Nacionālā Volejbola līga 1 2018/2019

NVL1 Pamatturnīrs

select
NVL PLAY-OFF PLAY-OFF Matches

1/4 fināls

09.03.2019 - 14:00

Ozolnieku SN

09.03.2019 - 14:00

09.03.2019 - 14:00

VK Ozolnieki

0 - 3

Aizpute

Osis Andris
Gaļanskis Jānis

09.03.2019 - 14:00

0 - 3

VK Ozolnieki

Aizpute

09.03.2019 - 14:00

Pārventas SH

09.03.2019 - 14:00

09.03.2019 - 14:00

VK Ventspils

3 - 0

Jēkabpils Juniori/JSS

Kurtišs Salvis
Bakanauskaitis Nauris

09.03.2019 - 14:00

3 - 0

VK Ventspils

Jēkabpils Juniori/JSS

09.03.2019 - 15:00

Latvenergo sp.zāle

09.03.2019 - 15:00

09.03.2019 - 15:00

SK RTU

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

Mičs Juris
Miņins Iļja

09.03.2019 - 15:00

3 - 1

SK RTU

Rīgas Volejbola skola

09.03.2019 - 17:00

Misas vidusskolas sp.zāle

09.03.2019 - 17:00

09.03.2019 - 17:00

Vecumnieki

3 - 0

VK Aizkraukle

Poršņevs Pāvels
Plēsnieks Māris

09.03.2019 - 17:00

3 - 0

Vecumnieki

VK Aizkraukle

16.03.2019 - 19:00

Aizkraukles NSC

16.03.2019 - 19:00

16.03.2019 - 19:00

VK Aizkraukle

2 - 3

Vecumnieki

Tišanovs Egīls
Poršņevs Pāvels

16.03.2019 - 19:00

2 - 3

VK Aizkraukle

Vecumnieki

23.03.2019 - 13:00

RVS sporta zāle

23.03.2019 - 13:00

23.03.2019 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

0 - 3

SK RTU

Prigožins Aleksejs
Poršņevs Pāvels

23.03.2019 - 13:00

0 - 3

Rīgas Volejbola skola

SK RTU

23.03.2019 - 13:00

Jēkabpils SN

23.03.2019 - 13:00

23.03.2019 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

3 - 2

VK Ventspils

Alksnis Ritvars
Piševs Rolands

23.03.2019 - 13:00

3 - 2

Jēkabpils Juniori/JSS

VK Ventspils

23.03.2019 - 18:00

Aizputes novada SC

23.03.2019 - 18:00

23.03.2019 - 18:00

Aizpute

2 - 3

VK Ozolnieki

Kurtišs Salvis
Bakanauskaitis Nauris

23.03.2019 - 18:00

2 - 3

Aizpute

VK Ozolnieki

24.03.2019 - 14:00

Ozolnieku SN

24.03.2019 - 14:00

24.03.2019 - 14:00

VK Ozolnieki

1 - 3

Aizpute

Ozoliņš Ilgvars
Mičs Juris

24.03.2019 - 14:00

1 - 3

VK Ozolnieki

Aizpute

24.03.2019 - 17:00

Pārventas SH

24.03.2019 - 17:00

24.03.2019 - 17:00

VK Ventspils

3 - 2

Jēkabpils Juniori/JSS

Tišanovs Egīls
Gaļanskis Jānis

24.03.2019 - 17:00

3 - 2

VK Ventspils

Jēkabpils Juniori/JSS



1/2 fināls

30.03.2019 - 14:00

Pārventas SH

30.03.2019 - 14:00

