Nacionālā Volejbola līga

Nacionālā Volejbola līga

select
Augstākā grupa 2.posms Augstākā grupa 2.posms Matches

1.aplis

18.01.2020 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

18.01.2020 - 13:00

18.01.2020 - 13:00

SK RTU

3 - 2

VK Ezerzeme


18.01.2020 - 13:00

3 - 2

SK RTU

VK Ezerzeme

18.01.2020 - 14:00

Pārventas SH

18.01.2020 - 14:00

18.01.2020 - 14:00

VK Ventspils

3 - 1

Daugavpils nov./DT


18.01.2020 - 14:00

3 - 1

VK Ventspils

Daugavpils nov./DT

19.01.2020 - 14:00

Pārventas SH

19.01.2020 - 14:00

19.01.2020 - 14:00

VK Ventspils

0 - 3

VK Ezerzeme


19.01.2020 - 14:00

0 - 3

VK Ventspils

VK Ezerzeme

25.01.2020 - 13:00

Jēkabpils 2.vsk sp.zāle

25.01.2020 - 13:00

25.01.2020 - 13:00

Jēkabpils Juniori/JSS

-

VK Ozolnieki


25.01.2020 - 13:00

-

Jēkabpils Juniori/JSS

VK Ozolnieki

25.01.2020 - 16:00

Špoģu vidusskola zāle

25.01.2020 - 16:00

25.01.2020 - 16:00

Daugavpils nov./DT

-

SK RTU


25.01.2020 - 16:00

-

Daugavpils nov./DT

SK RTU

01.02.2020 - 14:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

01.02.2020 - 14:00

01.02.2020 - 14:00

VK Ezerzeme

-

VK Ozolnieki


01.02.2020 - 14:00

-

VK Ezerzeme

VK Ozolnieki

02.02.2020 - 17:00

Jēkabpils SN

02.02.2020 - 17:00

02.02.2020 - 17:00

Jēkabpils Juniori/JSS

-

VK Ventspils


02.02.2020 - 17:00

-

Jēkabpils Juniori/JSS

VK Ventspils

08.02.2020 - 14:00

Ozolnieku vidusskolas SZ

08.02.2020 - 14:00

08.02.2020 - 14:00

VK Ozolnieki

-

Daugavpils nov./DT


08.02.2020 - 14:00

-

VK Ozolnieki

Daugavpils nov./DT

08.02.2020 - 18:00

Jēkabpils SN

08.02.2020 - 18:00

08.02.2020 - 18:00

Jēkabpils Juniori/JSS

-

SK RTU


08.02.2020 - 18:00

-

Jēkabpils Juniori/JSS

SK RTU



2.aplis

26.01.2020 - 12:00

Daugavpils BJSS sp.zāle

26.01.2020 - 12:00

26.01.2020 - 12:00

VK Ezerzeme

-

SK RTU


26.01.2020 - 12:00

-

VK Ezerzeme

SK RTU

01.02.2020 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

01.02.2020 - 13:00

01.02.2020 - 13:00

SK RTU

-

Daugavpils nov./DT


01.02.2020 - 13:00

-

SK RTU

Daugavpils nov./DT

09.02.2020 - 16:00

Ozolnieku vidusskolas SZ

09.02.2020 - 16:00

09.02.2020 - 16:00

VK Ozolnieki

-

VK Ezerzeme


09.02.2020 - 16:00

-

VK Ozolnieki

VK Ezerzeme

15.02.2020 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

15.02.2020 - 13:00

15.02.2020 - 13:00

SK RTU

-

Jēkabpils Juniori/JSS


15.02.2020 - 13:00

-

SK RTU

Jēkabpils Juniori/JSS

15.02.2020 - 15:00

Robežsardzes sp.spēļu zāle

15.02.2020 - 15:00

15.02.2020 - 15:00

VK Ezerzeme

-

VK Ventspils


15.02.2020 - 15:00

-

VK Ezerzeme

VK Ventspils

16.02.2020 - 15:00

Špoģu vidusskola zāle

16.02.2020 - 15:00

16.02.2020 - 15:00

Daugavpils nov./DT

-

VK Ventspils


16.02.2020 - 15:00

-

Daugavpils nov./DT

VK Ventspils

16.02.2020 - 16:00

Ozolnieku vidusskolas SZ

16.02.2020 - 16:00

16.02.2020 - 16:00

VK Ozolnieki

-

Jēkabpils Juniori/JSS


16.02.2020 - 16:00

-

VK Ozolnieki

Jēkabpils Juniori/JSS

