Latvijas čempionāts sievietēm 2020/2021


RVS/LU


VK Jelgava

 
 

RSU/MVS

Pamatturnīrs Pamatturnīrs Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

RVS/LU

16

6

5

1

17

5

525

459

3

2

0

1

0

0

3,40

1,144

-

VK Jelgava

10

6

4

2

14

10

433

401

2

0

2

0

2

0

1,40

1,080

-

RSU/MVS

5

5

1

4

7

13

327

353

0

1

0

2

0

2

0,54

0,926

-

VK miLATss

5

5

1

4

4

14

353

425

0

0

1

0

1

3

0,29

0,831

-




Pamatturnīrs Pamatturnīrs Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Pamatturnīrs

Guest Team

RSU/MVS

RVS

Jelg

VK miLA

Home Team

RSU/MVS (RSU/MVS)

0 - 3

3 - 1

2 - 3

RVS/LU (RVS)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

VK Jelgava (Jelg)

3 - 2

3 - 2

3 - 0

VK miLATss (VK miLA)

1 - 3

0 - 3

best scorer(points / sets)

#16

AnnijaJurdža 5,17(119/23)

#21

VladaPridatko 4,57(64/14)

#8

LieneŠimkuse 4,27(94/22)

#4

MegijaDambrehte 3,83(88/23)

#5

IneseJursone 3,58(68/19)

best server(serve ace / sets)

#10

KristīneKramēna 0,91(20/22)

#16

AnnijaJurdža 0,83(19/23)

#3

EvelīnaRutkovska 0,73(8/11)

#21

VladaPridatko 0,71(10/14)

#2

LāsmaOzola 0,65(17/26)

best bloker(winning blocks / sets)

#2

LāsmaOzola 0,96(25/26)

#12

LīvaSola 0,95(21/22)

#12

AnnaRīta 0,74(17/23)

#1

DarjaTarasenko 0,61(14/23)

#17

TerēzaHrapāne 0,54(14/26)

best bloker(winning blocks)

#12

LīvaSola 21

#12

AnnaRīta 17

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#3

KristīneLitavniece 72%(28/39)

#10

KristīneKramēna 67%(93/139)

#3

PetraŅečiporuka 64%(61/96)

#11

DianaČerniševa 63%(98/156)

#16

AnnijaJurdža 63%(74/118)

attack - excellent %spike point / all spikes

#12

LīvaSola 45%(49/110)

#2

MarijaČerņavska 42%(61/144)

#9

IvetaAlehina 42%(74/178)

#5

IneseJursone 40%(67/168)

#10

IngaMacenko 40%(31/78)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Jurdža A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 2  
Rīta A.
(RSU/MVS)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(VK Jelgava)

SPIKER 2  
Kramēna K.
(RVS/LU)
MIDDLE B. 1  
Ozola L.
(RVS/LU)
SETTER 1  
Kļukeviča O.
(RVS/LU)
LIBERO 1  
Zvaigzne E.
(RVS/LU)
  • LIBERO 2  
    Litavniece K.
    (VK miLATss)
  • SETTER 2  
    Ragozina S.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Hrapāne T.
    (RVS/LU)
  • MIDDLE B. 4  
    Rutkovska E.
    (RSU/MVS)
  • OPPOSITE 2  
    Pridatko V.
    (RVS/LU)
  • SPIKER 3  
    Plāte L.
    (VK Jelgava)
  • SPIKER 4  
    Jursone I.
    (VK Jelgava)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Jurdža A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 2  
Rīta A.
(RSU/MVS)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(VK Jelgava)

SPIKER 2  
Kramēna K.
(RVS/LU)
MIDDLE B. 1  
Ozola L.
(RVS/LU)
SETTER 1  
Kļukeviča O.
(RVS/LU)
LIBERO 1  
Zvaigzne E.
(RVS/LU)
  • LIBERO 2  
    Litavniece K.
    (VK miLATss)
  • SETTER 2  
    Ragozina S.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 3  
    Hrapāne T.
    (RVS/LU)
  • MIDDLE B. 4  
    Rutkovska E.
    (RSU/MVS)
  • OPPOSITE 2  
    Pridatko V.
    (RVS/LU)
  • SPIKER 3  
    Plāte L.
    (VK Jelgava)
  • SPIKER 4  
    Jursone I.
    (VK Jelgava)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Jurdža A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 2  
Rīta A.
(RSU/MVS)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(VK Jelgava)

SPIKER 2  
Kramēna K.
(RVS/LU)
MIDDLE B. 1  
Ozola L.
(RVS/LU)
SETTER 1  
Kļukeviča O.
(RVS/LU)
LIBERO 1  
Zvaigzne E.
(RVS/LU)
LIBERO 2  
Litavniece K.
(VK miLATss)
SETTER 2  
Ragozina S.
(VK Jelgava)
MIDDLE B. 3  
Hrapāne T.
(RVS/LU)
SPIKER 3  
Plāte L.
(VK Jelgava)
MIDDLE B. 4  
Rutkovska E.
(RSU/MVS)
SPIKER 4  
Jursone I.
(VK Jelgava)
OPPOSITE 2  
Pridatko V.
(RVS/LU)