Nacionālā Volejbola līga

Nacionālā Volejbola līga

select
AUSTRUMI 1.posms AUSTRUMI 1.posms Matches

1.aplis

06/10/2019 - 13:00

RVS sporta zāle

06/10/2019 - 13:00

06/10/2019 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

2 - 3

VK Ezerzeme/DU

Jankovskis Valdis
Ozoliņš Ilgvars

06/10/2019 - 13:00

2 - 3

Rīgas Volejbola skola

VK Ezerzeme/DU

06/10/2019 - 15:00

Špoģi

06/10/2019 - 15:00

06/10/2019 - 15:00

Daugavpils nov./DT

3 - 0

Vecumnieki

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

06/10/2019 - 15:00

3 - 0

Daugavpils nov./DT

Vecumnieki

12/10/2019 - 13:00

Jēkabpils 2.vsk sp.zāle

12/10/2019 - 13:00

12/10/2019 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

3 - 0

MSĢ/Jaunsardze

Ratnieks Edgars
Znotiņš Zigmunds

12/10/2019 - 13:00

3 - 0

Jēkabpils Juniori/JSS

MSĢ/Jaunsardze

13/10/2019 - 13:00

RVS sporta zāle

13/10/2019 - 13:00

13/10/2019 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

0 - 3

Daugavpils nov./DT

Mičs Juris
Ozoliņš Ilgvars

13/10/2019 - 13:00

0 - 3

Rīgas Volejbola skola

Daugavpils nov./DT

13/10/2019 - 16:00

Misas vidusskolas sp.zāle

13/10/2019 - 16:00

13/10/2019 - 16:00

Vecumnieki

1 - 3

VK Ezerzeme/DU

Alksnis Ritvars
Plēsnieks Māris

13/10/2019 - 16:00

1 - 3

Vecumnieki

VK Ezerzeme/DU

17/10/2019 - 19:00

Sējas SH

17/10/2019 - 19:00

17/10/2019 - 19:00

MSĢ/Jaunsardze

1 - 3

Rīgas Volejbola skola

Poršņevs Pāvels
Gubarevs Oļegs

17/10/2019 - 19:00

1 - 3

MSĢ/Jaunsardze

Rīgas Volejbola skola

19/10/2019 - 16:00

Misas vidusskolas sp.zāle

19/10/2019 - 16:00

19/10/2019 - 16:00

Vecumnieki

3 - 0

MSĢ/Jaunsardze

Miņins Iļja
Plēsnieks Māris

19/10/2019 - 16:00

3 - 0

Vecumnieki

MSĢ/Jaunsardze

20/10/2019 - 15:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

20/10/2019 - 15:00

20/10/2019 - 15:00

VK Ezerzeme/DU

3 - 1

Jēkabpils Juniori/JSS

Naidjonoks Francis
Čemodanovs Nikolajs

20/10/2019 - 15:00

3 - 1

VK Ezerzeme/DU

Jēkabpils Juniori/JSS

31/10/2019 - 20:00

Misas vidusskolas sp.zāle

31/10/2019 - 20:00

31/10/2019 - 20:00

Vecumnieki

3 - 2

Rīgas Volejbola skola

Mičs Juris
Plēsnieks Māris

31/10/2019 - 20:00

3 - 2

Vecumnieki

Rīgas Volejbola skola

01/11/2019 - 19:30

Špoģu vidusskola zāle

01/11/2019 - 19:30

01/11/2019 - 19:30

Daugavpils nov./DT

1 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS

Naidjonoks Francis
Balodis Edgars

01/11/2019 - 19:30

1 - 3

Daugavpils nov./DT

Jēkabpils Juniori/JSS

02/11/2019 - 13:00

RVS sporta zāle

02/11/2019 - 13:00

02/11/2019 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

2 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS

Jankovskis Valdis
Mičs Juris

02/11/2019 - 13:00

2 - 3

Rīgas Volejbola skola

Jēkabpils Juniori/JSS

03/11/2019 - 15:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

03/11/2019 - 15:00

03/11/2019 - 15:00

VK Ezerzeme/DU

3 - 2

Daugavpils nov./DT

Lazdovskis Aleksejs
Čemodanovs Nikolajs

03/11/2019 - 15:00

3 - 2

VK Ezerzeme/DU

Daugavpils nov./DT

08/11/2019 - 18:00

Sējas SH

08/11/2019 - 18:00

08/11/2019 - 18:00

MSĢ/LAT U17

0 - 3

VK Ezerzeme/DU

Jankovskis Valdis
Gubarevs Oļegs

08/11/2019 - 18:00

0 - 3

MSĢ/LAT U17

VK Ezerzeme/DU

09/11/2019 - 13:00

Jēkabpils SN

09/11/2019 - 13:00

09/11/2019 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

3 - 1

Vecumnieki

Poršņevs Pāvels
Kurtišs Salvis

09/11/2019 - 13:00

3 - 1

Jēkabpils Juniori/JSS

Vecumnieki

09/11/2019 - 14:30

Limbažu 3.vsk.sp.z.

