Optibet Latvijas Čempionāts sievietēm 23/24

Optibet Latvijas Čempionāts sievietēm 23/24

select
Optibet Latvijas čempionāts sievietēm Play off Optibet Latvijas čempionāts sievietēm Play off Matches

Par 1. vietu

03.04.2024 - 19:00

RIMI Olimpiskais centrs

03.04.2024 - 19:00

03.04.2024 - 19:00

RSU/MSĢ

2 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU

Ivanovs Jānis
Tišanovs Egīls

03.04.2024 - 19:00

2 - 3

RSU/MSĢ

Rīgas Volejbola skola/LU

06.04.2024 - 18:30

Rīgas Volejbola skola

06.04.2024 - 18:30

06.04.2024 - 18:30

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 1

RSU/MSĢ

Poršņevs Pāvels
Mičs Juris

06.04.2024 - 18:30

3 - 1

Rīgas Volejbola skola/LU

RSU/MSĢ

07.04.2024 - 16:00

Liepājas LOC

07.04.2024 - 16:00

07.04.2024 - 16:00

RSU/MSĢ

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

Kurtišs Salvis
Bakanauskaitis Nauris

07.04.2024 - 16:00

3 - 0

RSU/MSĢ

Rīgas Volejbola skola/LU

13.04.2024 - 19:00

RVS sporta zāle

13.04.2024 - 19:00

13.04.2024 - 19:00

Rīgas Volejbola skola/LU

1 - 3

RSU/MSĢ

Ozoliņš Ilgvars
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

13.04.2024 - 19:00

1 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU

RSU/MSĢ

14.04.2024 - 15:00

RIMI Olimpiskais centrs

14.04.2024 - 15:00

14.04.2024 - 15:00

RSU/MSĢ

3 - 1

Rīgas Volejbola skola/LU

Piševs Rolands
Ozoliņš Ilgvars

14.04.2024 - 15:00

3 - 1

RSU/MSĢ

Rīgas Volejbola skola/LU



Par 3. vietu

06.04.2024 - 17:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

06.04.2024 - 17:00

06.04.2024 - 17:00

SUFA klubs / DU

3 - 1

VK Jelgava

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

06.04.2024 - 17:00

3 - 1

SUFA klubs / DU

VK Jelgava

13.04.2024 - 13:00

Jelgavas NSC

13.04.2024 - 13:00

13.04.2024 - 13:00

VK Jelgava

3 - 1

SUFA klubs / DU

Piševs Rolands
Tiliba Una

13.04.2024 - 13:00

3 - 1

VK Jelgava

SUFA klubs / DU

14.04.2024 - 12:00

Jelgavas NSC

14.04.2024 - 12:00

14.04.2024 - 12:00

VK Jelgava

3 - 1

SUFA klubs / DU

Miņins Iļja
Bergmanis Arnis

14.04.2024 - 12:00

3 - 1

VK Jelgava

SUFA klubs / DU



Pusfināls

21.03.2024 - 20:00

Jelgavas NSC

21.03.2024 - 20:00

21.03.2024 - 20:00

VK Jelgava

3 - 2

Rīgas Volejbola skola/LU

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

21.03.2024 - 20:00

3 - 2

VK Jelgava

Rīgas Volejbola skola/LU

23.03.2024 - 17:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

23.03.2024 - 17:00

23.03.2024 - 17:00

SUFA klubs / DU

1 - 3

RSU/MSĢ

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

23.03.2024 - 17:00

1 - 3

SUFA klubs / DU

RSU/MSĢ

27.03.2024 - 18:30

RSU Sporta kluba zāle

27.03.2024 - 18:30

27.03.2024 - 18:30

RSU/MSĢ

3 - 0

SUFA klubs / DU

Tišanovs Egīls
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

27.03.2024 - 18:30

3 - 0

RSU/MSĢ

SUFA klubs / DU

28.03.2024 - 20:00

RVS sporta zāle

28.03.2024 - 20:00

28.03.2024 - 20:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 0

VK Jelgava

Mičs Juris
Poršņevs Pāvels

28.03.2024 - 20:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

VK Jelgava

30.03.2024 - 18:00

RVS sporta zāle

30.03.2024 - 18:00

30.03.2024 - 18:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 0

VK Jelgava

Tišanovs Egīls
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

