Optibet Latvijas Čempionāts sievietēm 22/23

Optibet Latvijas Čempionāts sievietēm 22/23

select
Optibet LČ sievietēm pamatturnīrs Optibet LČ sievietēm pamatturnīrs Matches

Pamatturnīrs

15.10.2022 - 18:00

Jelgavas Sporta halle

15.10.2022 - 18:00

15.10.2022 - 18:00

Jelgava

2 - 3

SUFA/DU

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

15.10.2022 - 18:00

2 - 3

Jelgava

SUFA/DU

16.10.2022 - 16:00

RVS sporta zāle

16.10.2022 - 16:00

16.10.2022 - 16:00

LU / RVS

1 - 3

SUFA/DU

Mičs Juris
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

16.10.2022 - 16:00

1 - 3

LU / RVS

SUFA/DU

29.10.2022 - 18:00

Jelgavas NSC

29.10.2022 - 18:00

29.10.2022 - 18:00

Jelgava

3 - 0

RVS juniores

Plēsnieks Māris
Bergmanis Arnis

29.10.2022 - 18:00

3 - 0

Jelgava

RVS juniores

30.10.2022 - 12:00

RVS sporta zāle

30.10.2022 - 12:00

30.10.2022 - 12:00

Mārupes SC

3 - 0

LU / RVS

Janišonis Jorens
Ivbulis Deniss

30.10.2022 - 12:00

3 - 0

Mārupes SC

LU / RVS

30.10.2022 - 14:00

RVS sporta zāle

30.10.2022 - 14:00

30.10.2022 - 14:00

VK Gulbene

3 - 0

LU / RVS

Buks Guntis
Janišonis Jorens

30.10.2022 - 14:00

3 - 0

VK Gulbene

LU / RVS

02.11.2022 - 19:00

Mārupes Sporta komplekss

02.11.2022 - 19:00

02.11.2022 - 19:00

Mārupes SC

1 - 3

Jelgava

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Alksnis Ritvars

02.11.2022 - 19:00

1 - 3

Mārupes SC

Jelgava

02.11.2022 - 20:00

RVS sporta zāle

02.11.2022 - 20:00

02.11.2022 - 20:00

LU / RVS

0 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU

Mičs Juris
Ivbulis Deniss

02.11.2022 - 20:00

0 - 3

LU / RVS

Rīgas Volejbola skola/LU

05.11.2022 - 19:00

Jelgavas NSC

05.11.2022 - 19:00

05.11.2022 - 19:00

Jelgava

3 - 0

LU / RVS

Tiliba Una
Bergmanis Arnis

05.11.2022 - 19:00

3 - 0

Jelgava

LU / RVS

06.11.2022 - 16:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

06.11.2022 - 16:00

06.11.2022 - 16:00

SUFA/DU

2 - 3

Mārupes SC

Čemodanovs Nikolajs
Naidjonoks Francis

06.11.2022 - 16:00

2 - 3

SUFA/DU

Mārupes SC

12.11.2022 - 18:00

RVS sporta zāle

12.11.2022 - 18:00

12.11.2022 - 18:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 2

Jelgava

Miņins Iļja
Zaiženijs Edgars

12.11.2022 - 18:00

3 - 2

Rīgas Volejbola skola/LU

Jelgava

12.11.2022 - 18:00

RIMI Olimpiskais centrs

12.11.2022 - 18:00

12.11.2022 - 18:00

RSU/MSĢ

3 - 2

SUFA/DU

Ozoliņš Ilgvars
Piševs Rolands

12.11.2022 - 18:00

3 - 2

RSU/MSĢ

SUFA/DU

13.11.2022 - 15:00

RIMI Olimpiskais centrs

13.11.2022 - 15:00

13.11.2022 - 15:00

RSU/MSĢ

2 - 3

Jelgava

Bergmanis Arnis
Piševs Rolands

13.11.2022 - 15:00

2 - 3

RSU/MSĢ

Jelgava

13.11.2022 - 16:00

RVS sporta zāle

13.11.2022 - 16:00

13.11.2022 - 16:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 1

SUFA/DU

Mičs Juris
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

13.11.2022 - 16:00

3 - 1

Rīgas Volejbola skola/LU

SUFA/DU

16.11.2022 - 20:00

RVS sporta zāle

16.11.2022 - 20:00

16.11.2022 - 20:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 0

Mārupes SC

Mičs Juris
Ivbulis Deniss

16.11.2022 - 20:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

Mārupes SC

16.11.2022 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

16.11.2022 - 20:00

16.11.2022 - 20:00

RSU/MSĢ

3 - 1

LU / RVS

Ivanovs Jānis
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

16.11.2022 - 20:00

3 - 1

RSU/MSĢ

LU / RVS

19.11.2022 - 19:00

RVS sporta zāle

19.11.2022 - 19:00

19.11.2022 - 19:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 0

RSU/MSĢ

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Ivanovs Jānis

19.11.2022 - 19:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

