Optibet Latvijas Čempionāts 21/22


  • 20.11.2021 - 14:00

    Augšdaugava

    Vecumnieki

    3 - 1

    25/23  25/15  14/25  25/21

  • 20.11.2021 - 14:00

    VK Ventspils

    VK Ozolnieki

    1 - 3

    25/22  13/25  19/25  16/25

  • 20.11.2021 - 16:00

    Rīgas Tehniskā Universitāte

    Rīgas Volejbola skola

    3 - 2

    25/14  19/25  21/25  25/14  15/11

  • 20.11.2021 - 18:00

    Aizpute

    OC Limbaži/MSĢ

    3 - 2

    31/33  19/25  25/20  25/19  15/11

  • 21.11.2021 - 14:00

    VK Ventspils

    Rīgas Volejbola skola

    3 - 0

    25/14  25/15  25/11

  • 21.11.2021 - 15:00

    Kuldīgas NSS

    OC Limbaži/MSĢ

    2 - 3

    25/22  21/25  19/25  30/28  6/15

  • 24.11.2021 - 20:00

    Vecumnieki

    OC Limbaži/MSĢ

    3 - 1

    23/25  25/19  25/20  25/22

  • 12:00 
    Final

    Rīgas Volejbola skola

    Aizpute

    0 - 3

    22/25  23/25  15/25

  • 16:00 
    Final

    Vecumnieki

    VK Ventspils

    3 - 1

    25/17  20/25  25/21  25/19

  • 18:00 

    OC Limbaži/MSĢ

    Augšdaugava

  • 28.11.2021 - 14:00

    VK Ventspils

    Aizpute

  • 28.11.2021 - 16:00

    VK Ozolnieki

    OC Limbaži/MSĢ

  • 04.12.2021 - 14:00

    VK Ventspils

    Vecumnieki

  • 04.12.2021 - 15:00

    Kuldīgas NSS

    VK Ozolnieki

  • 04.12.2021 - 16:00

    Rīgas Tehniskā Universitāte

    Aizpute

    
20.11.2021 - 14:00

Augšdaugava

Vecumnieki

3 - 1

25/23  25/15  14/25  25/21

20.11.2021 - 14:00

VK Ventspils

VK Ozolnieki

1 - 3

25/22  13/25  19/25  16/25

20.11.2021 - 16:00

Rīgas Tehniskā Universitāte

Rīgas Volejbola skola

3 - 2

25/14  19/25  21/25  25/14  15/11

20.11.2021 - 18:00

Aizpute

OC Limbaži/MSĢ

3 - 2

31/33  19/25  25/20  25/19  15/11

21.11.2021 - 14:00

VK Ventspils

Rīgas Volejbola skola

3 - 0

25/14  25/15  25/11

21.11.2021 - 15:00

Kuldīgas NSS

OC Limbaži/MSĢ

2 - 3

25/22  21/25  19/25  30/28  6/15

24.11.2021 - 20:00

Vecumnieki

OC Limbaži/MSĢ

3 - 1

23/25  25/19  25/20  25/22

12:00 
Final

Rīgas Volejbola skola

Aizpute

0 - 3

22/25  23/25  15/25

16:00 
Final

Vecumnieki

VK Ventspils

3 - 1

25/17  20/25  25/21  25/19

18:00 

OC Limbaži/MSĢ

Augšdaugava

28.11.2021 - 14:00

VK Ventspils

Aizpute

28.11.2021 - 16:00

VK Ozolnieki

OC Limbaži/MSĢ

04.12.2021 - 14:00

VK Ventspils

Vecumnieki

04.12.2021 - 15:00

Kuldīgas NSS

VK Ozolnieki

04.12.2021 - 16:00

Rīgas Tehniskā Universitāte

Aizpute

 
69
Augšdaugava VS Vecumnieki [20/11/2021 14:00]
 
20
Augšdaugava VS VK Ozolnieki [10/10/2021 13:00]

best scorer(points / sets)

#5

AndrisZadovskis 6,78(122/18)

#7

AleksandrsSamuilovs 5,32(101/19)

#15

EduardsStieģelis 4,62(111/24)

#7

TomsKalniņš 4,46(58/13)

#3

KārlisKliemanis 3,89(74/19)

best server(serve ace / sets)

#7

TomsKalniņš 1,38(18/13)

#13

ArnoldsFreibergs 1(1/1)

#19

TimursAisens 0,8(4/5)

#16

EdgarsRutkis 0,72(13/18)

#17

AleksejsFormanickis 0,71(12/17)

best blocker(winning blocks / sets)

#1

OļegsKlopovs 1,5(6/4)

#3

IvoLaumanis 1(3/3)

#22

MaratsSelivanovs 1(6/6)

#10

AndisBogdānovs 1(9/9)

#9

OskarsPuga 0,86(12/14)

best blocker(winning blocks)

#9

OskarsPuga 12

#8

JānisPallo 10

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#6

SandrisTurlajs 91%(29/32)

#19

ĢirtsVicinskis 89%(8/9)

#5

AndrisZadovskis 85%(78/92)

#3

ViktorsTarakanovs 85%(11/13)

attack - excellent %spike point / all spikes

#7

AleksandrsSamuilovs 65%(87/134)

#5

AndrisZadovskis 62%(109/175)

#3

KārlisKliemanis 59%(60/102)

#8

DāvisStorķis 59%(72/123)

