Latvijas čempionāts sievietēm 2018/2019

LČ siev. - Pamatturnīrs

select
LČS PLAY-OFF PLAY-OFF Matches

1/4 fināls

23.03.2019 - 12:00

Tīraines Sporta komplekss

23.03.2019 - 12:00

23.03.2019 - 12:00

Mārupes SC

3 - 2

VK Jelgava

Lauva Oskars
Plēsnieks Māris

23.03.2019 - 12:00

3 - 2

Mārupes SC

VK Jelgava

23.03.2019 - 13:00

RDC sp.z.

23.03.2019 - 13:00

23.03.2019 - 13:00

Latvijas Universitāte

3 - 2

VK miLATss

Miņins Iļja
Bergmanis Arnis

23.03.2019 - 13:00

3 - 2

Latvijas Universitāte

VK miLATss

23.03.2019 - 16:00

RSU Sporta kluba zāle

23.03.2019 - 16:00

23.03.2019 - 16:00

RSU/MVS

0 - 3

Rīgas Volejbola skola

Tišanovs Egīls
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

23.03.2019 - 16:00

0 - 3

RSU/MVS

Rīgas Volejbola skola

23.03.2019 - 16:00

MSĢ sporta zāle

23.03.2019 - 16:00

23.03.2019 - 16:00

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 1

SK Babīte

Briedis Raitis
Mičs Juris

23.03.2019 - 16:00

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

SK Babīte

24.03.2019 - 12:00

Jelgavas Sporta halle

24.03.2019 - 12:00

24.03.2019 - 12:00

VK Jelgava

2 - 3

Mārupes SC

Jankovskis Valdis
Bergmanis Arnis

24.03.2019 - 12:00

2 - 3

VK Jelgava

Mārupes SC

24.03.2019 - 12:00

Babītes Sporta komplekss

24.03.2019 - 12:00

24.03.2019 - 12:00

SK Babīte

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

Gaļanskis Jānis
Tišanovs Egīls

24.03.2019 - 12:00

3 - 1

SK Babīte

MSĢ/ZELTALEJA

24.03.2019 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

24.03.2019 - 14:00

24.03.2019 - 14:00

VK miLATss

3 - 0

Latvijas Universitāte

Lazdovskis Aleksejs
Naidjonoks Francis

24.03.2019 - 14:00

3 - 0

VK miLATss

Latvijas Universitāte

24.03.2019 - 17:00

RVS sporta zāle

24.03.2019 - 17:00

24.03.2019 - 17:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 1

RSU/MVS

Prigožins Aleksejs
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

24.03.2019 - 17:00

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

RSU/MVS



1/2 fināls

06.04.2019 - 17:00

MSĢ sporta zāle

06.04.2019 - 17:00

06.04.2019 - 17:00

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 0

VK miLATss

Briedis Raitis
Bergmanis Arnis

06.04.2019 - 17:00

3 - 0

MSĢ/ZELTALEJA

VK miLATss

06.04.2019 - 19:30

Mārupes Sporta komplekss

06.04.2019 - 19:30

06.04.2019 - 19:30

Mārupes SC

3 - 2

Rīgas Volejbola skola

Mičs Juris
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

06.04.2019 - 19:30

3 - 2

Mārupes SC

Rīgas Volejbola skola

07.04.2019 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

07.04.2019 - 14:00

07.04.2019 - 14:00

VK miLATss

1 - 3

MSĢ/ZELTALEJA

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

07.04.2019 - 14:00

1 - 3

VK miLATss

MSĢ/ZELTALEJA

07.04.2019 - 18:00

RVS sporta zāle

07.04.2019 - 18:00

07.04.2019 - 18:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 0

Mārupes SC

Alksnis Ritvars
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

07.04.2019 - 18:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Mārupes SC



Par 3.vietu

13.04.2019 - 19:30

Tīraines Sporta komplekss

13.04.2019 - 19:30

13.04.2019 - 19:30

Mārupes SC

0 - 3

VK miLATss

Tišanovs Egīls
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

13.04.2019 - 19:30

0 - 3

Mārupes SC

VK miLATss

14.04.2019 - 17:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

14.04.2019 - 17:00

14.04.2019 - 17:00

VK miLATss

3 - 1

Mārupes SC

Poršņevs Pāvels
Naidjonoks Francis

14.04.2019 - 17:00

3 - 1

VK miLATss

Mārupes SC



Fināls

15.04.2019 - 19:30

MSĢ sporta zāle

15.04.2019 - 19:30

15.04.2019 - 19:30

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Poršņevs Pāvels
Lauva Oskars