30.03.2019 - 14:00

VK Ventspils

2 - 3

SK RTU

Ozoliņš Ilgvars
Bakanauskaitis Nauris

30.03.2019 - 14:00

2 - 3

VK Ventspils

SK RTU

30.03.2019 - 16:00

Misas vidusskolas sp.zāle

30.03.2019 - 16:00

30.03.2019 - 16:00

Vecumnieki

3 - 0

Aizpute

Mičs Juris
Poršņevs Pāvels

30.03.2019 - 16:00

3 - 0

Vecumnieki

Aizpute

06.04.2019 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

06.04.2019 - 13:00

06.04.2019 - 13:00

SK RTU

3 - 2

VK Ventspils

Jankovskis Valdis
Ozoliņš Ilgvars

06.04.2019 - 13:00

3 - 2

SK RTU

VK Ventspils

06.04.2019 - 18:00

Aizputes novada SC

06.04.2019 - 18:00

06.04.2019 - 18:00

Aizpute

2 - 3

Vecumnieki

Bakanauskaitis Nauris
Alksnis Ritvars

06.04.2019 - 18:00

2 - 3

Aizpute

Vecumnieki



Par 3.vietu

13.04.2019 - 15:00

Misas vidusskolas sp.zāle

13.04.2019 - 15:00

13.04.2019 - 15:00

VK Ventspils

2 - 3

Aizpute

Mičs Juris
Piševs Rolands

13.04.2019 - 15:00

2 - 3

VK Ventspils

Aizpute



Fināls

13.04.2019 - 18:00

Misas vidusskolas sp.zāle

13.04.2019 - 18:00

13.04.2019 - 18:00

Vecumnieki

3 - 1

SK RTU

Piševs Rolands
Mičs Juris

13.04.2019 - 18:00

3 - 1

Vecumnieki

SK RTU

Pamatturnīrs Pamatturnīrs Matches

1.aplis

06.10.2018 - 13:00

Jēkabpils SN

06.10.2018 - 13:00

06.10.2018 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

3 - 0

VK Ventspils

Ratnieks Edgars
Znotiņš Zigmunds

06.10.2018 - 13:00

3 - 0

Jēkabpils Juniori/JSS

VK Ventspils

06.10.2018 - 18:00

Aizputes novada SC

06.10.2018 - 18:00

06.10.2018 - 18:00

Aizpute

0 - 3

Vecumnieki

Lauva Oskars
Kurtišs Salvis

06.10.2018 - 18:00

0 - 3

Aizpute

Vecumnieki

11.10.2018 - 20:00

RVS sporta zāle

11.10.2018 - 20:00

11.10.2018 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

2 - 3

VK Ozolnieki

Lauva Oskars
Mičs Juris

11.10.2018 - 20:00

2 - 3

Rīgas Volejbola skola

VK Ozolnieki

11.10.2018 - 20:30

Misas vidusskolas sp.zāle

11.10.2018 - 20:30

11.10.2018 - 20:30

Vecumnieki

3 - 1

VK Aizkraukle

Poršņevs Pāvels
Plēsnieks Māris

11.10.2018 - 20:30

3 - 1

Vecumnieki

VK Aizkraukle

13.10.2018 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

13.10.2018 - 13:00

13.10.2018 - 13:00

SK RTU

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Prigožins Aleksejs
Švāģere Kristīne

