Latvijas čempionāts sievietēm 2018/2019

LČ siev. - Pamatturnīrs

select
LČS PLAY-OFF PLAY-OFF Matches

1/4 fināls

23/03/2019 - 12:00

Tīraines Sporta komplekss

23/03/2019 - 12:00

23/03/2019 - 12:00

Mārupes SC

3 - 2

VK Jelgava

Lauva Oskars
Plēsnieks Māris

23/03/2019 - 12:00

3 - 2

Mārupes SC

VK Jelgava

23/03/2019 - 13:00

RDC sp.z.

23/03/2019 - 13:00

23/03/2019 - 13:00

Latvijas Universitāte

3 - 2

VK miLATss

Miņins Iļja
Bergmanis Arnis

23/03/2019 - 13:00

3 - 2

Latvijas Universitāte

VK miLATss

23/03/2019 - 16:00

RSU Sporta kluba zāle

23/03/2019 - 16:00

23/03/2019 - 16:00

RSU/MVS

0 - 3

Rīgas Volejbola skola

Tišanovs Egīls
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

23/03/2019 - 16:00

0 - 3

RSU/MVS

Rīgas Volejbola skola

23/03/2019 - 16:00

MSĢ sporta zāle

23/03/2019 - 16:00

23/03/2019 - 16:00

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 1

SK Babīte

Briedis Raitis
Mičs Juris

23/03/2019 - 16:00

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

SK Babīte

24/03/2019 - 12:00

Jelgavas Sporta halle

24/03/2019 - 12:00

24/03/2019 - 12:00

VK Jelgava

2 - 3

Mārupes SC

Jankovskis Valdis
Bergmanis Arnis

24/03/2019 - 12:00

2 - 3

VK Jelgava

Mārupes SC

24/03/2019 - 12:00

Babītes Sporta komplekss

24/03/2019 - 12:00

24/03/2019 - 12:00

SK Babīte

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

Gaļanskis Jānis
Tišanovs Egīls

24/03/2019 - 12:00

3 - 1

SK Babīte

MSĢ/ZELTALEJA

24/03/2019 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

24/03/2019 - 14:00

24/03/2019 - 14:00

VK miLATss

3 - 0

Latvijas Universitāte

Lazdovskis Aleksejs
Naidjonoks Francis

24/03/2019 - 14:00

3 - 0

VK miLATss

Latvijas Universitāte

24/03/2019 - 17:00

RVS sporta zāle

24/03/2019 - 17:00

24/03/2019 - 17:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 1

RSU/MVS

Prigožins Aleksejs
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

24/03/2019 - 17:00

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

RSU/MVS



1/2 fināls

06/04/2019 - 17:00

MSĢ sporta zāle

06/04/2019 - 17:00

06/04/2019 - 17:00

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 0

VK miLATss

Briedis Raitis
Bergmanis Arnis

06/04/2019 - 17:00

3 - 0

MSĢ/ZELTALEJA

VK miLATss

06/04/2019 - 19:30

Mārupes Sporta komplekss

06/04/2019 - 19:30

06/04/2019 - 19:30

Mārupes SC

3 - 2

Rīgas Volejbola skola

Mičs Juris
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

06/04/2019 - 19:30

3 - 2

Mārupes SC

Rīgas Volejbola skola

07/04/2019 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

07/04/2019 - 14:00

07/04/2019 - 14:00

VK miLATss

1 - 3

MSĢ/ZELTALEJA

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

07/04/2019 - 14:00

1 - 3

VK miLATss

MSĢ/ZELTALEJA

07/04/2019 - 18:00

RVS sporta zāle

07/04/2019 - 18:00

07/04/2019 - 18:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 0

Mārupes SC

Alksnis Ritvars
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

07/04/2019 - 18:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Mārupes SC



Fināls

15/04/2019 - 19:30

MSĢ sporta zāle

15/04/2019 - 19:30

15/04/2019 - 19:30

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Poršņevs Pāvels
Lauva Oskars