22.02.2020 - 15:00

Špoģu vidusskola zāle

22.02.2020 - 15:00

22.02.2020 - 15:00

Daugavpils nov./DT

-

VK Ozolnieki


22.02.2020 - 15:00

-

Daugavpils nov./DT

VK Ozolnieki

23.02.2020 - 14:00

Pārventas SH

23.02.2020 - 14:00

23.02.2020 - 14:00

VK Ventspils

-

Jēkabpils Juniori/JSS


23.02.2020 - 14:00

-

VK Ventspils

Jēkabpils Juniori/JSS

Zemākā grupa 2.posms Zemākā grupa 2.posms Matches

1.aplis

17.01.2020 - 20:00

Sporta nams Talsi

17.01.2020 - 20:00

17.01.2020 - 20:00

SK Talsi

3 - 2

MSĢ/LAT U17


17.01.2020 - 20:00

3 - 2

SK Talsi

MSĢ/LAT U17

18.01.2020 - 15:00

Kuldīgas NSS

18.01.2020 - 15:00

18.01.2020 - 15:00

Kuldīgas novada sporta skola

1 - 3

Rīgas Volejbola skola


18.01.2020 - 15:00

1 - 3

Kuldīgas novada sporta skola

Rīgas Volejbola skola

19.01.2020 - 12:00

Sējas SH

19.01.2020 - 12:00

19.01.2020 - 12:00

MSĢ/LAT U17

2 - 3

Jelgavas novads


19.01.2020 - 12:00

2 - 3

MSĢ/LAT U17

Jelgavas novads

19.01.2020 - 18:00

Aizputes novada SC

19.01.2020 - 18:00

19.01.2020 - 18:00

Aizpute

3 - 2

Rīgas Volejbola skola


19.01.2020 - 18:00

3 - 2

Aizpute

Rīgas Volejbola skola

23.01.2020 - 20:00

Misas vidusskolas sp.zāle

23.01.2020 - 20:00

23.01.2020 - 20:00

Vecumnieki

-

SK Talsi


23.01.2020 - 20:00

-

Vecumnieki

SK Talsi

25.01.2020 - 12:00

Jelgavas NSC

25.01.2020 - 12:00

25.01.2020 - 12:00

Jelgavas novads

-

Rīgas Volejbola skola


25.01.2020 - 12:00

-

Jelgavas novads

Rīgas Volejbola skola

26.01.2020 - 14:00

Kuldīgas NSS

26.01.2020 - 14:00

26.01.2020 - 14:00

Kuldīgas novada sporta skola

-

MSĢ/LAT U17


26.01.2020 - 14:00

-

Kuldīgas novada sporta skola

MSĢ/LAT U17

28.01.2020 - 20:00

Sporta nams Talsi

28.01.2020 - 20:00

28.01.2020 - 20:00

SK Talsi

-

Rīgas Volejbola skola


28.01.2020 - 20:00

-

SK Talsi

Rīgas Volejbola skola

28.01.2020 - 20:00

Jelgavas NSC

28.01.2020 - 20:00

28.01.2020 - 20:00

Jelgavas novads

-

Vecumnieki


28.01.2020 - 20:00

-

Jelgavas novads

Vecumnieki

01.02.2020 - 14:00

Misas vidusskolas sp.zāle

01.02.2020 - 14:00

01.02.2020 - 14:00

Vecumnieki

-

Kuldīgas novada sporta skola


01.02.2020 - 14:00

-

Vecumnieki

Kuldīgas novada sporta skola

02.02.2020 - 16:00

Aizputes novada SC

02.02.2020 - 16:00

02.02.2020 - 16:00

Aizpute

-

MSĢ/LAT U17


02.02.2020 - 16:00

-

Aizpute

MSĢ/LAT U17

08.02.2020 - 18:00

Aizputes novada SC

08.02.2020 - 18:00

08.02.2020 - 18:00

Aizpute

-

Vecumnieki


08.02.2020 - 18:00

-

Aizpute

Vecumnieki



2.aplis

01.02.2020 - 18:00

Sējas SH

01.02.2020 - 18:00

01.02.2020 - 18:00

MSĢ/LAT U17

-

SK Talsi


01.02.2020 - 18:00

-

MSĢ/LAT U17

SK Talsi

08.02.2020 - 11:00

Jelgavas NSC

08.02.2020 - 11:00

08.02.2020 - 11:00

Jelgavas novads

-

MSĢ/LAT U17


08.02.2020 - 11:00

-

Jelgavas novads

MSĢ/LAT U17

09.02.2020 - 12:00

Sējas SH

09.02.2020 - 12:00

09.02.2020 - 12:00

MSĢ/LAT U17

-

Aizpute


09.02.2020 - 12:00

-

MSĢ/LAT U17

Aizpute

09.02.2020 - 13:00