13.10.2018 - 13:00

3 - 0

SK RTU

Rīgas Volejbola skola

13.10.2018 - 17:00

Ozolnieku SN

13.10.2018 - 17:00

13.10.2018 - 17:00

VK Ozolnieki

1 - 3

VK Ventspils

Mičs Juris
Bergmanis Arnis

13.10.2018 - 17:00

1 - 3

VK Ozolnieki

VK Ventspils

20.10.2018 - 13:00

Jēkabpils 2.vsk sp.zāle

20.10.2018 - 13:00

20.10.2018 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

3 - 2

VK Ozolnieki

Znotiņš Zigmunds
Ratnieks Edgars

20.10.2018 - 13:00

3 - 2

Jēkabpils Juniori/JSS

VK Ozolnieki

20.10.2018 - 14:00

Pārventas SH

20.10.2018 - 14:00

20.10.2018 - 14:00

VK Ventspils

3 - 2

SK RTU

Kurtišs Salvis
Bakanauskaitis Nauris

20.10.2018 - 14:00

3 - 2

VK Ventspils

SK RTU

20.10.2018 - 14:00

Aizkraukles NSC

20.10.2018 - 14:00

20.10.2018 - 14:00

VK Aizkraukle

3 - 2

Aizpute

Mičs Juris
Gaļanskis Jānis

20.10.2018 - 14:00

3 - 2

VK Aizkraukle

Aizpute

21.10.2018 - 13:00

RVS sporta zāle

21.10.2018 - 13:00

21.10.2018 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

1 - 3

Vecumnieki

Gaļanskis Jānis
Ratnieks Edgars

21.10.2018 - 13:00

1 - 3

Rīgas Volejbola skola

Vecumnieki

28.10.2018 - 18:00

Aizkraukles NSC

28.10.2018 - 18:00

28.10.2018 - 18:00

VK Aizkraukle

2 - 3

SK RTU

Alksnis Ritvars
Ratnieks Edgars

28.10.2018 - 18:00

2 - 3

VK Aizkraukle

SK RTU

03.11.2018 - 11:00

Aizkraukles NSC

03.11.2018 - 11:00

03.11.2018 - 11:00

VK Aizkraukle

3 - 0

Jēkabpils Juniori/JSS

Ozoliņš Ilgvars
Ratnieks Edgars

03.11.2018 - 11:00

3 - 0

VK Aizkraukle

Jēkabpils Juniori/JSS

03.11.2018 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

03.11.2018 - 13:00

03.11.2018 - 13:00

SK RTU

3 - 0

VK Ozolnieki

Lauva Oskars
Alksnis Ritvars

03.11.2018 - 13:00

3 - 0

SK RTU

VK Ozolnieki

03.11.2018 - 18:00

Aizputes novada SC

03.11.2018 - 18:00

03.11.2018 - 18:00

Aizpute

2 - 3

Rīgas Volejbola skola

Kurtišs Salvis
Plēsnieks Māris

03.11.2018 - 18:00

2 - 3

Aizpute

Rīgas Volejbola skola

04.11.2018 - 18:00

Aizputes novada SC

04.11.2018 - 18:00

04.11.2018 - 18:00

Aizpute

3 - 1

Jēkabpils Juniori/JSS

Ozoliņš Ilgvars
Jankovskis Valdis

04.11.2018 - 18:00

3 - 1

Aizpute

Jēkabpils Juniori/JSS

08.11.2018 - 20:00

RVS sporta zāle

08.11.2018 - 20:00

08.11.2018 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 2

SK RTU

Ozoliņš Ilgvars
Miņins Iļja

08.11.2018 - 20:00

3 - 2

Rīgas Volejbola skola

SK RTU

10.11.2018 - 16:00

Misas vidusskolas sp.zāle

10.11.2018 - 16:00

10.11.2018 - 16:00

Vecumnieki

3 - 1

VK Ventspils

Jankovskis Valdis
Plēsnieks Māris

10.11.2018 - 16:00

3 - 1

Vecumnieki

VK Ventspils

17.11.2018 - 13:00

Jēkabpils 2.vsk sp.zāle

17.11.2018 - 13:00

17.11.2018 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

3 - 2

SK RTU

Ratnieks Edgars
Znotiņš Zigmunds

17.11.2018 - 13:00

3 - 2

Jēkabpils Juniori/JSS

SK RTU

17.11.2018 - 13:00

RVS sporta zāle

17.11.2018 - 13:00

17.11.2018 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 1

VK Aizkraukle

Gaļanskis Jānis
Miņins Iļja

17.11.2018 - 13:00