15/04/2019 - 19:30

3 - 0

MSĢ/ZELTALEJA

Rīgas Volejbola skola

17/04/2019 - 20:00

RVS sporta zāle

17/04/2019 - 20:00

17/04/2019 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

4 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

Miņins Iļja
Bakanauskaitis Nauris

17/04/2019 - 20:00

4 - 1

Rīgas Volejbola skola

MSĢ/ZELTALEJA



Par 3.vietu

13/04/2019 - 19:30

Tīraines Sporta komplekss

13/04/2019 - 19:30

13/04/2019 - 19:30

Mārupes SC

0 - 3

VK miLATss

Tišanovs Egīls
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

13/04/2019 - 19:30

0 - 3

Mārupes SC

VK miLATss

14/04/2019 - 17:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

14/04/2019 - 17:00

14/04/2019 - 17:00

VK miLATss

3 - 1

Mārupes SC

Poršņevs Pāvels
Naidjonoks Francis

14/04/2019 - 17:00

3 - 1

VK miLATss

Mārupes SC

LČ siev.- Pamattunīrs Pamatturīrs Matches

2.aplis

08/12/2018 - 13:00

Tīraines Sporta komplekss

08/12/2018 - 13:00

08/12/2018 - 13:00

Mārupes SC

0 - 3

SK Babīte


08/12/2018 - 13:00

0 - 3

Mārupes SC

SK Babīte

08/12/2018 - 14:30

Babītes Sporta komplekss

08/12/2018 - 14:30

08/12/2018 - 14:30

SK Babīte

3 - 1

RSU/MVS


08/12/2018 - 14:30

3 - 1

SK Babīte

RSU/MVS

08/12/2018 - 16:00

Tīraines Sporta komplekss

08/12/2018 - 16:00

08/12/2018 - 16:00

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 1

Mārupes SC


08/12/2018 - 16:00

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

Mārupes SC

08/12/2018 - 17:30

Tīraines Sporta komplekss

08/12/2018 - 17:30

08/12/2018 - 17:30

RSU/MVS

1 - 3

MSĢ/ZELTALEJA


08/12/2018 - 17:30

1 - 3

RSU/MVS

MSĢ/ZELTALEJA

15/12/2018 - 00:00

Rīgas Volejbola centrs

15/12/2018 - 00:00

15/12/2018 - 00:00

Latvijas Universitāte

3 - 1

VK Gulbene


15/12/2018 - 00:00

3 - 1

Latvijas Universitāte

VK Gulbene

15/12/2018 - 12:00

Rīgas Volejbola centrs

15/12/2018 - 12:00

15/12/2018 - 12:00

LLU

1 - 3

Latvijas Universitāte


15/12/2018 - 12:00

1 - 3

LLU

Latvijas Universitāte

15/12/2018 - 15:00

Rīgas Volejbola centrs

15/12/2018 - 15:00

15/12/2018 - 15:00

VK Gulbene

3 - 0

LLU


15/12/2018 - 15:00

3 - 0

VK Gulbene

LLU

12/01/2019 - 12:00

LLU Sporta komplekss

12/01/2019 - 12:00

12/01/2019 - 12:00

LLU

1 - 3

Mārupes SC


12/01/2019 - 12:00

1 - 3

LLU

Mārupes SC

12/01/2019 - 13:30

RSU Sporta kluba zāle

12/01/2019 - 13:30

12/01/2019 - 13:30

RSU/MVS

3 - 2

LLU


12/01/2019 - 13:30

3 - 2

RSU/MVS

LLU

12/01/2019 - 15:00

LLU Sporta komplekss

12/01/2019 - 15:00

12/01/2019 - 15:00

Mārupes SC

1 - 3

Latvijas Universitāte


12/01/2019 - 15:00

1 - 3

Mārupes SC

Latvijas Universitāte

12/01/2019 - 16:30

LLU Sporta komplekss

12/01/2019 - 16:30

12/01/2019 - 16:30

Latvijas Universitāte

3 - 1

RSU/MVS


12/01/2019 - 16:30

3 - 1

Latvijas Universitāte

RSU/MVS

13/01/2019 - 12:00

Jelgavas Sporta halle

13/01/2019 - 12:00

13/01/2019 - 12:00

VK Jelgava

3 - 2

SK Babīte

Ratnieks Edgars
Plēsnieks Māris

13/01/2019 - 12:00

3 - 2

VK Jelgava

SK Babīte

13/01/2019 - 13:00

Gulbenes NSS

13/01/2019 - 13:00

13/01/2019 - 13:00

VK Gulbene

0 - 3

VK miLATss

Briedis Raitis
Znotiņš Zigmunds

13/01/2019 - 13:00

0 - 3

VK Gulbene

VK miLATss

13/01/2019 - 13:00

Tīraines Sporta komplekss

13/01/2019 - 13:00

13/01/2019 - 13:00

Mārupes SC

2 - 3

Rīgas Volejbola skola

Gaļanskis Jānis
Poršņevs Pāvels

13/01/2019 - 13:00

2 - 3

Mārupes SC

Rīgas Volejbola skola

16/01/2019 - 19:30

Daugavpils BJSS sp.zāle

