Optibet Latvijas Čempionāts 22/23 vīriešiem


  • 29.01.2023 - 13:00

    Rīgas Tehniskā Universitāte

    VK Ventspils

    1 - 3

    27/25  19/25  17/25  18/25

  • 29.01.2023 - 14:00

    Vecumnieki

    VK Jelgava

    3 - 1

    25/17  25/20  22/25  25/20

  • 01.02.2023 - 19:30

    Jēkabpils juniori / JSS

    Augšdaugava

    0 - 3

    16/25  22/25  13/25

  • 13:00 

    Rīgas Tehniskā Universitāte

    Vecumnieki

  • 14:00 

    VK Ventspils

    VK Jelgava

  • 18:00 

    Aizpute

    VK Kuldīga / Kuldīgas NSS

  • 11.02.2023 - 13:00

    Rīgas Tehniskā Universitāte

    Jēkabpils juniori / JSS

  • 11.02.2023 - 18:00

    Vecumnieki

    Augšdaugava

    
29.01.2023 - 13:00

Rīgas Tehniskā Universitāte

VK Ventspils

1 - 3

27/25  19/25  17/25  18/25

29.01.2023 - 14:00

Vecumnieki

VK Jelgava

3 - 1

25/17  25/20  22/25  25/20

01.02.2023 - 19:30

Jēkabpils juniori / JSS

Augšdaugava

0 - 3

16/25  22/25  13/25

13:00 

Rīgas Tehniskā Universitāte

Vecumnieki

14:00 

VK Ventspils

VK Jelgava

18:00 

Aizpute

VK Kuldīga / Kuldīgas NSS

11.02.2023 - 13:00

Rīgas Tehniskā Universitāte

Jēkabpils juniori / JSS

11.02.2023 - 18:00

Vecumnieki

Augšdaugava

best scorer(points / sets)

#9

GatisGarklāvs 5,87(88/15)

#5

DāvisAndersons 5,74(201/35)

#6

AivisĀboliņš 4,34(217/50)

#25

DāvisStorķis 4,29(60/14)

#6

AleksandrsNasonovs 4,13(161/39)

best server(serve ace / sets)

#17

RenārsZemturis 0,67(2/3)

#5

DāvisAndersons 0,54(19/35)

#13

SandisVilcāns 0,41(17/41)

#20

Marsels MārcisJonass 0,36(5/14)

#6

SandrisTurlajs 0,35(12/34)

best blocker(winning blocks / sets)

#5

DāvisNātriņš 0,94(31/33)

#16

ReinisZelčs 0,93(38/41)

#12

MikusPodkalns 0,92(35/38)

#15

MaratsSelivanovs 0,77(23/30)

#5

PēterisAukmanis 0,76(34/45)

best blocker(winning blocks)

#12

MikusPodkalns 35

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#6

AivisĀboliņš 94%(205/217)

#12

ArvisZelčs 93%(161/174)

#2

JānisAndrejevs 87%(176/202)

#25

DāvisStorķis 84%(63/75)

#18

ArmandsRokjāns 81%(47/58)

attack - excellent %spike point / all spikes

#3

KārlisKliemanis 58%(135/234)

#13

SandisVilcāns 56%(130/231)

#25

DāvisStorķis 54%(55/101)

#8

SandrisGulbis 54%(87/161)

#18

ArmandsRokjāns 53%(31/58)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Andersons D.
(VK Kuldīga / Kuldīgas NSS)
MIDDLE B. 2  
Nātriņš D.
(Rīgas Tehniskā Universitāte)
SPIKER 1  
Āboliņš A.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Kliemanis K.
(Aizpute)
MIDDLE B. 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)
SETTER 1  
Mirčenko R.R.
(Aizpute)
LIBERO 1  
Muižnieks E.
(Augšdaugava)
  • LIBERO 2  
    Mamis A.
    (Aizpute)
  • SETTER 2  
    Bērziņš J.
    (VK Jelgav)
  • MIDDLE B. 3  
    Podkalns M.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 4  
    Selivanovs M.
    (Jēkabpils Lūši)
  • OPPOSITE 2  
    Vilcāns S.
    (Daugavpils Universitāte/Ezerzeme)
  • SPIKER 3  
    Prokofjevs T.
    (VK Kuldīga / Kuldīgas NSS)
  • SPIKER 4  
    Rutkis E.
    (VK Ventspils)

