Nacionālā Volejbola līga


  • 01/12/2019 - 15:00

    MSĢ/Jaunsardze

    Jēkabpils Juniori/JSS

    1 - 3

    20/25  25/19  23/25  22/25

  • 01/12/2019 - 15:00

    Daugavpils nov./DT

    VK Ezerzeme/DU

    2 - 3

    25/21  14/25  25/23  23/25  11/15

  • 07/12/2019 - 13:00

    Rīgas Volejbola skola

    Vecumnieki

    1 - 3

    18/25  25/22  16/25  22/25

  • 07/12/2019 - 13:00

    SK RTU

    SK Talsi

    3 - 0

    25/15  25/21  25/18

  • 07/12/2019 - 14:00

    VK Ventspils

    Kuldīgas NSS

    3 - 0

    25/18  25/19  25/22

  • 07/12/2019 - 15:00

    VK Ozolnieki

    Aizpute

    3 - 0

    25/22  25/21  25/18

  • 14:00 
    Final

    VK Ventspils

    VK Ozolnieki

    3 - 1

    14/25  27/25  25/23  25/21

  • 15:00 
    Final

    Jēkabpils Juniori/JSS

    VK Ezerzeme/DU

    2 - 3

    16/25  25/19  25/20  21/25  13/15

  • 15:00 
    Final

    Daugavpils nov./DT

    MSĢ/Jaunsardze

    3 - 0

    25/21  25/10  29/27

  • 13/12/2019 - 18:00

    VK Ezerzeme/DU

    MSĢ/Jaunsardze

  • 14/12/2019 - 15:00

    Jelgavas novads

    SK RTU

  • 14/12/2019 - 16:00

    Vecumnieki

    Jēkabpils Juniori/JSS

  • 14/12/2019 - 18:00

    Aizpute

    Kuldīgas NSS

  • 15/12/2019 - 13:00

    Kuldīgas NSS

    VK Ozolnieki

  • 15/12/2019 - 14:00

    SK Talsi

    Jelgavas novads

  • 15/12/2019 - 16:00

    Daugavpils nov./DT

    Rīgas Volejbola skola

    
01/12/2019 - 15:00

MSĢ/Jaunsardze

Jēkabpils Juniori/JSS

1 - 3

20/25  25/19  23/25  22/25

01/12/2019 - 15:00

Daugavpils nov./DT

VK Ezerzeme/DU

2 - 3

25/21  14/25  25/23  23/25  11/15

07/12/2019 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

Vecumnieki

1 - 3

18/25  25/22  16/25  22/25

07/12/2019 - 13:00

SK RTU

SK Talsi

3 - 0

25/15  25/21  25/18

07/12/2019 - 14:00

VK Ventspils

Kuldīgas NSS

3 - 0

25/18  25/19  25/22

07/12/2019 - 15:00

VK Ozolnieki

Aizpute

3 - 0

25/22  25/21  25/18

14:00 
Final

VK Ventspils

VK Ozolnieki

3 - 1

14/25  27/25  25/23  25/21

15:00 
Final

Jēkabpils Juniori/JSS

VK Ezerzeme/DU

2 - 3

16/25  25/19  25/20  21/25  13/15

15:00 
Final

Daugavpils nov./DT

MSĢ/Jaunsardze

3 - 0

25/21  25/10  29/27

13/12/2019 - 18:00

VK Ezerzeme/DU

MSĢ/Jaunsardze

14/12/2019 - 15:00

Jelgavas novads

SK RTU

14/12/2019 - 16:00

Vecumnieki

Jēkabpils Juniori/JSS

14/12/2019 - 18:00

Aizpute

Kuldīgas NSS

15/12/2019 - 13:00

Kuldīgas NSS

VK Ozolnieki

15/12/2019 - 14:00

SK Talsi

Jelgavas novads

15/12/2019 - 16:00

Daugavpils nov./DT

Rīgas Volejbola skola

best scorer(points / sets)

#5

AndrisZadovskis 4.91(108/22)

#13

EmīlsElksnītis 4.64(130/28)

#7

DmitrijsMeinerts 4.48(139/31)

