Latvijas čempionāts sievietēm 2019/2020


Jelgava/LLU


Rīgas Volejbola skola

 
 

RSU/MVS

Pamatturnīrs Pamatturnīrs Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Jelgava/LLU

39

14

14

0

42

7

1174

910

10

1

3

0

0

0

6.00

1.290

-

Rīgas Volejbola skola

34

14

10

4

38

14

1198

1014

8

2

0

4

0

0

2.71

1.182

-

RSU/MVS

29

14

11

3

35

20

1234

1121

5

1

5

1

0

2

1.75

1.101

-

Mārupes SC

20

14

6

8

25

26

1083

1081

5

0

1

3

1

4

0.96

1.002

-

Murjāņu Sporta ģimnāzija

14

14

4

10

19

35

1046

1186

0

3

1

3

1

6

0.54

0.882

-

VK Gulbene

12

14

4

10

18

34

1072

1187

2

0

2

2

2

6

0.53

0.903

-

Latvijas Universitāte

12

14

4

10

16

34

1053

1162

1

2

1

1

2

7

0.47

0.906

-

SK Babīte

8

14

3

11

13

36

941

1140

1

1

1

0

4

7

0.36

0.825

-




Pamatturnīrs Pamatturnīrs Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Pamatturnīrs

Guest Team

Jelg

LU

Mārupes

MSĢ

RSU/MVS

RVS

SKB

VK Gulb

Home Team

Jelgava/LLU (Jelg)

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

Latvijas Universitāte (LU)

0 - 3

3 - 1

3 - 2

0 - 3


1 - 3

3 - 1

Mārupes SC (Mārupes)

0 - 3


0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3


3 - 0

3 - 0

Murjāņu Sporta ģimnāzija (MSĢ)

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3


0 - 3

3 - 2


0 - 3

3 - 1

RSU/MVS (RSU/MVS)

2 - 3

3 - 1


3 - 0

3 - 2


3 - 2

0 - 3

3 - 2

Rīgas Volejbola skola (RVS)

2 - 3

3 - 0


3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

SK Babīte (SKB)

3 - 0

1 - 3


1 - 3

0 - 3


0 - 3

1 - 3

3 - 1

VK Gulbene (VK Gulb)

3 - 0


3 - 2

0 - 3

3 - 2

2 - 3

0 - 3

3 - 0

best scorer(points / sets)

#12

MartaLevinska 4.75(171/36)

#7

AgneseMegne 4.57(128/28)

#4

LieneŠimkuse 3.75(191/51)

#4

LīgaPlāte 3.65(62/17)

#12

LīvaSola 3.27(98/30)

best server(serve ace / sets)

#13

AgneseUrbāne 2(2/1)

#12

MartaLevinska 1.06(38/36)

#18

JūlijaBļinova 1(1/1)

#15

LīvaBrīvule 1(1/1)

#15

AnastasijaDeņisova 1(2/2)

best bloker(winning blocks / sets)

#7

DanaDeņisova 0.6(6/10)

#10

MontaUrbāne 0.55(18/33)

#5

DiānaMelle 0.55(24/44)

#13

KristīneDzierkale 0.54(21/39)

#9

PaulaLiepiņa 0.53(18/34)

best scorer(points)

#12

MartaLevinska 171

#16

AnnijaJurdža 136

#7

AgneseMegne 128

best server(serve ace)

#12

MartaLevinska 38

#7

AgneseMegne 28

best bloker(winning blocks)

#10

MontaUrbāne 18

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#18

JūlijaBļinova 100%(6/6)

#7

MārīteBrice 83%(35/42)

#5

IneseJursone 81%(59/73)

#4

LieneŠimkuse 80%(216/271)

#6

AlvīneKrumholce 78%(18/23)

attack - excellent %spike point / all spikes

#4

LīgaPlāte 47%(52/110)

#5

AnnijaĀboliņa 43%(3/7)

#10

MontaUrbāne 40%(55/137)

#12

MartaLevinska 40%(118/298)

#12

LīvaSola 39%(78/201)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Smilškalne E.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(Jelgava/LLU)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Lūse D.
(Jelgava/LLU)
  • LIBERO 2  
    Jegorova L.
    (Mārupes SC)
  • SETTER 2  
    Dolotova E.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Urbāne M.
    (Mārupes SC)
  • MIDDLE B. 4  
    Hrapāne T.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • OPPOSITE 2  
    Jurdža A.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 3  
    Kjasile A.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • SPIKER 4  
    Ērgle A.
    (Rīgas Volejbola skola)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Smilškalne E.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(Jelgava/LLU)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Lūse D.
(Jelgava/LLU)
  • LIBERO 2  
    Jegorova L.
    (Mārupes SC)
  • SETTER 2  
    Dolotova E.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Urbāne M.
    (Mārupes SC)
  • MIDDLE B. 4  
    Hrapāne T.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • OPPOSITE 2  
    Jurdža A.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 3  
    Kjasile A.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • SPIKER 4  
    Ērgle A.
    (Rīgas Volejbola skola)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(Jelgava/LLU)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Smilškalne E.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(Jelgava/LLU)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Lūse D.
(Jelgava/LLU)
LIBERO 2  
Jegorova L.
(Mārupes SC)
SETTER 2  
Dolotova E.
(VK Jelgava)
MIDDLE B. 3  
Urbāne M.
(Mārupes SC)
SPIKER 3  
Kjasile A.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 4  
Hrapāne T.
(Rīgas Volejbola skola)
SPIKER 4  
Ērgle A.
(Rīgas Volejbola skola)
OPPOSITE 2  
Jurdža A.
(RSU/MVS)