:00

11.01.2020 - 13:00

Latvijas Universitāte

0 - 3

Jelgava/LLU


11.01.2020 - 13:00

0 - 3

Latvijas Universitāte

Jelgava/LLU

11.01.2020 - 15:00

Gulbenes SC

11.01.2020 - 15:00

11.01.2020 - 15:00

VK Gulbene

0 - 3

Mārupes SC


11.01.2020 - 15:00

0 - 3

VK Gulbene

Mārupes SC

11.01.2020 - 17:00

Gulbenes SC

11.01.2020 - 17:00

11.01.2020 - 17:00

Mārupes SC

3 - 0

Latvijas Universitāte


11.01.2020 - 17:00

3 - 0

Mārupes SC

Latvijas Universitāte

12.01.2020 - 12:00

Jelgavas Sporta halle

12.01.2020 - 12:00

12.01.2020 - 12:00

Jelgava/LLU

3 - 2

Rīgas Volejbola skola


12.01.2020 - 12:00

3 - 2

Jelgava/LLU

Rīgas Volejbola skola

15.01.2020 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

15.01.2020 - 20:00

15.01.2020 - 20:00

RSU/MVS

2 - 3

Jelgava/LLU


15.01.2020 - 20:00

2 - 3

RSU/MVS

Jelgava/LLU

16.01.2020 - 20:30

Mārupes Sporta komplekss

16.01.2020 - 20:30

16.01.2020 - 20:30

Rīgas Volejbola skola

3 - 0

Mārupes SC


16.01.2020 - 20:30

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Mārupes SC

23.01.2020 - 20:30

Mārupes Sporta komplekss

23.01.2020 - 20:30

23.01.2020 - 20:30

Mārupes SC

-

VK Gulbene


23.01.2020 - 20:30

-

Mārupes SC

VK Gulbene

25.01.2020 - 18:00

RSU Sporta kluba zāle

25.01.2020 - 18:00

25.01.2020 - 18:00

Murjāņu Sporta ģimnāzija

-

RSU/MVS


25.01.2020 - 18:00

-

Murjāņu Sporta ģimnāzija

RSU/MVS

26.01.2020 - 12:00

RVS sporta zāle

26.01.2020 - 12:00

26.01.2020 - 12:00

Rīgas Volejbola skola

-

SK Babīte


26.01.2020 - 12:00

-

Rīgas Volejbola skola

SK Babīte

26.01.2020 - 13:00

RSU Sporta kluba zāle

26.01.2020 - 13:00

26.01.2020 - 13:00

RSU/MVS

-

Mārupes SC


26.01.2020 - 13:00

-

RSU/MVS

Mārupes SC

26.01.2020 - 14:00

RVS sporta zāle

26.01.2020 - 14:00

26.01.2020 - 14:00

Latvijas Universitāte

-

Rīgas Volejbola skola


26.01.2020 - 14:00

-

Latvijas Universitāte

Rīgas Volejbola skola

26.01.2020 - 15:00

RSU Sporta kluba zāle

26.01.2020 - 15:00

26.01.2020 - 15:00

Mārupes SC

-

Jelgava/LLU


26.01.2020 - 15:00

-

Mārupes SC

Jelgava/LLU

26.01.2020 - 16:00

RVS sporta zāle

26.01.2020 - 16:00

26.01.2020 - 16:00

SK Babīte

-

VK Gulbene


26.01.2020 - 16:00

-

SK Babīte

VK Gulbene

26.01.2020 - 17:00

RSU Sporta kluba zāle

26.01.2020 - 17:00

26.01.2020 - 17:00

Jelgava/LLU

-

Murjāņu Sporta ģimnāzija


26.01.2020 - 17:00

-

Jelgava/LLU

Murjāņu Sporta ģimnāzija

26.01.2020 - 18:00

RVS sporta zāle

26.01.2020 - 18:00

26.01.2020 - 18:00

VK Gulbene

-

Latvijas Universitāte


26.01.2020 - 18:00

-

VK Gulbene

Latvijas Universitāte

05.02.2020 - 20:00

RVS sporta zāle

05.02.2020 - 20:00

05.02.2020 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

-

RSU/MVS


05.02.2020 - 20:00

-

Rīgas Volejbola skola

RSU/MVS

09.02.2020 - 12:00

Gulbenes SC

09.02.2020 - 12:00

09.02.2020 - 12:00

VK Gulbene

-

Murjāņu Sporta ģimnāzija


09.02.2020 - 12:00

-

VK Gulbene

Murjāņu Sporta ģimnāzija

09.02.2020 - 14:00

Gulbenes SC

09.02.2020 - 14:00

09.02.2020 - 14:00

Murjāņu Sporta ģimnāzija

-

Rīgas Volejbola skola


09.02.2020 - 14:00

-

Murjāņu Sporta ģimnāzija

Rīgas Volejbola skola

09.02.2020 - 16:00

Gulbenes SC

09.02.2020 - 16:00

09.02.2020 - 16:00

Rīgas Volejbola skola

-

VK Gulbene


09.02.2020 - 16:00

-

Rīgas Volejbola skola

VK Gulbene

12.02.2020 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

12.02.2020 - 20:00

12.02.2020 - 20:00

RSU/MVS

-

VK Gulbene


12.02.2020 - 20:00

-

RSU/MVS

VK Gulbene

16.02.2020 - 11:00

Mārupes Sporta komplekss

16.02.2020 - 11:00

16.02.2020 - 11:00

Mārupes SC

-

SK Babīte


16.02.2020 - 11:00

-

Mārupes SC

SK Babīte

16.02.2020 - 13:00

Mārupes Sporta komplekss

16.02.2020 - 13:00

16.02.2020 - 13:00

SK Babīte

-

RSU/MVS


16.02.2020 - 13:00

-