30.03.2024 - 18:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

VK Jelgava



Ceturtdaļfināls

13.03.2024 - 19:00

RSU Sporta kluba zāle

13.03.2024 - 19:00

13.03.2024 - 19:00

RSU / MSĢ 2

2 - 3

SUFA klubs / DU

Ozoliņš Ilgvars
Buks Guntis

13.03.2024 - 19:00

2 - 3

RSU / MSĢ 2

SUFA klubs / DU

13.03.2024 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

13.03.2024 - 20:00

13.03.2024 - 20:00

LU / RVS

0 - 3

VK Jelgava

Piševs Rolands
Tišanovs Egīls

13.03.2024 - 20:00

0 - 3

LU / RVS

VK Jelgava

16.03.2024 - 17:00

Novada SC

16.03.2024 - 17:00

16.03.2024 - 17:00

VK Jelgava

3 - 1

LU / RVS

Piševs Rolands
Tiliba Una

16.03.2024 - 17:00

3 - 1

VK Jelgava

LU / RVS

16.03.2024 - 17:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

16.03.2024 - 17:00

16.03.2024 - 17:00

SUFA klubs / DU

3 - 1

RSU / MSĢ 2

Čemodanovs Nikolajs
Balodis Edgars

16.03.2024 - 17:00

3 - 1

SUFA klubs / DU

RSU / MSĢ 2

Optibet LČ sievietēm pamatturnīrs Optibet LČ sievietēm pamatturnīrs Matches

3. aplis

31.01.2024 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

31.01.2024 - 20:00

31.01.2024 - 20:00

RSU / MSĢ 2

0 - 3

RSU/MSĢ


31.01.2024 - 20:00

0 - 3

RSU / MSĢ 2

RSU/MSĢ

06.02.2024 - 20:00

Novada SC

06.02.2024 - 20:00

06.02.2024 - 20:00

Jelgava

3 - 1

Mārupes SC


06.02.2024 - 20:00

3 - 1

Jelgava

Mārupes SC

07.02.2024 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

07.02.2024 - 20:00

07.02.2024 - 20:00

LU / RVS

0 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU


07.02.2024 - 20:00

0 - 3

LU / RVS

Rīgas Volejbola skola/LU

11.02.2024 - 16:00

Rīgas Volejbola skola

11.02.2024 - 16:00

11.02.2024 - 16:00

LU / RVS

2 - 3

RSU / MSĢ 2


11.02.2024 - 16:00

2 - 3

LU / RVS

RSU / MSĢ 2

14.02.2024 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

14.02.2024 - 20:00

14.02.2024 - 20:00

RSU / MSĢ 2

0 - 3

Jelgava


14.02.2024 - 20:00

0 - 3

RSU / MSĢ 2

Jelgava

14.02.2024 - 20:00

RVS sporta zāle

14.02.2024 - 20:00

14.02.2024 - 20:00

Rīgas Volejbola skola/LU

1 - 3

RSU/MSĢ


14.02.2024 - 20:00

1 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU

RSU/MSĢ

17.02.2024 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

17.02.2024 - 14:00

17.02.2024 - 14:00

SUFAk/DU

3 - 1

Mārupes SC


17.02.2024 - 14:00

3 - 1

SUFAk/DU

Mārupes SC

18.02.2024 - 13:00

Jelgavas NSC

18.02.2024 - 13:00

18.02.2024 - 13:00

Jelgava

3 - 0

SUFAk/DU


18.02.2024 - 13:00

3 - 0

Jelgava

SUFAk/DU

18.02.2024 - 15:00

RSU Sporta kluba zāle

18.02.2024 - 15:00

18.02.2024 - 15:00

RSU/MSĢ

3 - 0

Mārupes SC


18.02.2024 - 15:00

3 - 0

RSU/MSĢ

Mārupes SC

24.02.2024 - 18:00

Mārupes Sporta komplekss

24.02.2024 - 18:00

24.02.2024 - 18:00

Mārupes SC

3 - 1

LU / RVS


24.02.2024 - 18:00

3 - 1

Mārupes SC

LU / RVS

25.02.2024 - 12:00

Tīraines Sporta komplekss

25.02.2024 - 12:00

25.02.2024 - 12:00

Mārupes SC

3 - 0

RSU / MSĢ 2


25.02.2024 - 12:00

3 - 0

Mārupes SC

RSU / MSĢ 2

28.02.2024 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

28.02.2024 - 20:00

28.02.2024 - 20:00

LU / RVS

2 - 3

Jelgava


28.02.2024 - 20:00

2 - 3

LU / RVS

Jelgava

28.02.2024 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

28.02.2024 - 20:00

28.02.2024 - 20:00

RSU / MSĢ 2