#7

TomsKalniņš 57%(39/68)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Andersons D.
(Kuldīgas NSS)
MIDDLE B. 2  
Puga O.
(VK Ventspils)
SPIKER 1  
Zadovskis A.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Stieģelis E.
(OC Limbaži/MSĢ)
MIDDLE B. 1  
Selivanovs M.
(Rīgas Volejbola skola)
SETTER 1  
Jonass M.M.
(Biolars/Jelg MSĢ)
LIBERO 1  
Vicinskis Ģ.
(Kuldīgas NSS)
  • LIBERO 2  
    Vilde K.
    (OC Limbaži/MSĢ)
  • SETTER 2  
    Sakniņš J.
    (RTU)
  • MIDDLE B. 3  
    Aukmanis P.
    (VK Ventspils)
  • MIDDLE B. 4  
    Catlakšs L.
    (OC Limbaži/MSĢ)
  • OPPOSITE 2  
    Kaverskis K.
    (Vecumnieki)
  • SPIKER 3  
    Storķis D.
    (OC Limbaži/MSĢ)
  • SPIKER 4  
    Nikolajevs S.
    (Augšdaugava)

Tabula

Tabula

Pamatturnīrs

Optibet LČ Pamatturnīrs Optibet LČ Pamatturnīrs Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Vecumnieki

15

6

5

1

16

6

524

441

2

3

0

0

1

0

2,67

1,188

-

Augšdaugava

11

4

4

0

12

5

389

338

0

3

1

0

0

0

2,40

1,151

-

Aizpute

10

5

4

1

12

7

411

402

2

0

2

0

0

1

1,71

1,022

-

OC Limbaži/MSĢ

8

5

3

2

12

10

485

473

1

0

2

1

1

0

1,20

1,025

-

VK Ozolnieki

7

5

2

3

9

10

409

402

1

1

0

1

1

1

0,90

1,017

-

VK Ventspils

6

6

2

4

10

14

490

515

1

0

1

1

2

1

0,71

0,952

-

Rīgas Tehniskā Universitāte

4

3

1

2

7

8

308

297

0

0

1

2

0

0

0,88

1,037

-

Kuldīgas NSS

4

4

1

3

6

9

319

343

1

0

0

1

1

1

0,67

0,930

-

Rīgas Volejbola skola

1

6

0

6

3

18

379

503

0

0

0

1

1

4

0,17

0,754

-




Optibet LČ Pamatturnīrs Optibet LČ Pamatturnīrs Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Optibet LČ Pamatturnīrs

Guest Team

Aizpute

Augsd

Kuldīga

OC Limb

Rīgas V

RTU

Vecumni

VK Ozol

VK Vent

Home Team

Aizpute (Aizpute)

3 - 0

3 - 2

3 - 2

Augšdaugava (Augsd)

3 - 1

3 - 1

Kuldīgas NSS (Kuldīga)

2 - 3

1 - 3

3 - 0

OC Limbaži/MSĢ (OC Limb)

0 - 1

3 - 2

Rīgas Volejbola skola (Rīgas V)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU)

2 - 3

3 - 2

Vecumnieki (Vecumni)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

VK Ozolnieki (VK Ozol)

0 - 3

VK Ventspils (VK Vent)

3 - 0

3 - 2

1 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Andersons D.
(Kuldīgas NSS)
MIDDLE B. 2  
Puga O.
(VK Ventspils)
SPIKER 1  
Zadovskis A.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Stieģelis E.
(OC Limbaži/MSĢ)
MIDDLE B. 1  
Selivanovs M.
(Rīgas Volejbola skola)
SETTER 1  
Jonass M.M.
(Biolars/Jelg MSĢ)
LIBERO 1  
Vicinskis Ģ.
(Kuldīgas NSS)
  • LIBERO 2  
    Vilde K.
    (OC Limbaži/MSĢ)
  • SETTER 2  
    Sakniņš J.
    (RTU)
  • MIDDLE B. 3  
    Aukmanis P.
    (VK Ventspils)
  • MIDDLE B. 4  
    Catlakšs L.
    (OC Limbaži/MSĢ)
  • OPPOSITE 2  
    Kaverskis K.
    (Vecumnieki)
  • SPIKER 3  
    Storķis D.
    (OC Limbaži/MSĢ)
  • SPIKER 4  
    Nikolajevs S.
    (Augšdaugava)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Andersons D.
(Kuldīgas NSS)
MIDDLE B. 2  
Puga O.
(VK Ventspils)
SPIKER 1  
Zadovskis A.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Stieģelis E.
(OC Limbaži/MSĢ)
MIDDLE B. 1  
Selivanovs M.
(Rīgas Volejbola skola)
SETTER 1  
Jonass M.M.
(Biolars/Jelg MSĢ)
LIBERO 1  
Vicinskis Ģ.
(Kuldīgas NSS)
LIBERO 2  
Vilde K.
(OC Limbaži/MSĢ)
SETTER 2  
Sakniņš J.
(RTU)
MIDDLE B. 3  
Aukmanis P.
(VK Ventspils)
SPIKER 3  
Storķis D.
(OC Limbaži/MSĢ)
MIDDLE B. 4  
Catlakšs L.
(OC Limbaži/MSĢ)
SPIKER 4  
Nikolajevs S.
(Augšdaugava)
OPPOSITE 2  
Kaverskis K.
(Vecumnieki)