RSU/MSĢ

20.11.2022 - 11:00

Mārupes Sporta komplekss

20.11.2022 - 11:00

20.11.2022 - 11:00

RVS juniores

3 - 0

LU / RVS

Janišonis Jorens
Ivbulis Deniss

20.11.2022 - 11:00

3 - 0

RVS juniores

LU / RVS

20.11.2022 - 13:00

Mārupes Sporta komplekss

20.11.2022 - 13:00

20.11.2022 - 13:00

Mārupes SC

3 - 1

RVS juniores

Ivbulis Deniss
Janišonis Jorens

20.11.2022 - 13:00

3 - 1

Mārupes SC

RVS juniores

20.11.2022 - 15:00

Mārupes Sporta komplekss

20.11.2022 - 15:00

20.11.2022 - 15:00

LU / RVS

1 - 3

VK Gulbene

Buks Guntis
Alksnis Ritvars

20.11.2022 - 15:00

1 - 3

LU / RVS

VK Gulbene

20.11.2022 - 17:00

Mārupes Sporta komplekss

20.11.2022 - 17:00

20.11.2022 - 17:00

VK Gulbene

0 - 3

Mārupes SC

Alksnis Ritvars
Buks Guntis

20.11.2022 - 17:00

0 - 3

VK Gulbene

Mārupes SC

23.11.2022 - 20:00

RVS sporta zāle

23.11.2022 - 20:00

23.11.2022 - 20:00

RVS juniores

0 - 3

RSU/MSĢ

Poršņevs Pāvels
Ivbulis Deniss

23.11.2022 - 20:00

0 - 3

RVS juniores

RSU/MSĢ

26.11.2022 - 18:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

26.11.2022 - 18:00

26.11.2022 - 18:00

SUFA/DU

3 - 2

VK Gulbene

Naidjonoks Francis
Čemodanovs Nikolajs

26.11.2022 - 18:00

3 - 2

SUFA/DU

VK Gulbene

03.12.2022 - 18:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

03.12.2022 - 18:00

03.12.2022 - 18:00

SUFA/DU

1 - 3

RSU/MSĢ

Lazdovskis Aleksejs
Naidjonoks Francis

03.12.2022 - 18:00

1 - 3

SUFA/DU

RSU/MSĢ

04.12.2022 - 14:00

Jelgavas Sporta halle

04.12.2022 - 14:00

04.12.2022 - 14:00

Jelgava

3 - 0

RSU/MSĢ

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

04.12.2022 - 14:00

3 - 0

Jelgava

RSU/MSĢ

04.12.2022 - 17:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

04.12.2022 - 17:00

04.12.2022 - 17:00

SUFA/DU

1 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU

Čemodanovs Nikolajs
Naidjonoks Francis

04.12.2022 - 17:00

1 - 3

SUFA/DU

Rīgas Volejbola skola/LU

07.12.2022 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

07.12.2022 - 20:00

07.12.2022 - 20:00

LU / RVS

0 - 3

RSU/MSĢ

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Poršņevs Pāvels

07.12.2022 - 20:00

0 - 3

LU / RVS

RSU/MSĢ

10.12.2022 - 18:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

10.12.2022 - 18:00

10.12.2022 - 18:00

SUFA/DU

0 - 3

Jelgava

Lazdovskis Aleksejs
Naidjonoks Francis

10.12.2022 - 18:00

0 - 3

SUFA/DU

Jelgava

10.12.2022 - 20:00

RVS sporta zāle

10.12.2022 - 20:00

10.12.2022 - 20:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 0

VK Gulbene

Ivbulis Deniss
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

10.12.2022 - 20:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

VK Gulbene

08.01.2023 - 11:00

Gulbenes SC

08.01.2023 - 11:00

08.01.2023 - 11:00

LU / RVS

0 - 3

RVS juniores

Miņins Iļja
Znotiņš Zigmunds

08.01.2023 - 11:00

0 - 3

LU / RVS

RVS juniores

08.01.2023 - 13:00

Gulbenes SC

08.01.2023 - 13:00

08.01.2023 - 13:00

RVS juniores

2 - 3

VK Gulbene

Znotiņš Zigmunds
Miņins Iļja

08.01.2023 - 13:00

2 - 3

RVS juniores

VK Gulbene

08.01.2023 - 15:00

Gulbenes SC

08.01.2023 - 15:00

08.01.2023 - 15:00

LU / RVS

1 - 3

Mārupes SC

Miņins Iļja
Znotiņš Zigmunds

08.01.2023 - 15:00

1 - 3

LU / RVS

Mārupes SC

08.01.2023 - 17:00

Gulbenes SC

08.01.2023 - 17:00

08.01.2023 - 17:00

Mārupes SC

3 - 0

VK Gulbene

Znotiņš Zigmunds
Miņins Iļja

08.01.2023 - 17:00

3 - 0

Mārupes SC

VK Gulbene

11.01.2023 - 20:00

RVS sporta zāle

11.01.2023 - 20:00

11.01.2023 - 20:00

RVS juniores

1 - 3

Mārupes SC

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Ivbulis Deniss

11.01.2023 - 20:00

1 - 3

RVS juniores

Mārupes SC

