Nacionālā Volejbola līga


best scorer(points / sets)

#5

AndrisZadovskis 5.13(313/61)

#17

RenārsJansons 4.75(261/55)

#7

DmitrijsMeinerts 4.43(266/60)

#6

KristersDardzāns 4.29(223/52)

#4

DevidsŽolnerovičs 4.25(242/57)

best server(serve ace / sets)

#4

RūdolfsGriķis 0.67(2/3)

#6

KristersDardzāns 0.56(29/52)

#7

DmitrijsMeinerts 0.55(33/60)

#14

EdijsKrakops 0.5(2/4)

#22

SandisMiķelsons 0.49(36/73)

best bloker(winning blocks / sets)

#17

ReinisGrīnbergs 1.12(9/8)

#10

JorensJanišons 0.89(17/19)

#17

LeoCatlakšs 0.81(25/31)

#16

ReinisZelčs 0.75(40/53)

#9

AtisKrebss 0.69(50/72)

best scorer(points)

#17

RenārsJansons 261

best server(serve ace)

best bloker(winning blocks)

#16

ReinisZelčs 40

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#3

ViktorsTarakanovs 100%(9/9)

#11

SergejsNikolajevs 84%(196/234)

#17

GintsKrauja 81%(70/86)

#12

ArvisZelčs 80%(299/375)

#1

DenissPavlovs 79%(115/145)

attack - excellent %spike point / all spikes

#3

KārlisKliemanis 66%(157/238)

#16

ReinisZelčs 65%(110/170)

#2

DāvisAndersons 61%(132/215)

#15

KristiansMilzarājs 59%(23/39)

#7

AleksandrsSamuilovs 59%(125/212)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Samuilovs A.
(Daugavpils nov./DT)
MIDDLE B. 2  
Freimanis G.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
SPIKER 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Štāls S.
(Aizpute)
MIDDLE B. 1  
Gabranovs J.
(VK Ozolnieki)
SETTER 1  
Zadovskis J.
()
LIBERO 1  
Tarakanovs V.
(Daugavpils nov./DT)
  • LIBERO 2  
    Petrovs A.
    (Daugavpils nov./DT)
  • SETTER 2  
    Tālbergs T.
    (SK Talsi)
  • MIDDLE B. 3  
    Krebss A.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • MIDDLE B. 4  
    Sils K.
    (Jēkabpils Juniori/JSS)
  • OPPOSITE 2  
    Pavlovs D.
    (VK Ezerzeme/DU)
  • SPIKER 3  
    Žolnerovičs D.
    (Daugavpils nov./DT)
  • SPIKER 4  
    Elksnītis E.
    (VK Ozolnieki)

Standing

Augstākā grupa

Zemākā grupa

RIETUMI

AUSTRUMI

Standing

Augstākā grupa

Augstākā grupa 2.posms Augstākā grupa 2.posms Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenaltyPrevious Results
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

VK Ezerzeme

23

10

8

2

28

15

565

508

2

3

3

2

0

0

1.87

1.112

-

9

0

1

3

0

0

0

Daugavpils nov./DT

20

10

6

4

24

15

514

449

3

3

0

2

2

0

1.60

1.145

-

5

0

1

0

2

1

0

Jēkabpils Juniori/JSS

18

10

6

4

23

17

552

495

2

3

1

1

3

0

1.35

1.115

-

4

0

1

0

1

2

0

VK Ventspils

14

10

5

5

17

21

443

509

0

4

1

0

2

3

0.81

0.870

-

11

0

3

1

0

0

0

VK Ozolnieki

10

10

3

7

16

25

497

569

0

2

1

2

3

2

0.64

0.874

-

7

0

2

0

1

1

0

SK RTU

5

10

2

8

12

27

512

553

0

1

1

0

6

2

0.44

0.926

-

0

0

0

0

0

4

0




Augstākā grupa 2.posms Augstākā grupa 2.posms Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Augstākā grupa 2.posms

Guest Team

DT

Jēkabpils Junio

RTU

Ezerzeme

OZO

VK Vent

Home Team

Daugavpils nov./DT (DT)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Jēkabpils Juniori/JSS (Jēkabpils Junio)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

SK RTU (RTU)

1 - 3

3 - 1

3 - 2

VK Ezerzeme (Ezerzeme)

3 - 0

2 - 3

3 - 1

VK Ozolnieki (OZO)

0 - 3

2 - 3

1 - 3

VK Ventspils (VK Vent)

3 - 1

0 - 3

0 - 3

Zemākā grupa

Zemākā grupa 2.posms Zemākā grupa 2.posms Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenaltyPrevious Results
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

Vecumnieki

34

12

12

0

36

7

686

504

7

3

2

0

0

0

5.14

1.361

-

11

2

1

1

0

0

0

Rīgas Volejbola skola

24

12

8

4

29

19

720

699

3

3

2

2

1

1

1.53

1.030

-

7

1

1

0

1

1

0

Aizpute

20

12

7

5

25

20

521

550

3

3

1

0

4

1

1.25

0.947

-

12

3

1

0

0

2

0

SK Talsi

16

12

5

7

20

26

491

513

1

3

1

2

1

4

0.77

0.957

-

10

0

3

0

1

0

2

Kuldīgas NSS

14

12

4

8

19

26

502

551

2

2

0

2

3

3

0.73

0.911

-

9

1

2

0

0

1

2

Jelgavas novads

9

12

3

9

16

31

457

549

1

0

2

2

3

4

0.52

0.832

-

5

1

0

1

0

3

1

MSĢ/LAT U17

9

12

3

9

16

32

757

768

0

1

2

2

3

4

0.50

0.986

-

0

0

0

0

0

1

3




Zemākā grupa 2.posms Zemākā grupa 2.posms Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Zemākā grupa 2.posms