15.04.2019 - 19:30

3 - 0

MSĢ/ZELTALEJA

Rīgas Volejbola skola

17.04.2019 - 20:00

RVS sporta zāle

17.04.2019 - 20:00

17.04.2019 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

4 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

Miņins Iļja
Bakanauskaitis Nauris

17.04.2019 - 20:00

4 - 1

Rīgas Volejbola skola

MSĢ/ZELTALEJA

LČ siev.- Pamattunīrs Pamatturīrs Matches

2.aplis

08.12.2018 - 13:00

Tīraines Sporta komplekss

08.12.2018 - 13:00

08.12.2018 - 13:00

Mārupes SC

0 - 3

SK Babīte


08.12.2018 - 13:00

0 - 3

Mārupes SC

SK Babīte

08.12.2018 - 14:30

Babītes Sporta komplekss

08.12.2018 - 14:30

08.12.2018 - 14:30

SK Babīte

3 - 1

RSU/MVS


08.12.2018 - 14:30

3 - 1

SK Babīte

RSU/MVS

08.12.2018 - 16:00

Tīraines Sporta komplekss

08.12.2018 - 16:00

08.12.2018 - 16:00

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 1

Mārupes SC


08.12.2018 - 16:00

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

Mārupes SC

08.12.2018 - 17:30

Tīraines Sporta komplekss

08.12.2018 - 17:30

08.12.2018 - 17:30

RSU/MVS

1 - 3

MSĢ/ZELTALEJA


08.12.2018 - 17:30

1 - 3

RSU/MVS

MSĢ/ZELTALEJA

15.12.2018 - 00:00

Rīgas Volejbola centrs

15.12.2018 - 00:00

15.12.2018 - 00:00

Latvijas Universitāte

3 - 1

VK Gulbene


15.12.2018 - 00:00

3 - 1

Latvijas Universitāte

VK Gulbene

15.12.2018 - 12:00

Rīgas Volejbola centrs

15.12.2018 - 12:00

15.12.2018 - 12:00

LLU

1 - 3

Latvijas Universitāte


15.12.2018 - 12:00

1 - 3

LLU

Latvijas Universitāte

15.12.2018 - 15:00

Rīgas Volejbola centrs

15.12.2018 - 15:00

15.12.2018 - 15:00

VK Gulbene

3 - 0

LLU


15.12.2018 - 15:00

3 - 0

VK Gulbene

LLU

12.01.2019 - 12:00

LLU Sporta komplekss

12.01.2019 - 12:00

12.01.2019 - 12:00

LLU

1 - 3

Mārupes SC


12.01.2019 - 12:00

1 - 3

LLU

Mārupes SC

12.01.2019 - 13:30

RSU Sporta kluba zāle

12.01.2019 - 13:30

12.01.2019 - 13:30

RSU/MVS

3 - 2

LLU


12.01.2019 - 13:30

3 - 2

RSU/MVS

LLU

12.01.2019 - 15:00

LLU Sporta komplekss

12.01.2019 - 15:00

12.01.2019 - 15:00

Mārupes SC

1 - 3

Latvijas Universitāte


12.01.2019 - 15:00

1 - 3

Mārupes SC

Latvijas Universitāte

12.01.2019 - 16:30

LLU Sporta komplekss

12.01.2019 - 16:30

12.01.2019 - 16:30

Latvijas Universitāte

3 - 1

RSU/MVS


12.01.2019 - 16:30

3 - 1

Latvijas Universitāte

RSU/MVS

13.01.2019 - 12:00

Jelgavas Sporta halle

13.01.2019 - 12:00

13.01.2019 - 12:00

VK Jelgava

3 - 2

SK Babīte

Ratnieks Edgars
Plēsnieks Māris

13.01.2019 - 12:00

3 - 2

VK Jelgava

SK Babīte

13.01.2019 - 13:00

Gulbenes NSS

13.01.2019 - 13:00

13.01.2019 - 13:00

VK Gulbene

0 - 3

VK miLATss

Briedis Raitis
Znotiņš Zigmunds

13.01.2019 - 13:00

0 - 3

VK Gulbene

VK miLATss

13.01.2019 - 13:00

Tīraines Sporta komplekss

13.01.2019 - 13:00

13.01.2019 - 13:00

Mārupes SC

2 - 3

Rīgas Volejbola skola

Gaļanskis Jānis
Poršņevs Pāvels

13.01.2019 - 13:00

2 - 3

Mārupes SC

Rīgas Volejbola skola

16.01.2019 - 19:30

Daugavpils BJSS sp.zāle

16.01.2019 - 19:30

16.01.2019 - 19:30

VK miLATss

3 - 0

Mārupes SC

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

16.01.2019 - 19:30

3 - 0

VK miLATss

Mārupes SC

16.01.2019 - 20:00

Jelgavas NSC

16.01.2019 - 20:00

16.01.2019 - 20:00

VK Jelgava

3 - 1

Latvijas Universitāte

Švāģere Kristīne
Bergmanis Arnis

16.01.2019 - 20:00

3 - 1