2 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU


28.02.2024 - 20:00

2 - 3

RSU / MSĢ 2

Rīgas Volejbola skola/LU

02.03.2024 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

02.03.2024 - 14:00

02.03.2024 - 14:00

SUFAk/DU

3 - 1

LU / RVS


02.03.2024 - 14:00

3 - 1

SUFAk/DU

LU / RVS

03.03.2024 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

03.03.2024 - 14:00

03.03.2024 - 14:00

SUFAk/DU

3 - 0

RSU / MSĢ 2


03.03.2024 - 14:00

3 - 0

SUFAk/DU

RSU / MSĢ 2

06.03.2024 - 20:00

Mārupes Sporta komplekss

06.03.2024 - 20:00

06.03.2024 - 20:00

Mārupes SC

0 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU


06.03.2024 - 20:00

0 - 3

Mārupes SC

Rīgas Volejbola skola/LU

06.03.2024 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

06.03.2024 - 20:00

06.03.2024 - 20:00

RSU/MSĢ

3 - 0

LU / RVS


06.03.2024 - 20:00

3 - 0

RSU/MSĢ

LU / RVS

09.03.2024 - 19:00

RSU Sporta kluba zāle

09.03.2024 - 19:00

09.03.2024 - 19:00

RSU/MSĢ

3 - 0

SUFAk/DU


09.03.2024 - 19:00

3 - 0

RSU/MSĢ

SUFAk/DU

09.03.2024 - 19:00

RVS sporta zāle

09.03.2024 - 19:00

09.03.2024 - 19:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 2

Jelgava


09.03.2024 - 19:00

3 - 2

Rīgas Volejbola skola/LU

Jelgava

10.03.2024 - 13:00

Jelgavas NSC

10.03.2024 - 13:00

10.03.2024 - 13:00

Jelgava

3 - 1

RSU/MSĢ


10.03.2024 - 13:00

3 - 1

Jelgava

RSU/MSĢ

10.03.2024 - 18:00

RVS sporta zāle

10.03.2024 - 18:00

10.03.2024 - 18:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 0

SUFAk/DU


10.03.2024 - 18:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

SUFAk/DU



2. aplis

13.12.2023 - 19:00

RIMI Olimpiskais centrs

13.12.2023 - 19:00

13.12.2023 - 19:00

RSU/MSĢ

3 - 0

RSU / MSĢ 2


13.12.2023 - 19:00

3 - 0

RSU/MSĢ

RSU / MSĢ 2

06.01.2024 - 18:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

06.01.2024 - 18:00

06.01.2024 - 18:00

SUFAk/DU

3 - 1

RSU / MSĢ 2


06.01.2024 - 18:00

3 - 1

SUFAk/DU

RSU / MSĢ 2

09.01.2024 - 20:00

Jelgavas NSC

09.01.2024 - 20:00

09.01.2024 - 20:00

Jelgava

3 - 1

LU / RVS


09.01.2024 - 20:00

3 - 1

Jelgava

LU / RVS

10.01.2024 - 20:00

RVS sporta zāle

10.01.2024 - 20:00

10.01.2024 - 20:00

Rīgas Volejbola skola/LU

3 - 0

Mārupes SC


10.01.2024 - 20:00

3 - 0

Rīgas Volejbola skola/LU

Mārupes SC

13.01.2024 - 16:00

Tīraines Sporta komplekss

13.01.2024 - 16:00

13.01.2024 - 16:00

Mārupes SC

1 - 3

RSU / MSĢ 2


13.01.2024 - 16:00

1 - 3

Mārupes SC

RSU / MSĢ 2

17.01.2024 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

17.01.2024 - 20:00

17.01.2024 - 20:00

RSU / MSĢ 2

0 - 3

Jelgava


17.01.2024 - 20:00

0 - 3

RSU / MSĢ 2

Jelgava

17.01.2024 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

17.01.2024 - 20:00

17.01.2024 - 20:00

LU / RVS

1 - 3

RSU/MSĢ


17.01.2024 - 20:00

1 - 3

LU / RVS

RSU/MSĢ

20.01.2024 - 16:00

Mārupes Sporta komplekss

20.01.2024 - 16:00

20.01.2024 - 16:00

Mārupes SC

3 - 1

SUFAk/DU


20.01.2024 - 16:00

3 - 1

Mārupes SC

SUFAk/DU

23.01.2024 - 20:00

Jelgavas NSC

23.01.2024 - 20:00

23.01.2024 - 20:00

Jelgava

3 - 0

Mārupes SC


23.01.2024 - 20:00

3 - 0

Jelgava

Mārupes SC

24.01.2024 - 20:00

RSU Sporta kluba zāle

24.01.2024 - 20:00

24.01.2024 - 20:00

RSU / MSĢ 2

0 - 3

Rīgas Volejbola skola/LU


24.01.2024 - 20:00

0 - 3