#6

KristersDardzāns 4.37(131/30)

#14

ElvisKarpovičs 4.36(109/25)

best server(serve ace / sets)

#4

RūdolfsGriķis 2(2/1)

#4

DevidsŽolnerovičs 0.81(22/27)

#7

DmitrijsMeinerts 0.65(20/31)

#14

AndrisŠirjakovs 0.52(16/31)

#14

EdijsKrakops 0.5(2/4)

best bloker(winning blocks / sets)

#17

ReinisGrīnbergs 1.12(9/8)

#10

JorensJanišons 1(2/2)

#8

TomsProkopenko 1(4/4)

#16

ReinisZelčs 0.85(17/20)

#15

AskoldsJāvalds 0.81(29/36)

best scorer(points)

#14

EdgarsJusis 144

best server(serve ace)

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#18

GustavsAuziņš 88%(23/26)

#14

EdgarsJusis 82%(184/225)

#11

VadimsMeļkovs 76%(100/132)

#17

RenārsJansons 76%(56/74)

#12

ArvisZelčs 74%(131/176)

attack - excellent %spike point / all spikes

#3

KārlisKliemanis 68%(101/148)

#16

ReinisZelčs 63%(38/60)

#6

RaivoDabiņš 61%(33/54)

#15

KristiansMilzarājs 59%(23/39)

#8

TomsProkopenko 58%(7/12)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pavlovs D.
(VK Ezerzeme/DU)
MIDDLE B. 2  
Freimanis G.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
SPIKER 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Prokopenko T.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
MIDDLE B. 1  
Jāvalds A.
(VK Ventspils)
SETTER 1  
Sakniņš J.
(SK Talsi)
LIBERO 1  
Auziņš G.
(MSĢ/LAT U17)
  • LIBERO 2  
    Meļkovs V.
    (VK Ezerzeme/DU)
  • SETTER 2  
    Zadovskis J.
    ()
  • MIDDLE B. 3  
    Milzarājs R.
    (Aizpute)
  • MIDDLE B. 4  
    Āboms E.
    (VK Ozolnieki)
  • OPPOSITE 2  
    Elksnītis E.
    (VK Ozolnieki)
  • SPIKER 3  
    Jusis E.
    (VK Ozolnieki)
  • SPIKER 4  
    Kliemanis K.
    (Aizpute)

Standing

AUSTRUMI

  

Points

VK Ezerzeme/DU

20

Daugavpils nov./DT

17

Jēkabpils Juniori/JSS

15

Vecumnieki

11

Rīgas Volejbola skola

6

MSĢ/LAT U17

0

RIETUMI

  

Points

VK Ventspils

29

VK Ozolnieki

23

SK RTU

20

Jelgavas novads

9

Kuldīgas NSS

9

Aizpute

8

SK Talsi

4

Augstākā grupa

  

Points

No records to display.

Zemākā grupa

  

Points

No records to display.

Standing

AUSTRUMI

AUSTRUMI 1.posms AUSTRUMI 1.posms Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

VK Ezerzeme/DU

20

8

8

0

24

10

785

657

2

2

4

0

0

0

2.40

1.195

-

Daugavpils nov./DT

17

8

5

3

20

10

688

624

4

1

0

2

1

0

2.00

1.103

-

Jēkabpils Juniori/JSS

15

8

5

3

19

14

737

719

1

3

1

1

2

0

1.36

1.025

-

Vecumnieki

11

7

4

3

14

12

578

561

2

1

1

0

2

1

1.17

1.030

-

Rīgas Volejbola skola

6

7

1

6

10

19

567

646

0

1

0

3

1

2

0.53

0.878

-

MSĢ/LAT U17

0

8

0

8

2

24

496

644

0

0

0

0

2

6

0.08

0.770

-




AUSTRUMI 1.posms AUSTRUMI 1.posms Standing Results Breakdown

Results Breakdown

AUSTRUMI 1.posms

Guest Team

DN/DT

Jēkabpils Junio

MSĢ/L

RVS

Vecumni

Ezerz

Home Team

Daugavpils nov./DT (DN/DT)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS (Jēkabpils Junio)

