Latvijas čempionāts sievietēm 2019/2020


  • 12/10/2019 - 12:00

    SK Babīte

    Latvijas Universitāte

    3 - 0

    25/16  25/20  25/18

  • 12/10/2019 - 14:00

    Latvijas Universitāte

    VK Jelgava

    0 - 3

    19/25  13/25  18/25

  • 12/10/2019 - 15:00

    RSU/MVS

    Mārupes SC

    3 - 2

    25/22  18/25  25/17  18/25  15/11

  • 12/10/2019 - 16:00

    VK Jelgava

    SK Babīte

    3 - 0

    25/13  25/23  25/13

  • 12/10/2019 - 17:00

    Mārupes SC

    Murjāņu Sporta ģimnāzija

    3 - 0

    25/17  25/18  25/12

  • 13/10/2019 - 11:00

    Murjāņu Sporta ģimnāzija

    RSU/MVS

    0 - 3

    15/25  19/25  17/25

  • 26/10/2019 - 18:00

    RSU/MVS

    Latvijas Universitāte

    
12/10/2019 - 12:00

SK Babīte

Latvijas Universitāte

3 - 0

25/16  25/20  25/18

12/10/2019 - 14:00

Latvijas Universitāte

VK Jelgava

0 - 3

19/25  13/25  18/25

12/10/2019 - 15:00

RSU/MVS

Mārupes SC

3 - 2

25/22  18/25  25/17  18/25  15/11

12/10/2019 - 16:00

VK Jelgava

SK Babīte

3 - 0

25/13  25/23  25/13

12/10/2019 - 17:00

Mārupes SC

Murjāņu Sporta ģimnāzija

3 - 0

25/17  25/18  25/12

13/10/2019 - 11:00

Murjāņu Sporta ģimnāzija

RSU/MVS

0 - 3

15/25  19/25  17/25

26/10/2019 - 18:00

RSU/MVS

Latvijas Universitāte

best scorer(points / sets)

#7

AgneseMegne 4.83(29/6)

#0

AnnaKovala 4(8/2)

#4

LīgaPlāte 4(12/3)

#13

KristīneDzierkale 3.5(21/6)

#4

LieneŠimkuse 3.38(27/8)

best server(serve ace / sets)

#13

AgneseUrbāne 2(2/1)

#4

LieneŠimkuse 1.62(13/8)

#0

AnnaKovala 1.5(3/2)

#1

SimonaRozīte 1.5(9/6)

#13

MairitaBičkovska 1.5(9/6)

best bloker(winning blocks / sets)

#16

AliseŠvarca 2(6/3)

#1

SimonaRozīte 0.83(5/6)

#12

MontaStrazdiņa 0.67(2/3)

#13

KristīneDzierkale 0.67(4/6)

#0

AnnaKovala 0.5(1/2)

best scorer(points)

#10

MontaUrbāne 22

best server(serve ace)

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#19

ZaigaKalvāne 100%(6/6)

#0

AnnaKovala 100%(7/7)

#15

LīgaStrautniece 100%(20/20)

#6

AlisePodziņa 97%(33/34)

#7

MārīteBrice 96%(27/28)

attack - excellent %spike point / all spikes

#13

KristīneDzierkale 67%(12/18)

#4

LīgaPlāte 57%(12/21)

#16

AnnijaJurdža 57%(12/21)

#15

LīgaStrautniece 50%(11/22)

#4

LieneŠimkuse 48%(12/25)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Grinberga E.
(SK Babīte)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(VK Jelgava)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Kovala A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(VK Jelgava)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Podziņa A.
(Mārupes SC)
  • LIBERO 2  
    Brice M.
    (RSU/MVS)
  • SETTER 2  
    Dolotova E.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Strazdiņa M.
    (RSU/MVS)
  • MIDDLE B. 4  
    Urbāne M.
    (Mārupes SC)
  • OPPOSITE 2  
    Strautniece E.
    (Mārupes SC)
  • SPIKER 3  
    Strautniece L.
    (Mārupes SC)
  • SPIKER 4  
    Smilškalne E.
    (RSU/MVS)

Standing

Pamatturnīrs

  

Points

VK Jelgava

6

RSU/MVS

5

Mārupes SC

4

SK Babīte

3

Latvijas Universitāte

0

Murjāņu Sporta ģimnāzija

0

Rīgas Volejbola skola

0

VK Gulbene

0

Standing

Pamatturnīrs

Pamatturnīrs Pamatturnīrs Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

VK Jelgava

6

2

2

0

6

0

150

99

2

0

0

0

0

0

-

1.515

-

RSU/MVS

5

2

2

0

6

2

176

151

1

0

1

0

0

0

3.00

1.166

-

Mārupes SC

4

2

1

1

5

3

175

148

1

0

0

1

0

0

1.67

1.182

-

SK Babīte

3

2

1

1

3

3

124

129

1

0

0

0

0

1

1.00

0.961

-

Latvijas Universitāte

0

2

0

2

0

6

104

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.693

-

Murjāņu Sporta ģimnāzija

0

2

0

2

0

6

98

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.653

-

Rīgas Volejbola skola

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-

VK Gulbene

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-




Pamatturnīrs Pamatturnīrs Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Pamatturnīrs

Guest Team

LU

Mārupes

MSĢ

RSU/MVS

RVS

SKB

VK Gulb

VK Jelg

Home Team

Latvijas Universitāte (LU)

0 - 3

Mārupes SC (Mārupes)

3 - 0

Murjāņu Sporta ģimnāzija (MSĢ)

0 - 3

RSU/MVS (RSU/MVS)

3 - 2

Rīgas Volejbola skola (RVS)

SK Babīte (SKB)

3 - 0

VK Gulbene (VK Gulb)

VK Jelgava (VK Jelg)

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Grinberga E.
(SK Babīte)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(VK Jelgava)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Kovala A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(VK Jelgava)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Podziņa A.
(Mārupes SC)
  • LIBERO 2  
    Brice M.
    (RSU/MVS)
  • SETTER 2  
    Dolotova E.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Strazdiņa M.
    (RSU/MVS)
  • MIDDLE B. 4  
    Urbāne M.
    (Mārupes SC)
  • OPPOSITE 2  
    Strautniece E.
    (Mārupes SC)
  • SPIKER 3  
    Strautniece L.
    (Mārupes SC)
  • SPIKER 4  
    Smilškalne E.
    (RSU/MVS)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Grinberga E.
(SK Babīte)
MIDDLE B. 2  
Dzierkale K.
(VK Jelgava)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Mārupes SC)

SPIKER 2  
Kovala A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Rozīte S.
(VK Jelgava)
SETTER 1  
Ozoliņa M.
(Mārupes SC)
LIBERO 1  
Podziņa A.
(Mārupes SC)
LIBERO 2  
Brice M.
(RSU/MVS)
SETTER 2  
Dolotova E.
(VK Jelgava)
MIDDLE B. 3  
Strazdiņa M.
(RSU/MVS)
SPIKER 3  
Strautniece L.
(Mārupes SC)
MIDDLE B. 4  
Urbāne M.
(Mārupes SC)
SPIKER 4  
Smilškalne E.
(RSU/MVS)
OPPOSITE 2  
Strautniece E.
(Mārupes SC)