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

VK Aizkraukle

17.11.2018 - 14:00

Pārventas SH

17.11.2018 - 14:00

17.11.2018 - 14:00

VK Ventspils

3 - 1

Aizpute

Ozoliņš Ilgvars
Bakanauskaitis Nauris

17.11.2018 - 14:00

3 - 1

VK Ventspils

Aizpute

22.11.2018 - 20:00

Ozolnieku SN

22.11.2018 - 20:00

22.11.2018 - 20:00

VK Ozolnieki

1 - 3

Vecumnieki

Alksnis Ritvars
Mičs Juris

22.11.2018 - 20:00

1 - 3

VK Ozolnieki

Vecumnieki

24.11.2018 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

24.11.2018 - 13:00

24.11.2018 - 13:00

SK RTU

3 - 1

Aizpute

Mičs Juris
Alksnis Ritvars

24.11.2018 - 13:00

3 - 1

SK RTU

Aizpute

24.11.2018 - 14:00

Pārventas SH

24.11.2018 - 14:00

24.11.2018 - 14:00

VK Ventspils

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Piševs Rolands
Kurtišs Salvis

24.11.2018 - 14:00

3 - 0

VK Ventspils

Rīgas Volejbola skola

24.11.2018 - 17:00

Ozolnieku SN

24.11.2018 - 17:00

24.11.2018 - 17:00

VK Ozolnieki

3 - 1

VK Aizkraukle

Prigožins Aleksejs
Bergmanis Arnis

24.11.2018 - 17:00

3 - 1

VK Ozolnieki

VK Aizkraukle

29.11.2018 - 20:00

Misas vidusskolas sp.zāle

29.11.2018 - 20:00

29.11.2018 - 20:00

Vecumnieki

2 - 3

SK RTU

Alksnis Ritvars
Poršņevs Pāvels

29.11.2018 - 20:00

2 - 3

Vecumnieki

SK RTU

08.12.2018 - 18:00

RVS sporta zāle

08.12.2018 - 18:00

08.12.2018 - 18:00

Rīgas Volejbola skola

1 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS

Poršņevs Pāvels
Prigožins Aleksejs

08.12.2018 - 18:00

1 - 3

Rīgas Volejbola skola

Jēkabpils Juniori/JSS

08.12.2018 - 18:00

Aizkraukles NSC

08.12.2018 - 18:00

08.12.2018 - 18:00

VK Aizkraukle

3 - 0

VK Ventspils

Piševs Rolands
Ratnieks Edgars

08.12.2018 - 18:00

3 - 0

VK Aizkraukle

VK Ventspils

09.12.2018 - 18:00

Aizputes novada SC

09.12.2018 - 18:00

09.12.2018 - 18:00

Aizpute

1 - 3

VK Ozolnieki

Kurtišs Salvis
Bakanauskaitis Nauris

09.12.2018 - 18:00

1 - 3

Aizpute

VK Ozolnieki

15.12.2018 - 11:00

Aizkraukles NSC

15.12.2018 - 11:00

15.12.2018 - 11:00

VK Aizkraukle

3 - 1

Vecumnieki

Briedis Raitis
Alksnis Ritvars

15.12.2018 - 11:00

3 - 1

VK Aizkraukle

Vecumnieki

15.12.2018 - 13:00

Jēkabpils 2.vsk sp.zāle

15.12.2018 - 13:00

15.12.2018 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

0 - 3

Aizpute

Ozoliņš Ilgvars
Prigožins Aleksejs

15.12.2018 - 13:00

0 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS

Aizpute

15.12.2018 - 14:00

Pārventas SH

15.12.2018 - 14:00

15.12.2018 - 14:00

VK Ventspils

3 - 0

VK Ozolnieki

Kurtišs Salvis
Mičs Juris

15.12.2018 - 14:00

3 - 0

VK Ventspils

VK Ozolnieki

16.12.2018 - 13:00

Jēkabpils SN

16.12.2018 - 13:00

16.12.2018 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

3 - 0

Vecumnieki

Alksnis Ritvars
Kurtišs Salvis

16.12.2018 - 13:00

3 - 0

Jēkabpils Juniori/JSS

Vecumnieki



2.aplis

12.01.2019 - 18:00

Aizputes novada SC

12.01.2019 - 18:00

12.01.2019 - 18:00

Aizpute

3 - 1

VK Aizkraukle

Bakanauskaitis Nauris
Kurtišs Salvis

12.01.2019 - 18:00

3 - 1