16/01/2019 - 19:30

16/01/2019 - 19:30

VK miLATss

3 - 0

Mārupes SC

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

16/01/2019 - 19:30

3 - 0

VK miLATss

Mārupes SC

16/01/2019 - 20:00

Jelgavas NSC

16/01/2019 - 20:00

16/01/2019 - 20:00

VK Jelgava

3 - 1

Latvijas Universitāte

Krūzmane Kristīne
Bergmanis Arnis

16/01/2019 - 20:00

3 - 1

VK Jelgava

Latvijas Universitāte

17/01/2019 - 19:30

MSĢ sporta zāle

17/01/2019 - 19:30

17/01/2019 - 19:30

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

Osis Andris
Briedis Raitis

17/01/2019 - 19:30

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

Rīgas Volejbola skola

19/01/2019 - 12:00

MSĢ sporta zāle

19/01/2019 - 12:00

19/01/2019 - 12:00

VK Gulbene

1 - 3

MSĢ/ZELTALEJA


19/01/2019 - 12:00

1 - 3

VK Gulbene

MSĢ/ZELTALEJA

19/01/2019 - 13:30

MSĢ sporta zāle

19/01/2019 - 13:30

19/01/2019 - 13:30

MSĢ/ZELTALEJA

1 - 3

SK Babīte


19/01/2019 - 13:30

1 - 3

MSĢ/ZELTALEJA

SK Babīte

19/01/2019 - 15:00

Babītes Sporta komplekss

19/01/2019 - 15:00

19/01/2019 - 15:00

SK Babīte

3 - 0

VK Gulbene


19/01/2019 - 15:00

3 - 0

SK Babīte

VK Gulbene

19/01/2019 - 16:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

19/01/2019 - 16:00

19/01/2019 - 16:00

VK miLATss

0 - 3

Rīgas Volejbola skola


19/01/2019 - 16:00

0 - 3

VK miLATss

Rīgas Volejbola skola

20/01/2019 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

20/01/2019 - 14:00

20/01/2019 - 14:00

VK miLATss

2 - 3

VK Jelgava


20/01/2019 - 14:00

2 - 3

VK miLATss

VK Jelgava

22/01/2019 - 20:00

Babītes Sporta komplekss

22/01/2019 - 20:00

22/01/2019 - 20:00

SK Babīte

3 - 2

VK miLATss

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Krūzmane Kristīne

22/01/2019 - 20:00

3 - 2

SK Babīte

VK miLATss

24/01/2019 - 19:00

LLU Sporta komplekss

24/01/2019 - 19:00

24/01/2019 - 19:00

LLU

1 - 3

Rīgas Volejbola skola

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Lauva Oskars

24/01/2019 - 19:00

1 - 3

LLU

Rīgas Volejbola skola

24/01/2019 - 19:30

MSĢ sporta zāle

24/01/2019 - 19:30

24/01/2019 - 19:30

MSĢ/ZELTALEJA

3 - 1

VK Jelgava

Osis Andris
Briedis Raitis

24/01/2019 - 19:30

3 - 1

MSĢ/ZELTALEJA

VK Jelgava

26/01/2019 - 17:00

Zemgales OC

26/01/2019 - 17:00

26/01/2019 - 17:00

VK Jelgava

2 - 3

Rīgas Volejbola skola


26/01/2019 - 17:00

2 - 3

VK Jelgava

Rīgas Volejbola skola

30/01/2019 - 19:30

RSU Sporta kluba zāle

30/01/2019 - 19:30

30/01/2019 - 19:30

RSU/MVS

0 - 3

VK Jelgava

Lauva Oskars
Alksnis Ritvars

30/01/2019 - 19:30

0 - 3

RSU/MVS

VK Jelgava

30/01/2019 - 20:00

RVS sporta zāle

30/01/2019 - 20:00

30/01/2019 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 1

VK Gulbene

Krūzmane Kristīne
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

30/01/2019 - 20:00

3 - 1

Rīgas Volejbola skola

VK Gulbene

31/01/2019 - 19:00

LLU Sporta komplekss

31/01/2019 - 19:00

31/01/2019 - 19:00

LLU

0 - 3

VK miLATss

Poršņevs Pāvels
Gubarevs Oļegs

31/01/2019 - 19:00

0 - 3

LLU

VK miLATss

06/02/2019 - 19:30

Daugavpils BJSS sp.zāle

06/02/2019 - 19:30

06/02/2019 - 19:30

VK miLATss

3 - 0

RSU/MVS

Čemodanovs Nikolajs
Naidjonoks Francis

06/02/2019 - 19:30

3 - 0

VK miLATss

RSU/MVS

06/02/2019 - 20:00

RVS sporta zāle

06/02/2019 - 20:00

06/02/2019 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

3 - 1

SK Babīte

Jankovskis Valdis
Gubarevs Oļegs

06/02/2019 - 20:00