Optibet Latvijas Čempionāts Nacionālā līga 23/24 vīriešiem

Optibet Latvijas Čempionāts Nacionalā līga 23/24 vīriešiem

select
Optibet LČ NL Pamatturnīrs Optibet LČ NL Pamatturnīrs Matches

2.aplis

09.12.2023 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

09.12.2023 - 13:00

09.12.2023 - 13:00

Rīgas Tehniskā Universitāte

3 - 2

RSU LSPA


09.12.2023 - 13:00

3 - 2

Rīgas Tehniskā Universitāte

RSU LSPA

09.12.2023 - 18:00

Aizputes Sporta centrs

09.12.2023 - 18:00

09.12.2023 - 18:00

Aizpute

2 - 3

VK Ventspils


09.12.2023 - 18:00

2 - 3

Aizpute

VK Ventspils

06.01.2024 - 16:00

Zemgales OC

06.01.2024 - 16:00

06.01.2024 - 16:00

VK Jelgava

0 - 3

VK Ventspils


06.01.2024 - 16:00

0 - 3

VK Jelgava

VK Ventspils

06.01.2024 - 18:00

RSU Sporta kluba zāle

06.01.2024 - 18:00

06.01.2024 - 18:00

RSU LSPA

2 - 3

Aizpute


06.01.2024 - 18:00

2 - 3

RSU LSPA

Aizpute

11.01.2024 - 20:00

Misas vidusskolas sp.zāle

11.01.2024 - 20:00

11.01.2024 - 20:00

Vecumnieki

3 - 1

Rīgas Tehniskā Universitāte


11.01.2024 - 20:00

3 - 1

Vecumnieki

Rīgas Tehniskā Universitāte

13.01.2024 - 14:00

Pārventas SH

13.01.2024 - 14:00

13.01.2024 - 14:00

VK Ventspils

0 - 3

Jēkabpils juniori / JSS


13.01.2024 - 14:00

0 - 3

VK Ventspils

Jēkabpils juniori / JSS

13.01.2024 - 14:00

Limbažu vidusskolas zāle

13.01.2024 - 14:00

13.01.2024 - 14:00

VK Piejūra / MSĢ

0 - 3

VK Jelgava


13.01.2024 - 14:00

0 - 3

VK Piejūra / MSĢ

VK Jelgava

13.01.2024 - 18:00

Aizputes Sporta centrs

13.01.2024 - 18:00

13.01.2024 - 18:00

Aizpute

1 - 3

Augšdaugava


13.01.2024 - 18:00

1 - 3

Aizpute

Augšdaugava

14.01.2024 - 14:00

Pārventas SH

14.01.2024 - 14:00

14.01.2024 - 14:00

VK Ventspils

0 - 3

Augšdaugava


14.01.2024 - 14:00

0 - 3

VK Ventspils

Augšdaugava

18.01.2024 - 20:00

Misas vidusskolas sp.zāle

18.01.2024 - 20:00

18.01.2024 - 20:00

Vecumnieki

3 - 1

RSU LSPA


18.01.2024 - 20:00

3 - 1

Vecumnieki

RSU LSPA

20.01.2024 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

20.01.2024 - 13:00

20.01.2024 - 13:00

Rīgas Tehniskā Universitāte

3 - 0

Aizpute


20.01.2024 - 13:00

3 - 0

Rīgas Tehniskā Universitāte

Aizpute

20.01.2024 - 18:00

Novada SC

20.01.2024 - 18:00

20.01.2024 - 18:00

VK Jelgava

0 - 3

Augšdaugava


20.01.2024 - 18:00

0 - 3

VK Jelgava

Augšdaugava

21.01.2024 - 14:00

RSU Sporta kluba zāle

21.01.2024 - 14:00

21.01.2024 - 14:00

RSU LSPA

1 - 3

VK Ventspils


21.01.2024 - 14:00

1 - 3

RSU LSPA

VK Ventspils

27.01.2024 - 13:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

27.01.2024 - 13:00

27.01.2024 - 13:00

Augšdaugava

3 - 0

Rīgas Tehniskā Universitāte


27.01.2024 - 13:00

3 - 0

Augšdaugava

Rīgas Tehniskā Universitāte

27.01.2024 - 14:00

Jēkabpils SN

27.01.2024 - 14:00

27.01.2024 - 14:00

Jēkabpils juniori / JSS

2 - 3

Vecumnieki


27.01.2024 - 14:00

2 - 3

Jēkabpils juniori / JSS

Vecumnieki

27.01.2024 - 16:00

Zemgales OC

27.01.2024 - 16:00

27.01.2024 - 16:00

VK Jelgava

3 - 0

RSU LSPA


27.01.2024 - 16:00

3 - 0

VK Jelgava

RSU LSPA

27.01.2024 - 17:00

Sējas SH

27.01.2024 - 17:00

27.01.2024 - 17:00

VK Piejūra / MSĢ

3 - 1

