Latvijas čempionāts sievietēm 2019/2020


  • 15.01.2020 - 20:00

    RSU/MVS

    Jelgava/LLU

    2 - 3

    25/21  18/25  25/17  13/25  12/15

  • 16.01.2020 - 20:30

    Rīgas Volejbola skola

    Mārupes SC

    3 - 0

    25/22  25/11  25/14

  • 23.01.2020 - 20:30

    Mārupes SC

    VK Gulbene

  • 25.01.2020 - 18:00

    Murjāņu Sporta ģimnāzija

    RSU/MVS

  • 26.01.2020 - 12:00

    Rīgas Volejbola skola

    SK Babīte

  • 26.01.2020 - 13:00

    RSU/MVS

    Mārupes SC

  • 26.01.2020 - 14:00

    Latvijas Universitāte

    Rīgas Volejbola skola

  • 26.01.2020 - 15:00

    Mārupes SC

    Jelgava/LLU

  • 26.01.2020 - 16:00

    SK Babīte

    VK Gulbene

  • 26.01.2020 - 17:00

    Jelgava/LLU

    Murjāņu Sporta ģimnāzija

  • 26.01.2020 - 18:00

    VK Gulbene

    Latvijas Universitāte

    
15.01.2020 - 20:00

RSU/MVS

Jelgava/LLU

2 - 3

25/21  18/25  25/17  13/25  12/15

16.01.2020 - 20:30

Rīgas Volejbola skola

Mārupes SC

3 - 0

25/22  25/11  25/14

23.01.2020 - 20:30

Mārupes SC

VK Gulbene

25.01.2020 - 18:00

Murjāņu Sporta ģimnāzija

RSU/MVS

26.01.2020 - 12:00

Rīgas Volejbola skola

SK Babīte

26.01.2020 - 13:00

RSU/MVS

Mārupes SC

26.01.2020 - 14:00

Latvijas Universitāte

Rīgas Volejbola skola

26.01.2020 - 15:00

Mārupes SC

Jelgava/LLU

26.01.2020 - 16:00

SK Babīte

VK Gulbene

26.01.2020 - 17:00

Jelgava/LLU

Murjāņu Sporta ģimnāzija

26.01.2020 - 18:00

VK Gulbene

Latvijas Universitāte

best scorer(points / sets)

#12

MartaLevinska 5(70/14)

#7

AgneseMegne 4,62(60/13)

#4

LīgaPlāte 3,65(62/17)

#4

LieneŠimkuse 3,44(110/32)

#16

AnnijaJurdža 3,35(87/26)

best server(serve ace / sets)

#13

AgneseUrbāne 2(2/1)

#12

MartaLevinska 1,14(16/14)

#11

BeatriseBarone 1(1/1)

#18

JūlijaBļinova 1(1/1)

#15

LīvaBrīvule 1(1/1)

best bloker(winning blocks / sets)

#2

MenardaBrīvule 1(11/11)

#13

KristīneDzierkale 0,64(21/33)

#17

TerēzaHrapāne 0,62(13/21)

#9

PaulaLiepiņa 0,59(10/17)

#5

DiānaMelle 0,59(10/17)

best scorer(points)

#16

AnnijaJurdža 87

#12

LīvaSola 86

best server(serve ace)

#12

MartaLevinska 16

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#18

JūlijaBļinova 100%(6/6)

#18

LīvaAnsena 100%(6/6)

#19

ZaigaKalvāne 89%(8/9)

#5

IneseJursone 85%(28/33)

#9

PaulaLiepiņa 84%(46/55)

attack - excellent %spike point / all spikes

#4

LīgaPlāte 47%(52/110)

#5

AnnijaĀboliņa 43%(3/7)

#12

LīvaMisiņa 41%(14/34)

#24

MartaOzoliņa 40%(34/84)

#12

LīvaSola 40%(68/168)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Kjasile A.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(Jelgava/LLU)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Ansena L.
(VK Gulbene)
  • LIBERO 2  
    Lūse D.
    (Jelgava/LLU)
  • SETTER 2  
    Dolotova E.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Hrapāne T.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • MIDDLE B. 4  
    Urbāne M.
    (Mārupes SC)
  • OPPOSITE 2  
    Pridatko V.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • SPIKER 3  
    Smilškalne E.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 4  
    Ērgle A.
    (Rīgas Volejbola skola)

Tabula

Pamatturnīrs

Pamatturnīrs Pamatturnīrs Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Jelgava/LLU

33

12

12

0

36

7

1024

804

8

1

3

0

0

0

5,14

1,274

-

Rīgas Volejbola skola

18

8

5

3

21

10

698

616

4

1

0

3

0

0

2,10

1,133

-

RSU/MVS

17

9

6

3

20

14

757

700

3

1

2

1

0

2

1,43

1,081

-

Mārupes SC

11

9

3

6

14

18

671

689

3

0

0

2

1

3

0,78

0,974

-

Murjāņu Sporta ģimnāzija

9

7

3

4

12

16

554

603

0

2

1

1

1

2

0,75

0,919

-

VK Gulbene

7

7

2

5

9

15

497

542

2

0

0

1

1

3

0,60

0,917

-

SK Babīte

5

8

2

6

8

20

521

643

1

0

1

0

2

4

0,40

0,810

-

Latvijas Universitāte

5

10

2

8

7

27

694

819

0

1

1

0

1

7

0,26

0,847

-




Pamatturnīrs Pamatturnīrs Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Pamatturnīrs

Guest Team

Jelg

LU

Mārupes

MSĢ

RSU/MVS

RVS

SKB

VK Gulb

Home Team

Jelgava/LLU (Jelg)

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

Latvijas Universitāte (LU)

0 - 3

3 - 1

3 - 2

0 - 3

Mārupes SC (Mārupes)

0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

Murjāņu Sporta ģimnāzija (MSĢ)

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

RSU/MVS (RSU/MVS)

2 - 3

3 - 1


3 - 0

3 - 2

Rīgas Volejbola skola (RVS)

2 - 3

3 - 0


3 - 0

SK Babīte (SKB)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

1 - 3

VK Gulbene (VK Gulb)

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Kjasile A.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(Jelgava/LLU)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Ansena L.
(VK Gulbene)
  • LIBERO 2  
    Lūse D.
    (Jelgava/LLU)
  • SETTER 2  
    Dolotova E.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Hrapāne T.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • MIDDLE B. 4  
    Urbāne M.
    (Mārupes SC)
  • OPPOSITE 2  
    Pridatko V.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • SPIKER 3  
    Smilškalne E.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 4  
    Ērgle A.
    (Rīgas Volejbola skola)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Kjasile A.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(Jelgava/LLU)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Ansena L.
(VK Gulbene)
LIBERO 2  
Lūse D.
(Jelgava/LLU)
SETTER 2  
Dolotova E.
(VK Jelgava)
MIDDLE B. 3  
Hrapāne T.
(Rīgas Volejbola skola)
SPIKER 3  
Smilškalne E.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 4  
Urbāne M.
(Mārupes SC)
SPIKER 4  
Ērgle A.
(Rīgas Volejbola skola)
OPPOSITE 2  
Pridatko V.
(Rīgas Volejbola skola)