09/11/2019 - 14:30

09/11/2019 - 14:30

MSĢ/LAT U17

0 - 3

Daugavpils nov./DT

Briedis Raitis
Piševs Rolands

09/11/2019 - 14:30

0 - 3

MSĢ/LAT U17

Daugavpils nov./DT



2.aplis

14/11/2019 - 19:30

Jēkabpils SN

14/11/2019 - 19:30

14/11/2019 - 19:30

Jēkabpils Juniori/JSS

1 - 3

Daugavpils nov./DT

Ratnieks Edgars
Znotiņš Zigmunds

14/11/2019 - 19:30

1 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS

Daugavpils nov./DT

24/11/2019 - 15:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

24/11/2019 - 15:00

24/11/2019 - 15:00

VK Ezerzeme/DU

3 - 0

Rīgas Volejbola skola

Lazdovskis Aleksejs
Naidjonoks Francis

24/11/2019 - 15:00

3 - 0

VK Ezerzeme/DU

Rīgas Volejbola skola

29/11/2019 - 20:00

Sējas SH

29/11/2019 - 20:00

29/11/2019 - 20:00

MSĢ/Jaunsardze

0 - 3

Vecumnieki

Briedis Raitis
Osis Andris

29/11/2019 - 20:00

0 - 3

MSĢ/Jaunsardze

Vecumnieki

01/12/2019 - 15:00

Sējas SH

01/12/2019 - 15:00

01/12/2019 - 15:00

MSĢ/Jaunsardze

1 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS

Poršņevs Pāvels
Pazāns Māris

01/12/2019 - 15:00

1 - 3

MSĢ/Jaunsardze

Jēkabpils Juniori/JSS

01/12/2019 - 15:00

Špoģu vidusskola zāle

01/12/2019 - 15:00

01/12/2019 - 15:00

Daugavpils nov./DT

2 - 3

VK Ezerzeme/DU

Čemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

01/12/2019 - 15:00

2 - 3

Daugavpils nov./DT

VK Ezerzeme/DU

07/12/2019 - 13:00

RVS sporta zāle

07/12/2019 - 13:00

07/12/2019 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

1 - 3

Vecumnieki

Alksnis Ritvars
Poršņevs Pāvels

07/12/2019 - 13:00

1 - 3

Rīgas Volejbola skola

Vecumnieki

08/12/2019 - 15:00

Jēkabpils 2.vsk sp.zāle

08/12/2019 - 15:00

08/12/2019 - 15:00

Jēkabpils Juniori/JSS

2 - 3

VK Ezerzeme/DU

Ratnieks Edgars
Znotiņš Zigmunds

08/12/2019 - 15:00

2 - 3

Jēkabpils Juniori/JSS

VK Ezerzeme/DU

08/12/2019 - 15:00

Tehnikuma SZ

08/12/2019 - 15:00

08/12/2019 - 15:00

Daugavpils nov./DT

3 - 0

MSĢ/Jaunsardze

Lazdovskis Aleksejs
Čemodanovs Nikolajs

08/12/2019 - 15:00

3 - 0

Daugavpils nov./DT

MSĢ/Jaunsardze

13/12/2019 - 18:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

13/12/2019 - 18:00

13/12/2019 - 18:00

VK Ezerzeme/DU

-

MSĢ/Jaunsardze


13/12/2019 - 18:00

-

VK Ezerzeme/DU

MSĢ/Jaunsardze

14/12/2019 - 16:00

Misas vidusskolas sp.zāle

14/12/2019 - 16:00

14/12/2019 - 16:00