1 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

MSĢ/LAT U17 (MSĢ/L)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

Rīgas Volejbola skola (RVS)

0 - 3

2 - 3

1 - 3

2 - 3

Vecumnieki (Vecumni)

3 - 0

3 - 2

1 - 3

VK Ezerzeme/DU (Ezerz)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

RIETUMI

RIETUMI 1.posms RIETUMI 1.posms Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

VK Ventspils

29

11

10

1

30

8

897

793

6

3

1

0

0

1

3.75

1.131

-

VK Ozolnieki

23

10

8

2

27

12

907

785

4

2

2

1

1

0

2.25

1.155

-

SK RTU

20

10

7

3

24

13

852

758

4

2

1

0

3

0

1.85

1.124

-

Jelgavas novads

9

9

3

6

14

20

707

782

2

0

1

1

3

2

0.70

0.904

-

Kuldīgas NSS

9

9

3

6

10

20

617

711

1

2

0

0

1

5

0.50

0.868

-

Aizpute

8

10

2

8

13

25

818

868

1

1

0

2

3

3

0.52

0.942

-

SK Talsi

4

9

1

8

5

25

628

729

0

1

0

1

0

7

0.20

0.862

-




RIETUMI 1.posms RIETUMI 1.posms Standing Results Breakdown

Results Breakdown

RIETUMI 1.posms

Guest Team

Aizput

Jelgava

KNSS

RTU

SK Tals

OZO

VK Vent

Home Team

Aizpute (Aizput)

3 - 1

2 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

Jelgavas novads (Jelgava)

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 0

Kuldīgas NSS (KNSS)

3 - 1

3 - 1

1 - 3

0 - 3

SK RTU (RTU)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

SK Talsi (SK Tals)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

VK Ozolnieki (OZO)

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

2 - 3

VK Ventspils (VK Vent)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

Augstākā grupa

Augstākā grupa 2.posms Augstākā grupa 2.posms Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Augstākā grupa 2.posms Augstākā grupa 2.posms Standing Results Breakdown

Zemākā grupa

Zemākā grupa 2.posms Zemākā grupa 2.posms Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Zemākā grupa 2.posms Zemākā grupa 2.posms Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pavlovs D.
(VK Ezerzeme/DU)
MIDDLE B. 2  
Freimanis G.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
SPIKER 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Prokopenko T.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
MIDDLE B. 1  
Jāvalds A.
(VK Ventspils)
SETTER 1  
Sakniņš J.
(SK Talsi)
LIBERO 1  
Auziņš G.
(MSĢ/LAT U17)
  • LIBERO 2  
    Meļkovs V.
    (VK Ezerzeme/DU)
  • SETTER 2  
    Zadovskis J.
    ()
  • MIDDLE B. 3  
    Milzarājs R.
    (Aizpute)
  • MIDDLE B. 4  
    Āboms E.
    (VK Ozolnieki)
  • OPPOSITE 2  
    Elksnītis E.
    (VK Ozolnieki)
  • SPIKER 3  
    Jusis E.
    (VK Ozolnieki)
  • SPIKER 4  
    Kliemanis K.
    (Aizpute)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pavlovs D.
(VK Ezerzeme/DU)
MIDDLE B. 2  
Freimanis G.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
SPIKER 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Prokopenko T.
(Jēkabpils Juniori/JSS)
MIDDLE B. 1  
Jāvalds A.
(VK Ventspils)
SETTER 1  
Sakniņš J.
(SK Talsi)
LIBERO 1  
Auziņš G.
(MSĢ/LAT U17)
LIBERO 2  
Meļkovs V.
(VK Ezerzeme/DU)
SETTER 2  
Zadovskis J.
()
MIDDLE B. 3  
Milzarājs R.
(Aizpute)
SPIKER 3  
Jusis E.
(VK Ozolnieki)
MIDDLE B. 4  
Āboms E.
(VK Ozolnieki)
SPIKER 4  
Kliemanis K.
(Aizpute)
OPPOSITE 2  
Elksnītis E.
(VK Ozolnieki)