Latvijas čempionāts sievietēm 2018/2019


LČS PLAY-OFF PLAY-OFF Standing

Rīgas Volejbola skola

Quarters

Semifinals

Final

 

RSU/MVS

0

  

Mārupes SC

1

 

Rīgas Volejbola skola

2

  
 

MSĢ/ZELTALEJA

1

MSĢ/ZELTALEJA

1

  

Rīgas Volejbola skola

 1

 

SK Babīte

1

  
  

Mārupes SC

2

  

MSĢ/ZELTALEJA

2

 

VK Jelgava

0

  
 

Rīgas Volejbola skola

1

Latvijas Universitāte

1

  

VK miLATss

0

 

VK miLATss

1

  

Quarters

Semifinals

Final

 

RSU/MVS

0

  

Mārupes SC

1

 

Rīgas Volejbola skola

2

  
 

MSĢ/ZELTALEJA

1

MSĢ/ZELTALEJA

1

  

Rīgas Volejbola skola

 1

 

SK Babīte

1

  
  

Mārupes SC

2

  

MSĢ/ZELTALEJA

2

 

VK Jelgava

0

  
 

Rīgas Volejbola skola

1

Latvijas Universitāte

1

  

VK miLATss

0

 

VK miLATss

1

  

best scorer(points / sets)

#4

LieneŠimkuse 5.74(178/31)

#12

MartaLevinska 5.27(395/75)

#4

LīgaPlāte 3.74(71/19)

#11

AliseLece 3.5(14/4)

#12

LīvaSola 3.39(210/62)

best server(serve ace / sets)

#6

PaulaLiepiņa 0.89(8/9)

#6

AlisePastare 0.83(24/29)

#12

MartaLevinska 0.8(60/75)

#15

AnastasijaDeņisova 0.75(6/8)

#11

AliseKjasile 0.72(52/72)

best bloker(winning blocks / sets)

#1

DarjaTarasenko 0.77(46/60)

#12

EvijaSpalva 0.75(9/12)

#7

IevaTetere 0.6(6/10)

#13

AnnaEmbrekte 0.55(16/29)

#3

IlonaCehanoviča 0.51(23/45)

best scorer(points)

#12

LīvaSola 210

#11

AliseKjasile 202

#4

LieneŠimkuse 178

#8

IngaMacenko 178

best server(serve ace)

#11

AliseKjasile 52

#2

LāsmaOzola 46

#18

ElzaReknere 33

best bloker(winning blocks)

#2

LāsmaOzola 38

#12

LīvaSola 30

#14

IrbeLazda 28

#12

MartaLevinska 27

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#11

AliseLece 74%(17/23)

#8

JūlijaBļinova 72%(41/57)

#17

DianaČerniševa 72%(173/241)

#4

LieneŠimkuse 70%(145/207)

#15

ArinaTimonina 69%(88/127)

attack - excellent %spike point / all spikes

#11

LubovaTihomirova 55%(6/11)

#1

SimonaRozīte 47%(83/178)

#12

LīvaSola 44%(165/371)

#4

LieneŠimkuse 43%(145/337)

#20

ElīnaStrautniece 41%(42/102)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Ozola L.
(Rīgas Volejbola skola)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(SK Babīte)

SPIKER 2  
Macenko I.
(VK miLATss)
MIDDLE B. 1  
Tarasenko D.
(VK miLATss)
SETTER 1  
Treija R.
(SK Babīte)
LIBERO 1  
Timonina A.
(Latvijas Universitāte)
  • LIBERO 2  
    Bļinova J.
    (SK Babīte)
  • SETTER 2  
    Ragozina S.
    (SK Babīte)
  • MIDDLE B. 3  
    Rozīte S.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 4  
    Pētersone A.
    (MSĢ/ZELTALEJA)
  • OPPOSITE 2  
    Smilškalne E.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 3  
    Černiševa D.
    (VK miLATss)
  • SPIKER 4  
    Pastare A.
    (RSU/MVS)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Ozola L.
(Rīgas Volejbola skola)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(SK Babīte)

SPIKER 2  
Macenko I.
(VK miLATss)
MIDDLE B. 1  
Tarasenko D.
(VK miLATss)
SETTER 1  
Treija R.
(SK Babīte)
LIBERO 1  
Timonina A.
(Latvijas Universitāte)
  • LIBERO 2  
    Bļinova J.
    (SK Babīte)
  • SETTER 2  
    Ragozina S.
    (SK Babīte)
  • MIDDLE B. 3  
    Rozīte S.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 4  
    Pētersone A.
    (MSĢ/ZELTALEJA)
  • OPPOSITE 2  
    Smilškalne E.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 3  
    Černiševa D.
    (VK miLATss)
  • SPIKER 4  
    Pastare A.
    (RSU/MVS)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Levinska M.
(Rīgas Volejbola skola)
MIDDLE B. 2  
Ozola L.
(Rīgas Volejbola skola)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(SK Babīte)

SPIKER 2  
Macenko I.
(VK miLATss)
MIDDLE B. 1  
Tarasenko D.
(VK miLATss)
SETTER 1  
Treija R.
(SK Babīte)
LIBERO 1  
Timonina A.
(Latvijas Universitāte)
LIBERO 2  
Bļinova J.
(SK Babīte)
SETTER 2  
Ragozina S.
(SK Babīte)
MIDDLE B. 3  
Rozīte S.
(VK Jelgava)
SPIKER 3  
Černiševa D.
(VK miLATss)
MIDDLE B. 4  
Pētersone A.
(MSĢ/ZELTALEJA)
SPIKER 4  
Pastare A.
(RSU/MVS)
OPPOSITE 2  
Smilškalne E.
(RSU/MVS)