Tabula

Pamatturnīrs

Tabula

Pamatturnīrs

Optibet LČ Pamatturnīrs Optibet LČ Pamatturnīrs Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Vecumnieki

26

11

11

0

33

17

1120

988

1

3

7

0

0

0

1,94

1,134

-

Rīgas Tehniskā Universitāte

24

11

8

3

28

14

964

899

4

3

1

1

2

0

2,00

1,072

-

Augšdaugava

20

12

7

5

25

21

1036

960

3

2

2

1

2

2

1,19

1,079

-

VK Ventspils

19

12

5

7

25

22

1034

1029

4

1

0

4

2

1

1,14

1,005

-

Aizpute

15

12

5

7

20

26

979

1067

2

1

2

2

1

4

0,77

0,918

-

VK Kuldīga / Kuldīgas NSS

14

11

4

7

18

24

903

952

1

3

0

2

2

3

0,75

0,948

-

Jēkabpils juniori / JSS

10

11

3

8

15

27

865

960

1

1

1

2

2

4

0,56

0,901

-

VK Jelgava

7

10

2

8

13

26

845

891

1

0

1

2

3

3

0,50

0,948

-




Optibet LČ Pamatturnīrs Optibet LČ Pamatturnīrs Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Optibet LČ Pamatturnīrs

Guest Team

Aizpute

Augsd

Jēkabpi

RTU

Vecumni

VK Jelg

Kuldīga

VK Vent

Home Team

Aizpute (Aizpute)

3 - 1

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

Augšdaugava (Augsd)

0 - 3

3 - 0

1 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 2

Jēkabpils juniori / JSS (Jēkabpi)

2 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU)

3 - 1

1 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

Vecumnieki (Vecumni)

3 - 2

3 - 2

3 - 2

3 - 1

3 - 1

3 - 2

VK Jelgava (VK Jelg)

3 - 0

2 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

VK Kuldīga / Kuldīgas NSS (Kuldīga)

3 - 0

0 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 1

VK Ventspils (VK Vent)

2 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Andersons D.
(VK Kuldīga / Kuldīgas NSS)
MIDDLE B. 2  
Nātriņš D.
(Rīgas Tehniskā Universitāte)
SPIKER 1  
Āboliņš A.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Kliemanis K.
(Aizpute)
MIDDLE B. 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)
SETTER 1  
Mirčenko R.R.
(Aizpute)
LIBERO 1  
Muižnieks E.
(Augšdaugava)
  • LIBERO 2  
    Mamis A.
    (Aizpute)
  • SETTER 2  
    Bērziņš J.
    (VK Jelgav)
  • MIDDLE B. 3  
    Podkalns M.
    (VK Jelgava)
  • MIDDLE B. 4  
    Selivanovs M.
    (Jēkabpils Lūši)
  • OPPOSITE 2  
    Vilcāns S.
    (Daugavpils Universitāte/Ezerzeme)
  • SPIKER 3  
    Prokofjevs T.
    (VK Kuldīga / Kuldīgas NSS)
  • SPIKER 4  
    Rutkis E.
    (VK Ventspils)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Andersons D.
(VK Kuldīga / Kuldīgas NSS)
MIDDLE B. 2  
Nātriņš D.
(Rīgas Tehniskā Universitāte)
SPIKER 1  
Āboliņš A.
(Vecumnieki)

SPIKER 2  
Kliemanis K.
(Aizpute)
MIDDLE B. 1  
Zelčs R.
(Vecumnieki)
SETTER 1  
Mirčenko R.R.
(Aizpute)
LIBERO 1  
Muižnieks E.
(Augšdaugava)
LIBERO 2  
Mamis A.
(Aizpute)
SETTER 2  
Bērziņš J.
(VK Jelgav)
MIDDLE B. 3  
Podkalns M.
(VK Jelgava)
SPIKER 3  
Prokofjevs T.
(VK Kuldīga / Kuldīgas NSS)
MIDDLE B. 4  
Selivanovs M.
(Jēkabpils Lūši)
SPIKER 4  
Rutkis E.
(VK Ventspils)
OPPOSITE 2  
Vilcāns S.
(Daugavpils Universitāte/Ezerzeme)