VK Jelgava

Latvijas Universitāte

17.01.2019 - 19:30

MSĢ sporta zāle

17.01.2019 - 19:30

17.01.2019 - 19:30

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

Osis Andris
Briedis Raitis

17.01.2019 - 19:30

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

Rīgas Volejbola skola

19.01.2019 - 12:00

MSĢ sporta zāle

19.01.2019 - 12:00

19.01.2019 - 12:00

VK Gulbene

1 - 3

MSĢ/ZELTALEJA


19.01.2019 - 12:00

1 - 3

VK Gulbene

MSĢ/ZELTALEJA

19.01.2019 - 13:30

MSĢ sporta zāle

19.01.2019 - 13:30

19.01.2019 - 13:30

MSĢ/ZELTALEJA

1 - 3

SK Babīte


19.01.2019 - 13:30

1 - 3

MSĢ/ZELTALEJA

SK Babīte

19.01.2019 - 15:00

Babītes Sporta komplekss

19.01.2019 - 15:00

19.01.2019 - 15:00

SK Babīte

3 - 0

VK Gulbene


19.01.2019 - 15:00

3 - 0

SK Babīte

VK Gulbene

19.01.2019 - 16:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

19.01.2019 - 16:00

19.01.2019 - 16:00

VK miLATss

0 - 3

Rīgas Volejbola skola


19.01.2019 - 16:00

0 - 3

VK miLATss

Rīgas Volejbola skola

20.01.2019 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

20.01.2019 - 14:00

20.01.2019 - 14:00

VK miLATss

2 - 3

VK Jelgava


20.01.2019 - 14:00

2 - 3

VK miLATss

VK Jelgava

22.01.2019 - 20:00

Babītes Sporta komplekss

22.01.2019 - 20:00

22.01.2019 - 20:00

SK Babīte

3 - 2

VK miLATss

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Švāģere Kristīne

22.01.2019 - 20:00

3 - 2

SK Babīte

VK miLATss

24.01.2019 - 19:00

LLU Sporta komplekss

24.01.2019 - 19:00

24.01.2019 - 19:00

LLU

1 - 3

Rīgas Volejbola skola

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Lauva Oskars

24.01.2019 - 19:00

1 - 3

LLU

Rīgas Volejbola skola

24.01.2019 - 19:30

MSĢ sporta zāle

24.01.2019 - 19:30

24.01.2019 - 19:30

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 1

VK Jelgava

Osis Andris
Briedis Raitis

24.01.2019 - 19:30

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

VK Jelgava

26.01.2019 - 17:00

Zemgales OC

26.01.2019 - 17:00

26.01.2019 - 17:00

VK Jelgava

2 - 3

Rīgas Volejbola skola


26.01.2019 - 17:00

2 - 3

VK Jelgava

Rīgas Volejbola skola

30.01.2019 - 19:30

RSU Sporta kluba zāle

30.01.2019 - 19:30

30.01.2019 - 19:30

RSU/MVS

0 - 3

VK Jelgava

Lauva Oskars
Alksnis Ritvars

30.01.2019 - 19:30

0 - 3

RSU/MVS

VK Jelgava

30.01.2019 - 20:00

RVS sporta zāle

30.01.2019 - 20:00

30.01.2019 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 1

VK Gulbene

Švāģere Kristīne
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

30.01.2019 - 20:00

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

VK Gulbene

31.01.2019 - 19:00

LLU Sporta komplekss

31.01.2019 - 19:00

31.01.2019 - 19:00

LLU

0 - 3

VK miLATss

Poršņevs Pāvels
Gubarevs Oļegs

31.01.2019 - 19:00

0 - 3

LLU

VK miLATss

06.02.2019 - 19:30

Daugavpils BJSS sp.zāle

06.02.2019 - 19:30

06.02.2019 - 19:30

VK miLATss

3 - 0

RSU/MVS

Čemodanovs Nikolajs
Naidjonoks Francis

06.02.2019 - 19:30

3 - 0

VK miLATss

RSU/MVS

06.02.2019 - 20:00

RVS sporta zāle

06.02.2019 - 20:00

06.02.2019 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 1

SK Babīte

Jankovskis Valdis
Gubarevs Oļegs

06.02.2019 - 20:00

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

SK Babīte

06.02.2019 - 20:00

Jelgavas NSC

06.02.2019 - 20:00

06.02.2019 - 20:00

VK Jelgava

3 - 1

VK Gulbene