14.01.2023 - 13:00

Gulbenes SC

14.01.2023 - 13:00

14.01.2023 - 13:00

VK Gulbene

1 - 3

SUFA/DU

Ozoliņš Ilgvars
Zaiženijs Edgars

14.01.2023 - 13:00

1 - 3

VK Gulbene

SUFA/DU

14.01.2023 - 15:00

Gulbenes SC

14.01.2023 - 15:00

14.01.2023 - 15:00

VK Gulbene

0 - 3

Jelgava

Zaiženijs Edgars
Ozoliņš Ilgvars

14.01.2023 - 15:00

0 - 3

VK Gulbene

Jelgava

17.01.2023 - 20:00

Novada SC

17.01.2023 - 20:00

17.01.2023 - 20:00

Jelgava

1 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

17.01.2023 - 20:00

1 - 3

Jelgava

Rīgas Volejbola skola/LU

18.01.2023 - 20:00

RVS sporta zāle

18.01.2023 - 20:00

18.01.2023 - 20:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 0

RVS juniores

Ivbulis Deniss
Alksnis Ritvars

18.01.2023 - 20:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

RVS juniores

18.01.2023 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

18.01.2023 - 20:00

18.01.2023 - 20:00

RSU/MSĢ

3 - 0

VK Gulbene

Janišonis Jorens
Buks Guntis

18.01.2023 - 20:00

3 - 0

RSU/MSĢ

VK Gulbene

19.01.2023 - 20:00

RVS sporta zāle

19.01.2023 - 20:00

19.01.2023 - 20:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 1

LU / RVS

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Ivbulis Deniss

19.01.2023 - 20:00

3 - 1

Rīgas Volejbola skola/LU

LU / RVS

21.01.2023 - 15:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

21.01.2023 - 15:00

21.01.2023 - 15:00

SUFA/DU

3 - 0

LU / RVS

Čemodanovs Nikolajs
Miņins Iļja

21.01.2023 - 15:00

3 - 0

SUFA/DU

LU / RVS

21.01.2023 - 18:00

Jelgavas NSC

21.01.2023 - 18:00

21.01.2023 - 18:00

Jelgava

3 - 0

Mārupes SC

Tiliba Una
Bergmanis Arnis

21.01.2023 - 18:00

3 - 0

Jelgava

Mārupes SC

22.01.2023 - 16:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

22.01.2023 - 16:00

22.01.2023 - 16:00

SUFA/DU

3 - 0

RVS juniores

Lazdovskis Aleksejs
Naidjonoks Francis

22.01.2023 - 16:00

3 - 0

SUFA/DU

RVS juniores

25.01.2023 - 19:30

RSU Sporta kluba zāle

25.01.2023 - 19:30

25.01.2023 - 19:30

RSU/MSĢ

3 - 0

Mārupes SC

Ivanovs Jānis
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

25.01.2023 - 19:30

3 - 0

RSU/MSĢ

Mārupes SC

25.01.2023 - 20:00

RVS sporta zāle

25.01.2023 - 20:00

25.01.2023 - 20:00

RVS juniores

1 - 3

Jelgava

Mičs Juris
Buks Guntis

25.01.2023 - 20:00

1 - 3

RVS juniores

Jelgava

28.01.2023 - 16:00

Mārupes Sporta komplekss

28.01.2023 - 16:00

28.01.2023 - 16:00

Mārupes SC

0 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU

Janišonis Jorens
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

28.01.2023 - 16:00

0 - 3

Mārupes SC

Rīgas Volejbola skola/LU

29.01.2023 - 15:00

RIMI Olimpiskais centrs

29.01.2023 - 15:00

29.01.2023 - 15:00

RSU/MSĢ

1 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU

Ivanovs Jānis
Janišonis Jorens

29.01.2023 - 15:00

1 - 3

RSU/MSĢ

Rīgas Volejbola skola/LU

31.01.2023 - 20:00

Jelgavas NSC

31.01.2023 - 20:00

31.01.2023 - 20:00

Jelgava

3 - 0

VK Gulbene

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

31.01.2023 - 20:00

3 - 0

Jelgava

VK Gulbene

01.02.2023 - 20:00

RVS sporta zāle

01.02.2023 - 20:00

01.02.2023 - 20:00

VK Gulbene

0 - 3

RVS juniores

Poršņevs Pāvels
Ivbulis Deniss

01.02.2023 - 20:00

0 - 3

VK Gulbene

RVS juniores

01.02.2023 - 20:00

Mārupes Sporta komplekss

01.02.2023 - 20:00

01.02.2023 - 20:00

Mārupes SC

2 - 3

RSU/MSĢ

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Buks Guntis

01.02.2023 - 20:00

2 - 3

Mārupes SC

RSU/MSĢ

08.02.2023 - 20:00

RVS sporta zāle

08.02.2023 - 20:00

08.02.2023 - 20:00

LU / RVS

-

Jelgava

Ivanovs Jānis
Ivbulis Deniss

08.02.2023 - 20:00

-

LU / RVS