RVS sporta zāle

09.02.2020 - 13:00

09.02.2020 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

-

Kuldīgas novada sporta skola


09.02.2020 - 13:00

-

Rīgas Volejbola skola

Kuldīgas novada sporta skola

09.02.2020 - 14:00

Sporta nams Talsi

09.02.2020 - 14:00

09.02.2020 - 14:00

SK Talsi

-

Vecumnieki


09.02.2020 - 14:00

-

SK Talsi

Vecumnieki

12.02.2020 - 20:00

Misas vidusskolas sp.zāle

12.02.2020 - 20:00

12.02.2020 - 20:00

Vecumnieki

-

Jelgavas novads


12.02.2020 - 20:00

-

Vecumnieki

Jelgavas novads

12.02.2020 - 20:00

RVS sporta zāle

12.02.2020 - 20:00

12.02.2020 - 20:00

Rīgas Volejbola skola

-

SK Talsi


12.02.2020 - 20:00

-

Rīgas Volejbola skola

SK Talsi

15.02.2020 - 12:00

Sējas SH

15.02.2020 - 12:00

15.02.2020 - 12:00

MSĢ/LAT U17

-

Kuldīgas novada sporta skola


15.02.2020 - 12:00

-

MSĢ/LAT U17

Kuldīgas novada sporta skola

15.02.2020 - 13:00

RVS sporta zāle

15.02.2020 - 13:00

15.02.2020 - 13:00

Rīgas Volejbola skola

-

Jelgavas novads


15.02.2020 - 13:00

-

Rīgas Volejbola skola

Jelgavas novads

22.02.2020 - 14:00

Kuldīgas NSS

22.02.2020 - 14:00

22.02.2020 - 14:00

Kuldīgas novada sporta skola

-

Vecumnieki


22.02.2020 - 14:00

-

Kuldīgas novada sporta skola

Vecumnieki

22.02.2020 - 17:00

RVS sporta zāle

22.02.2020 - 17:00

22.02.2020 - 17:00

Rīgas Volejbola skola

-

Aizpute


22.02.2020 - 17:00

-

Rīgas Volejbola skola

Aizpute

23.02.2020 - 15:00

Misas vidusskolas sp.zāle

23.02.2020 - 15:00

23.02.2020 - 15:00

Vecumnieki

-

Aizpute


23.02.2020 - 15:00

-

Vecumnieki

Aizpute

RIETUMI 1.posms RIETUMI 1.posms Matches

1.aplis

05.10.2019 - 13:00

Latvenergo sp.zāle

05.10.2019 - 13:00

05.10.2019 - 13:00

SK RTU

3 - 0

Jelgavas novads

Ozoliņš Ilgvars
Kurtišs Salvis

05.10.2019 - 13:00

3 - 0

SK RTU

Jelgavas novads

05.10.2019 - 18:00

Sporta nams Talsi

05.10.2019 - 18:00

05.10.2019 - 18:00

SK Talsi

0 - 3

Kuldīgas NSS

Miņins Iļja
Alksnis Ritvars

05.10.2019 - 18:00

0 - 3

SK Talsi

Kuldīgas NSS

06.10.2019 - 14:00

Ozolnieku SN

06.10.2019 - 14:00

06.10.2019 - 14:00

VK Ozolnieki

2 - 3

VK Ventspils

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

06.10.2019 - 14:00

2 - 3

VK Ozolnieki

VK Ventspils

06.10.2019 - 16:00

Kuldīgas NSS

06.10.2019 - 16:00

06.10.2019 - 16:00

Kuldīgas NSS

3 - 1

Aizpute

Alksnis Ritvars
Miņins Iļja

06.10.2019 - 16:00

3 - 1

Kuldīgas NSS

Aizpute

10.10.2019 - 20:00

Ozolnieku SN

10.10.2019 - 20:00

10.10.2019 - 20:00

VK Ozolnieki

3 - 1

SK RTU

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

10.10.2019 - 20:00

3 - 1

VK Ozolnieki

SK RTU

12.10.2019 - 14:00

Novada SC

12.10.2019 - 14:00

12.10.2019 - 14:00

Jelgavas novads

3 - 0

VK Ventspils

Tiliba Una
Bergmanis Arnis

12.10.2019 - 14:00

3 - 0

Jelgavas novads

VK Ventspils

12.10.2019 - 18:00

Sporta nams Talsi

12.10.2019 - 18:00

12.10.2019 - 18:00

SK Talsi

0 - 3

Aizpute

Poršņevs Pāvels
Miņins Iļja