Vecumnieki

-

Jēkabpils Juniori/JSS


14/12/2019 - 16:00

-

Vecumnieki

Jēkabpils Juniori/JSS

15/12/2019 - 16:00

Preiļu Sporta skola

15/12/2019 - 16:00

15/12/2019 - 16:00

Daugavpils nov./DT

-

Rīgas Volejbola skola


15/12/2019 - 16:00

-

Daugavpils nov./DT

Rīgas Volejbola skola

04/01/2020 - 12:00

RVS sporta zāle

04/01/2020 - 12:00

04/01/2020 - 12:00

Rīgas Volejbola skola

-

MSĢ/Jaunsardze


04/01/2020 - 12:00

-

Rīgas Volejbola skola

MSĢ/Jaunsardze

04/01/2020 - 15:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

04/01/2020 - 15:00

04/01/2020 - 15:00

VK Ezerzeme/DU

-

Vecumnieki


04/01/2020 - 15:00

-

VK Ezerzeme/DU

Vecumnieki

05/01/2020 - 13:00

Jēkabpils 2.vsk sp.zāle

05/01/2020 - 13:00

05/01/2020 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

-

Rīgas Volejbola skola


05/01/2020 - 13:00

-

Jēkabpils Juniori/JSS

Rīgas Volejbola skola

05/01/2020 - 16:00

Misas vidusskolas sp.zāle

05/01/2020 - 16:00

05/01/2020 - 16:00

Vecumnieki

-

Daugavpils nov./DT


05/01/2020 - 16:00

-

Vecumnieki

Daugavpils nov./DT

RIETUMI 1.posms RIETUMI 1.posms Matches

1.aplis

05/10/2019 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

05/10/2019 - 13:00

05/10/2019 - 13:00

SK RTU

3 - 0

Jelgavas novads

Ozoliņš Ilgvars
Kurtišs Salvis

05/10/2019 - 13:00

3 - 0

SK RTU

Jelgavas novads

05/10/2019 - 18:00

Sporta nams Talsi

05/10/2019 - 18:00

05/10/2019 - 18:00

SK Talsi

0 - 3

Kuldīgas NSS

Miņins Iļja
Alksnis Ritvars

05/10/2019 - 18:00

0 - 3

SK Talsi

Kuldīgas NSS

06/10/2019 - 14:00

Ozolnieku SN

06/10/2019 - 14:00

06/10/2019 - 14:00

VK Ozolnieki

2 - 3

VK Ventspils

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

06/10/2019 - 14:00

2 - 3

VK Ozolnieki

VK Ventspils

06/10/2019 - 16:00

Kuldīgas NSS

06/10/2019 - 16:00

06/10/2019 - 16:00

Kuldīgas NSS

3 - 1

Aizpute

Alksnis Ritvars
Miņins Iļja

06/10/2019 - 16:00

3 - 1

Kuldīgas NSS

Aizpute

10/10/2019 - 20:00

Ozolnieku SN

10/10/2019 - 20:00

10/10/2019 - 20:00

VK Ozolnieki

3 - 1

SK RTU

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

10/10/2019 - 20:00

3 - 1

VK Ozolnieki

SK RTU

12/10/2019 - 14:00

Novada SC

12/10/2019 - 14:00

12/10/2019 - 14:00

Jelgavas novads

3 - 0

VK Ventspils

Tiliba Una
Bergmanis Arnis

12/10/2019 - 14:00

3 - 0

Jelgavas novads

VK Ventspils

12/10/2019 - 18:00