Guest Team

Aizput

Jelgava

Kuldīga

MSĢ/LATU17

RVS

SK Tals

Vecumni

Home Team

Aizpute (Aizput)

3 - 1

3 - 2

0 - 3

Jelgavas novads (Jelgava)

2 - 3

0 - 3

2 - 3

Kuldīgas NSS (Kuldīga)

3 - 0

1 - 3

1 - 3

MSĢ/LAT U17 (MSĢ/LATU17)

1 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 1

Rīgas Volejbola skola (RVS)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

0 - 3

SK Talsi (SK Tals)

3 - 2

2 - 3

0 - 3

Vecumnieki (Vecumni)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

RIETUMI

RIETUMI 1.posms RIETUMI 1.posms Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

VK Ventspils

32

12

11

1

33

8

972

853

7

3

1

0

0

1

4.12

1.140

-

VK Ozolnieki

29

12

10

2

33

14

1102

965

4

4

2

1

1

0

2.36

1.142

-

SK RTU

23

12

8

4

28

17

1032

936

4

3

1

0

4

0

1.65

1.103

-

Aizpute

14

12

4

8

19

25

969

994

3

1

0

2

3

3

0.76

0.975

-

SK Talsi

10

12

3

9

11

30

879

982

0

3

0

1

0

8

0.37

0.895

-

Jelgavas novads

9

12

3

9

16

29

939

1040

2

0

1

1

5

3

0.55

0.903

-

Kuldīgas NSS

9

12

3

9

12

29

863

986

1

2

0

0

3

6

0.41

0.875

-




RIETUMI 1.posms RIETUMI 1.posms Standing Results Breakdown

Results Breakdown

RIETUMI 1.posms

Guest Team

Aizput

Jelgava

KNSS

RTU

SK Tals

OZO

VK Vent

Home Team

Aizpute (Aizput)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

Jelgavas novads (Jelgava)

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

Kuldīgas NSS (KNSS)

3 - 1

3 - 1

1 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

SK RTU (RTU)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

1 - 3

SK Talsi (SK Tals)

0 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

VK Ozolnieki (OZO)

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

2 - 3

VK Ventspils (VK Vent)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

AUSTRUMI

AUSTRUMI 1.posms AUSTRUMI 1.posms Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

VK Ezerzeme/DU

22

10

9

1

27

15

957

846

2

2

5

0

0

1

1.80

1.131

-

Daugavpils nov./DT

20

10

6

4

25

15

911

845

4

1

1

3

1

0

1.67

1.078

-

Jēkabpils Juniori/JSS

18

10

6

4

22

17

871

846

2

3

1

1

2

1

1.29

1.030

-

Vecumnieki

16

10

5

5

21

18

875

847

3

1

1

2

2

1

1.17

1.033

-

Rīgas Volejbola skola

11

10

3

7

16

24

807

887

1

1

1

3

1

3

0.67

0.910

-

MSĢ/LAT U17

3

10

1

9

5

27

625

775

1

0

0

0

2

7

0.19

0.806

-




AUSTRUMI 1.posms AUSTRUMI 1.posms Standing Results Breakdown

Results Breakdown

AUSTRUMI 1.posms

Guest Team

DN/DT

Jēkabpils Junio

MSĢ/L

RVS

Vecumni

Ezerz

Home Team

Daugavpils nov./DT (DN/DT)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 0

2 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS (Jēkabpils Junio)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

MSĢ/LAT U17 (MSĢ/L)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

Rīgas Volejbola skola (RVS)

0 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

2 - 3

Vecumnieki (Vecumni)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

1 - 3

VK Ezerzeme/DU (Ezerz)

3 - 2

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 2

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Samuilovs A.
(Daugavpils nov./DT)
MIDDLE B. 2  
Freimanis G.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
SPIKER 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Štāls S.
(Aizpute)
MIDDLE B. 1  
Gabranovs J.
(VK Ozolnieki)
SETTER 1  
Zadovskis J.
()
LIBERO 1  
Tarakanovs V.
(Daugavpils nov./DT)
  • LIBERO 2  
    Petrovs A.
    (Daugavpils nov./DT)
  • SETTER 2  
    Tālbergs T.
    (SK Talsi)
  • MIDDLE B. 3  
    Krebss A.
    (Rīgas Volejbola skola)
  • MIDDLE B. 4  
    Sils K.
    (Jēkabpils Juniori/JSS)
  • OPPOSITE 2  
    Pavlovs D.
    (VK Ezerzeme/DU)
  • SPIKER 3  
    Žolnerovičs D.
    (Daugavpils nov./DT)
  • SPIKER 4  
    Elksnītis E.
    (VK Ozolnieki)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Samuilovs A.
(Daugavpils nov./DT)
MIDDLE B. 2  
Freimanis G.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
SPIKER 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Štāls S.
(Aizpute)
MIDDLE B. 1  
Gabranovs J.
(VK Ozolnieki)
SETTER 1  
Zadovskis J.
()
LIBERO 1  
Tarakanovs V.
(Daugavpils nov./DT)
LIBERO 2  
Petrovs A.
(Daugavpils nov./DT)
SETTER 2  
Tālbergs T.
(SK Talsi)
MIDDLE B. 3  
Krebss A.
(Rīgas Volejbola skola)
SPIKER 3  
Žolnerovičs D.
(Daugavpils nov./DT)
MIDDLE B. 4  
Sils K.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
SPIKER 4  
Elksnītis E.
(VK Ozolnieki)
OPPOSITE 2  
Pavlovs D.
(VK Ezerzeme/DU)