VK Ventspils


27.01.2024 - 17:00

3 - 1

VK Piejūra / MSĢ

VK Ventspils

28.01.2024 - 12:00

Jēkabpils SN

28.01.2024 - 12:00

28.01.2024 - 12:00

Jēkabpils juniori / JSS

3 - 0

VK Piejūra / MSĢ


28.01.2024 - 12:00

3 - 0

Jēkabpils juniori / JSS

VK Piejūra / MSĢ

28.01.2024 - 13:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

28.01.2024 - 13:00

28.01.2024 - 13:00

Augšdaugava

3 - 1

Vecumnieki


28.01.2024 - 13:00

3 - 1

Augšdaugava

Vecumnieki

03.02.2024 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

03.02.2024 - 13:00

03.02.2024 - 13:00

Rīgas Tehniskā Universitāte

3 - 1

Jēkabpils juniori / JSS


03.02.2024 - 13:00

3 - 1

Rīgas Tehniskā Universitāte

Jēkabpils juniori / JSS

03.02.2024 - 18:00

RSU Sporta kluba zāle

03.02.2024 - 18:00

03.02.2024 - 18:00

RSU LSPA

0 - 3

Augšdaugava


03.02.2024 - 18:00

0 - 3

RSU LSPA

Augšdaugava

03.02.2024 - 18:00

Aizputes Sporta centrs

03.02.2024 - 18:00

03.02.2024 - 18:00

Aizpute

3 - 0

VK Jelgava


03.02.2024 - 18:00

3 - 0

Aizpute

VK Jelgava

07.02.2024 - 19:30

Robežsardzes sp.spēļu zāle

07.02.2024 - 19:30

07.02.2024 - 19:30

Augšdaugava

2 - 3

Jēkabpils juniori / JSS


07.02.2024 - 19:30

2 - 3

Augšdaugava

Jēkabpils juniori / JSS

07.02.2024 - 20:00

Misas vidusskolas sp.zāle

07.02.2024 - 20:00

07.02.2024 - 20:00

Vecumnieki

3 - 1

VK Piejūra / MSĢ


07.02.2024 - 20:00

3 - 1

Vecumnieki

VK Piejūra / MSĢ

10.02.2024 - 14:00

Pārventas SH

10.02.2024 - 14:00

10.02.2024 - 14:00

VK Ventspils

3 - 0

Vecumnieki


10.02.2024 - 14:00

3 - 0

VK Ventspils

Vecumnieki

10.02.2024 - 16:00

Zemgales OC

10.02.2024 - 16:00

10.02.2024 - 16:00

VK Jelgava

0 - 3

Rīgas Tehniskā Universitāte


10.02.2024 - 16:00

0 - 3

VK Jelgava

Rīgas Tehniskā Universitāte

10.02.2024 - 16:00

Sējas SH

10.02.2024 - 16:00

10.02.2024 - 16:00

VK Piejūra / MSĢ

1 - 3

Aizpute


10.02.2024 - 16:00

1 - 3

VK Piejūra / MSĢ

Aizpute

11.02.2024 - 14:00

Jēkabpils SN

11.02.2024 - 14:00

11.02.2024 - 14:00

Jēkabpils juniori / JSS

2 - 3

RSU LSPA


11.02.2024 - 14:00

2 - 3

Jēkabpils juniori / JSS

RSU LSPA

11.02.2024 - 16:00

Limbažu vidusskolas zāle

11.02.2024 - 16:00

11.02.2024 - 16:00

VK Piejūra / MSĢ

2 - 3

Rīgas Tehniskā Universitāte


11.02.2024 - 16:00

2 - 3

VK Piejūra / MSĢ

Rīgas Tehniskā Universitāte

13.02.2024 - 20:00

Misas vidusskolas sp.zāle

13.02.2024 - 20:00

13.02.2024 - 20:00

Vecumnieki

3 - 2

VK Jelgava


13.02.2024 - 20:00

3 - 2

Vecumnieki

VK Jelgava

17.02.2024 - 13:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

17.02.2024 - 13:00

17.02.2024 - 13:00

Augšdaugava

3 - 1

VK Piejūra / MSĢ


17.02.2024 - 13:00

3 - 1

Augšdaugava

VK Piejūra / MSĢ

17.02.2024 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

17.02.2024 - 13:00

17.02.2024 - 13:00

Rīgas Tehniskā Universitāte

3 - 0

VK Ventspils


17.02.2024 - 13:00

3 - 0

Rīgas Tehniskā Universitāte

VK Ventspils

17.02.2024 - 14:00

Jēkabpils SN

17.02.2024 - 14:00

17.02.2024 - 14:00

Jēkabpils juniori / JSS

3 - 0

VK Jelgava


17.02.2024 - 14:00

3 - 0

Jēkabpils juniori / JSS

VK Jelgava

17.02.2024 - 18:00

Aizputes Sporta centrs