Sporta nams Talsi

12/10/2019 - 18:00

12/10/2019 - 18:00

SK Talsi

0 - 3

Aizpute

Poršņevs Pāvels
Miņins Iļja

12/10/2019 - 18:00

0 - 3

SK Talsi

Aizpute

19/10/2019 - 14:00

Kuldīgas NSS

19/10/2019 - 14:00

19/10/2019 - 14:00

Kuldīgas NSS

1 - 3

SK RTU

Ozoliņš Ilgvars
Bakanauskaitis Nauris

19/10/2019 - 14:00

1 - 3

Kuldīgas NSS

SK RTU

19/10/2019 - 18:00

Aizputes novada SC

19/10/2019 - 18:00

19/10/2019 - 18:00

Aizpute

2 - 3

VK Ozolnieki

Bakanauskaitis Nauris
Ozoliņš Ilgvars

19/10/2019 - 18:00

2 - 3

Aizpute

VK Ozolnieki

20/10/2019 - 14:00

Pārventas SH

20/10/2019 - 14:00

20/10/2019 - 14:00

VK Ventspils

3 - 0

SK Talsi

Ozoliņš Ilgvars
Bakanauskaitis Nauris

20/10/2019 - 14:00

3 - 0

VK Ventspils

SK Talsi

26/10/2019 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

26/10/2019 - 13:00

26/10/2019 - 13:00

SK RTU

1 - 3

VK Ventspils

Ozoliņš Ilgvars
Poršņevs Pāvels

26/10/2019 - 13:00

1 - 3

SK RTU

VK Ventspils

26/10/2019 - 14:00

Jelgavas NSC

26/10/2019 - 14:00

26/10/2019 - 14:00

Jelgavas novads

3 - 0

Kuldīgas NSS

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

26/10/2019 - 14:00

3 - 0

Jelgavas novads

Kuldīgas NSS

27/10/2019 - 14:00

Sporta nams Talsi

27/10/2019 - 14:00

27/10/2019 - 14:00

SK Talsi

0 - 3

VK Ozolnieki

Mičs Juris
Poršņevs Pāvels

27/10/2019 - 14:00

0 - 3

SK Talsi

VK Ozolnieki

27/10/2019 - 18:00

Aizputes novada SC

27/10/2019 - 18:00

27/10/2019 - 18:00

Aizpute

3 - 1

Jelgavas novads

Kurtišs Salvis
Bakanauskaitis Nauris

27/10/2019 - 18:00

3 - 1

Aizpute

Jelgavas novads

02/11/2019 - 14:00

Novada SC

02/11/2019 - 14:00

02/11/2019 - 14:00

Jelgavas novads

3 - 2

SK Talsi

Plēsnieks Māris
Bergmanis Arnis

02/11/2019 - 14:00

3 - 2

Jelgavas novads

SK Talsi

02/11/2019 - 15:00

Kuldīgas NSS

02/11/2019 - 15:00

02/11/2019 - 15:00

Kuldīgas NSS

0 - 3

VK Ventspils

Piševs Rolands
Bakanauskaitis Nauris

02/11/2019 - 15:00

0 - 3

Kuldīgas NSS

VK Ventspils

03/11/2019 - 14:00

Pārventas SH

03/11/2019 - 14:00

03/11/2019 - 14:00

VK Ventspils

3 - 0

Aizpute

Bakanauskaitis Nauris
Piševs Rolands

03/11/2019 - 14:00

3 - 0

VK Ventspils

Aizpute

09/11/2019 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

09/11/2019 - 13:00

09/11/2019 - 13:00

SK RTU

3 - 1

Aizpute

Jankovskis Valdis
Pazāns Māris

09/11/2019 - 13:00

3 - 1