Optibet Latvijas Čempionāts sievietēm 21/22


Optibet Latvijas čempionāts sievietēm Play off Optibet Latvijas čempionāts sievietēm Play off Standing

best scorer(points / sets)

#0

KristīneKramēna 4,92(128/26)

#0

AnnijaJurdža 4,8(216/45)

#0

MartaOzoliņa 4,72(118/25)

#0

MontaUrbāne 4,4(233/53)

#0

DarjaBolina 4,28(171/40)

best server(serve ace / sets)

#0

KristīneKramēna 1,15(30/26)

#0

EvelīnaRutkovska 0,86(6/7)

#0

VladaPridatko 0,83(5/6)

#0

KristīnePačkajeva 0,71(22/31)

#0

AntraŠverna 0,64(16/25)

best blocker(winning blocks / sets)

#0

MontaUrbāne 1,26(67/53)

#0

LāsmaOzola 1,21(29/24)

#0

LīvaSola 0,77(23/30)

#0

KristīneGabranova 0,76(25/33)

#0

KarmenaStruka 0,71(36/51)

best blocker(winning blocks)

#0

LāsmaOzola 29

#0

AnnaRīta 29

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#0

MarijaGriņoka 61%(92/151)

#0

KristīneSekijevska 61%(115/190)

#0

LieneŠimkuse 59%(78/133)

#0

AnnaCepurīte 57%(45/79)

#0

AnnijaJurdža 56%(128/228)

attack - excellent %spike point / all spikes

#0

KristīneGabranova 52%(63/121)

#0

MontaUrbāne 51%(146/286)

#0

LīvaBrīvule 48%(34/71)

#0

VladaPridatko 46%(17/37)

#0

AnnaCepurīte 46%(43/94)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pridatko V.
(Rīgas Volejbola skola/LU)
MIDDLE B. 2  
Gabranova K.
(Jelgava)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Jelgava)

SPIKER 2  
Jurdža A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Urbāne M.
(Latvijas Universitāte)
SETTER 1  
Sekijevska K.
(SUFA/DU)
LIBERO 1  
Griņoka M.
(SUFA/DU)
  • LIBERO 2  
    Litavniece K.
    (SUFA/DU)
  • SETTER 2  
    Brolisa L.
    (RSU/MVS)
  • MIDDLE B. 3  
    Ozola L.
    (Rīgas Volejbola skola/LU)
  • MIDDLE B. 4  
    Struka K.
    (MSĢ)
  • OPPOSITE 2  
    Dambrehte M.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 3  
    Struka K.
    (MSĢ)
  • SPIKER 4  
    Petuhova L.
    (Jelgava)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pridatko V.
(Rīgas Volejbola skola/LU)
MIDDLE B. 2  
Gabranova K.
(Jelgava)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Jelgava)

SPIKER 2  
Jurdža A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Urbāne M.
(Latvijas Universitāte)
SETTER 1  
Sekijevska K.
(SUFA/DU)
LIBERO 1  
Griņoka M.
(SUFA/DU)
  • LIBERO 2  
    Litavniece K.
    (SUFA/DU)
  • SETTER 2  
    Brolisa L.
    (RSU/MVS)
  • MIDDLE B. 3  
    Ozola L.
    (Rīgas Volejbola skola/LU)
  • MIDDLE B. 4  
    Struka K.
    (MSĢ)
  • OPPOSITE 2  
    Dambrehte M.
    (RSU/MVS)
  • SPIKER 3  
    Struka K.
    (MSĢ)
  • SPIKER 4  
    Petuhova L.
    (Jelgava)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pridatko V.
(Rīgas Volejbola skola/LU)
MIDDLE B. 2  
Gabranova K.
(Jelgava)
SPIKER 1  
Šimkuse L.
(Jelgava)

SPIKER 2  
Jurdža A.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 1  
Urbāne M.
(Latvijas Universitāte)
SETTER 1  
Sekijevska K.
(SUFA/DU)
LIBERO 1  
Griņoka M.
(SUFA/DU)
LIBERO 2  
Litavniece K.
(SUFA/DU)
SETTER 2  
Brolisa L.
(RSU/MVS)
MIDDLE B. 3  
Ozola L.
(Rīgas Volejbola skola/LU)
SPIKER 3  
Struka K.
(MSĢ)
MIDDLE B. 4  
Struka K.
(MSĢ)
SPIKER 4  
Petuhova L.
(Jelgava)
OPPOSITE 2  
Dambrehte M.
(RSU/MVS)