17.02.2024 - 18:00

17.02.2024 - 18:00

Aizpute

0 - 3

Vecumnieki


17.02.2024 - 18:00

0 - 3

Aizpute

Vecumnieki

18.02.2024 - 18:00

Aizputes Sporta centrs

18.02.2024 - 18:00

18.02.2024 - 18:00

Aizpute

0 - 3

Jēkabpils juniori / JSS


18.02.2024 - 18:00

0 - 3

Aizpute

Jēkabpils juniori / JSS

18.02.2024 - 18:00

RSU Sporta kluba zāle

18.02.2024 - 18:00

18.02.2024 - 18:00

RSU LSPA

0 - 3

VK Piejūra / MSĢ


18.02.2024 - 18:00

0 - 3

RSU LSPA

VK Piejūra / MSĢ



1.aplis

07.10.2023 - 14:00

Pārventas SH

07.10.2023 - 14:00

07.10.2023 - 14:00

VK Ventspils

3 - 1

Aizpute

Kurtišs Salvis
Vensbergs Valters

07.10.2023 - 14:00

3 - 1

VK Ventspils

Aizpute

08.10.2023 - 13:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

08.10.2023 - 13:00

08.10.2023 - 13:00

Augšdaugava

3 - 1

VK Jelgava

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

08.10.2023 - 13:00

3 - 1

Augšdaugava

VK Jelgava

11.10.2023 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

11.10.2023 - 20:00

11.10.2023 - 20:00

RSU LSPA

3 - 1

Rīgas Tehniskā Universitāte

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Mičs Juris

11.10.2023 - 20:00

3 - 1

RSU LSPA

Rīgas Tehniskā Universitāte

14.10.2023 - 14:00

Pārventas SH

14.10.2023 - 14:00

14.10.2023 - 14:00

VK Ventspils

3 - 1

RSU LSPA

Kurtišs Salvis
Vensbergs Valters

14.10.2023 - 14:00

3 - 1

VK Ventspils

RSU LSPA

14.10.2023 - 16:00

Limbažu vidusskolas zāle

14.10.2023 - 16:00

14.10.2023 - 16:00

VK Piejūra / MSĢ

3 - 2

Augšdaugava

Briedis Raitis
Poršņevs Pāvels

14.10.2023 - 16:00

3 - 2

VK Piejūra / MSĢ

Augšdaugava

14.10.2023 - 18:00

Aizputes Sporta centrs

14.10.2023 - 18:00

14.10.2023 - 18:00

Aizpute

1 - 3

Rīgas Tehniskā Universitāte

Vensbergs Valters
Kurtišs Salvis

14.10.2023 - 18:00

1 - 3

Aizpute

Rīgas Tehniskā Universitāte

15.10.2023 - 14:00

Misas vidusskolas sp.zāle

15.10.2023 - 14:00

15.10.2023 - 14:00

Vecumnieki

3 - 1

Jēkabpils juniori / JSS

Miņins Iļja
Plēsnieks Māris

15.10.2023 - 14:00

3 - 1

Vecumnieki

Jēkabpils juniori / JSS

20.10.2023 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

20.10.2023 - 20:00

20.10.2023 - 20:00

RSU LSPA

0 - 3

Vecumnieki

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Ivbulis Deniss

20.10.2023 - 20:00

0 - 3

RSU LSPA

Vecumnieki

21.10.2023 - 13:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

21.10.2023 - 13:00

21.10.2023 - 13:00

Augšdaugava

3 - 0

Aizpute

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

21.10.2023 - 13:00

3 - 0

Augšdaugava

Aizpute

21.10.2023 - 14:00

Jēkabpils SN

21.10.2023 - 14:00

21.10.2023 - 14:00

Jēkabpils juniori / JSS

3 - 0

VK Ventspils

Ivanovs Jānis
Znotiņš Zigmunds

21.10.2023 - 14:00

3 - 0

Jēkabpils juniori / JSS

VK Ventspils

21.10.2023 - 16:00

Zemgales OC

21.10.2023 - 16:00

21.10.2023 - 16:00

VK Jelgava

3 - 2

VK Piejūra / MSĢ

Bergmanis Arnis
Mičs Juris

21.10.2023 - 16:00

3 - 2

VK Jelgava

VK Piejūra / MSĢ

22.10.2023 - 12:00

Jēkabpils SN

22.10.2023 - 12:00

22.10.2023 - 12:00

Jēkabpils juniori / JSS

0 - 3

Aizpute

Mičs Juris
Znotiņš Zigmunds

22.10.2023 - 12:00

0 - 3

Jēkabpils juniori / JSS